İOS 12 Beta

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Geliştirici değilsen kullanıcı için çok gerekli değil özellikle ilk beta. Yine siz bilirsiniz merak ettim demek için kurarsınız ama hataları olur elbette sonuçta beta

Kesinlikle yüklemelisin. Daha 2 gün önce telefonumu 11.4’e güncellemiştim. Hız konusunda afalladı telefonda biraz daha fazla ısınıyor. Uygulamalar arası geçiş, açılış sürleri 2 3 saniye uzadı. Fakat bu olumsuzluklar sarj %30’un altındayken oluyor. Umarım ios 12 ile daha işlevsel hale gelir diye umarken yaklaşık 10 dk önce İos 12’ye geçtim ve gayet beğendim. Yazdığım olumsuzlukların hiç birisi kalmadı. Özellikle hızlı ve akıcı şekilde kullanıyorum telefonu.İphone 5s telefon.

Bence yüklememelisiniz. Suan beta oldugu icin bir cok sorunla karsilasabilirsiniz. Baskasinda sorun olmuyor diye sizde de olmayacak anlamina gelmiyor. Ben yuklemedim ama her betada oldugu gibi eminim bir suru bug, takilmalar vs yasaniyordur.

Acele etmemekte fayda var sürüm düşürmeyi biliyorsanız yükleyin memnun kalmazsanız geri dönersiniz ama beta olduğu için sorun yaşamanız muhtemel

Creative

..Dark Light..
Yönetici
Super Moderator
iOS12 iPhone X yüklemesini @Hakkı Alkan gerçekleştirmişti, YouTube kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yükledim telefonun şarjı daha fazla gitmeye başladı hava durumu yanlış gösteriyor bir uygulamada sorun yaşamaya başladım geriye dönemiyorum maalesef böyle giderse elveda Apple

Merhaba, sizlere sorum olacaktı. Öncelikle iPhone 5s 16 GB kullanıcısıyım. Cihazıma iOS 12.0 BETA sürüm yüklemesini yaptım. Fazla bir yenilik göremedim. Biraz kurcaladım ama Screen Time özelliği falan gördüm. Bazı ayarların tek yerde toplanması falan. Bildirimlerin toplu gelmesi her zaman çalışmıyor gibime geldi. Deneyimlerini aktaracak farklı bir 5s kullancısı varsa aktarabilir mi buradan?

Arkadaşlar teknoloji ile alakasız ama ben 11.sınıftan 12.sınıfa geçtim ve seneye üniversite sınavına gireceğim inşallah.
Ama benim matematik altyapım pek yok ve hedefim hukuk.Eğer şimdiden çalışmaya başlasam 25-30 çekebilir miyim netlerimi ve tyt (YGS) matematik konuları zor mu bahsedildiği kadar? Matematiğe ağırlık vermediğim için biraz korkuyorum anlatıldığı kadar zor mu?
Yardımcı olursanız sevinirim
Başlığım:tyt matematik

Benim daha o evreye var ama hukuk fakültesi istiyorsan matematik yanında Türkçeyi de iyi yapmalısınız. Matematik netiniz düşük olursa gerekenden 2-3 soru kadar. Türkçe netiniz ile o açığı kapatabilirsiniz. Ama yine de yarar var çalışmakta. Bu forumdan örnek vereyim; Shiftdelete kurduktan sonra Hakkı abi hedefine gelmiş, neden siz gelemeyesiniz? Saygılar.
Arkadaşlar teknoloji ile alakasız ama ben 11.sınıftan 12.sınıfa geçtim ve seneye üniversite sınavına gireceğim inşallah.
Ama benim matematik altyapım pek yok ve hedefim hukuk.Eğer şimdiden çalışmaya başlasam 25-30 çekebilir miyim netlerimi ve tyt (YGS) matematik konuları zor mu bahsedildiği kadar? Matematiğe ağırlık vermediğim için biraz korkuyorum anlatıldığı kadar zor mu?
Yardımcı olursanız sevinirim
Başlığım:tyt matematik
ha

Telefonu sıfırlamak zorunda kaldım,ne app store ye giriyor,ne iphone mu bul u kapatıyor,icloud dan çıkış yap dedim,sonra vazgeç dedim,iphone mi bul kapanmıştı,açmaya çalıştım açılmadı,bir sürü bug var

Merhaba, bende bir problem olmadı. Cihazım iPhone 5s. Sadece pil konusunda hızlı tükendiğini düşünüyorum. Bu arada iOS 12 Public BETA 2 geldi ona geçmediğiniz için olabileceğini düşünüyorum. Ama size tavsiyem beta bitene kadar iOS 11'de kalmanız ben üşendiğim için çıkana kadar beta sürümde kalacağım veriler gitmesin diye.