İos 12 Batarya Kullanım Süreleri ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

İos 12 Batarya Kullanım Sürenizi Artırdımı

• Kullanılan toplam oy
    15
Arkadaşlar ios 12 kullanım sürelerinizi atarmısınız özellikle iphone 7 kullananlar bekliyorum.

Son düzenleme:
ios11 de ki gibi %100 şarjdan sonra ne kadar ekran süresi aldığımızı göremiyoruz galiba ben çözemedim nasıl bakıyoruz

BJKolik

Profesör
Iphone 6S Plus kullanıyorum İOS 12' de şarj çok ama çok kötü berbat bir durumda. Su gibi akıyor yok böyle bir şey, 11' deki gibi ekran süresini bende göremedim Ekran Süresi gibi bir bölüm de bende şu an 3 saat 9 dakika yazıyor şarj %42 sabah sekizde şarjdan çıkartmıştım.

Iphone 6S Plus kullanıyorum İOS 12' de şarj çok ama çok kötü berbat bir durumda. Su gibi akıyor yok böyle bir şey, 11' deki gibi ekran süresini bende göremedim Ekran Süresi gibi bir bölüm de bende şu an 3 saat 9 dakika yazıyor şarj %42 sabah sekizde şarjdan çıkartmıştım.
Eski sürümlerde ekran süresi “kullanım’’diye geçerdi şarj 100 olduğunda orası sıfırlanırdı yani kullanım süremize bakabiliryorduk şimdiki ekran süresi şarj 100 olunca sıfırlanmıyor

Apple Pil durumu istatistikleriyle ilgili mutlaka güncelleme getirmeli. Şu anki yeni haliyle çok kafa karıştırıcı ve bekleme süresi gibi bazı parametreler sümen altı bilgi durumuna geldi. Net olarak kaç saat kullanım süresi ve bekleme süresi geçirdiği anlaşılamıyor.

ip8 de 7 saat ve ip8+ 7 saat buçuk saat falan ekran süresi alırdım şuan günü zor çıkarıyor pil performansı rezalet

BJKolik

Profesör
Eski sürümlerde ekran süresi “kullanım’’diye geçerdi şarj 100 olduğunda orası sıfırlanırdı yani kullanım süremize bakabiliryorduk şimdiki ekran süresi şarj 100 olunca sıfırlanmıyor
Ekran Süresi bölümünü inceledim hiç bir şey anlamadım karışık geldi bana daha sade yapılabilirdi belki bir güncelleme ile düzeltilebilir.

6s kullanıyorum azaldı bide pil gösterme yeri rezalet 2 saat önce full şarj diyo 2 saat 49 dk kullanmışım yazıyo :D :D

Jb yapamam garanti gidiyo telefonun 20 ay civarı garantisi var.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Zaten çok aktif kullanmıyorum telefonu ya bide powerbank var 3 tane fln
Jailbreak değil usta normal geri dönmeyi bilmiyor musun?
Ayrıca jailbreak garantiyi bozmaz jailbreaki silip garantiye verince bozmuyor

Ben pek öyle şeyleri bilmiyorum ya denesem teelfonu bozarım muhtemelen.
Nasıl peki biraz anlatır maınız ?
Dönünce bende tüm veriler sıfırlandı fakat yedek almıştım.Betadan dönmüştüm.Üst sürümün yedeği alt sürümde çalışmadığı için ios 11 de kullanamadım,betaya geri döndüm betanın pil performansı ios 11.4.1 den iyiymiş biraz kullanınca farkettim ve aynı zamanda betanın pil performansı ios 12 den iyiydi:D,keşke betada kalsaydım:(

Tamamdır, teşekkürler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Dönünce bende tüm veriler sıfırlandı fakat yedek almıştım.Betadan dönmüştüm.Üst sürümün yedeği alt sürümde çalışmadığı için ios 11 de kullanamadım,betaya geri döndüm betanın pil performansı ios 11.4.1 den iyiymiş biraz kullanınca farkettim ve aynı zamanda betanın pil performansı ios 12 den iyiydi:D,keşke betada kalsaydım:(
Betaya hiç girmedim ya onu da jb sandım :D

Son düzenleme: