Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Yaklaşık 8 ay önce aldığım iphone 5s telefonumun ekranı kırıldı 2 hafta önce servise verip geri aldım ve telefonumu günde 3 kere şarj etmek zorunda kalıyorum. Öncelikle ios 11.0.3 şarj problemi var sanıyordum fakat ios 11.1 sürümüne geçtiğim halde sorun devam ediyor. Telefonu verdiğim servis Apple’ın yetkili servisi değildi normal telefon servisiydi. Telefon bataryasının değiştiğinden şüpheleniyorum eğer değiştiyse nasıl anlayabilirim? Yardım ederseniz sevinirim.

İphone 6s 16 gb telefonum şuan İOS 10.3.2 sürümünde son sürüme yükseltmelimiyim? İOS 11 sıkıntılı diyor herkes pil olsun donanım olsun.

Arkadaşlar apple 8 kullanıyorum, pil kullanımında bekleme süresi ile kullanım süresi ikiside aynı ilerleyen denk geldiğini hiç? Örnek: 12 saat bekleme süresi varsa 12 saat kullanım süresi de var. Böyle şaçma bi durum

Arkadaşlar apple 8 kullanıyorum, pil kullanımında bekleme süresi ile kullanım süresi ikiside aynı ilerleyen denk geldiğini hiç? Örnek: 12 saat bekleme süresi varsa 12 saat kullanım süresi de var. Böyle şaçma bi durum
Bir kez denk gelmişti bana ondan başka karşılaşmadım sanırım uygulamalardan biri sürekli çalışıyor

Bu iOS 11 ile sorun yaşamayan şanslı biri bir tek ben miyim acaba? iPad Pro 9.7 kullanıyorum. iTunes ile kurtarma moduna alıp yükledim bir kere tablet üzerinden merak edip güncelledim çok merak ettiğim için iOS 10 dan güncelledim sorun çıkarsa da ne yapayım artık diyerek ama çok da memnumum. Hiç bir sorunum yok şimdilik her şey tıkır tıkır işliyor.

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
ozgursurme iOS 12
ຖนrนllคh ฯil๓คຊ iOS 37
ShiftDelete.Net iOS 5
rubarovan21 iOS 4
S iOS 2