Bu konuyu okuyanlar

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Bu haliyle yüklenmez 3d touch kasıyor wifi bluetooth takılı kalıyor safari donuyor bildirim merkezi sapıtıyor 11.1 ya da 11.0.2 beklenmesi daha mantıklı olur anlamıyorum 10 beta'dan geçen sistem neden hala sorunlar veriyor akıl almıyor

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
İOS 11' i ayarlar üzerinden İTunes olmadan yükledim. Şimdilik bir şey göremedim olumsuzluk adına sonrasını bilmiyorum 3-4 gün kullanıp en iyi neticeyi söyleyebiliriz.

YED

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar iPhone 7 için konuşuyorum 3D Touch’da kasma var yani peek yapıyorsun pop yaparken bir donma oluyor az öncede whatsapp’da klavye çıkmadı sonra whatsapp’tan görüntülü arama geldi bir tülü cevaplama kısmı çıkmadı ekrana sonra kapattım whatsapp’ı görev yöneticisinden karşıdaki kişi beni görüntülü aramaya çalıştığında tekrar başka aramada diyormuş şuanlık bu sıkıntılar ile karşılaştım muhtemelen 7.1 gelir diyorum ben

CeyhunUsta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
iPhone SE İtunes üzerinden temiz kurulum yaptım ama cihaz çok ısınıyor ve şarjı baya hızlı azalmaya başladı ara arada donmalar oluyor çözemedim yardımcı olabilecek var mı ?

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
iPhone SE İtunes üzerinden temiz kurulum yaptım ama cihaz çok ısınıyor ve şarjı baya hızlı azalmaya başladı ara arada donmalar oluyor çözemedim yardımcı olabilecek var mı ?
Benim tavsiyem 10.3.3 de kalınması en stabil sürüm olduğu için 11 de düzeltirler ama final sürümüne doğru

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Cihazımdaki artıları ve eksileri söyliyim iphone 6 plusımda hızlı geçişler uygulama açılışları kapatma felan 10.3.3 e göre daha hızlı ama stabil değil yani ara ara takılmalar oluyor donma olmuyor denetim merkezinde aşağı yukarı yaparken titreme tarzı kasılmalar oluyor bazı uygulamalar güncellenmediği için atıyor şarjda hızlı hızlı düşüyor ısınma pek yaşamadım normal yani touch id eskisinden daha hızlı açıyor cihazı fakat yeni güncellemenin biran önce gelmesi şart şimdilik bunları farkettim

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Cihazımdaki artıları ve eksileri söyliyim iphone 6 plusımda hızlı geçişler uygulama açılışları kapatma felan 10.3.3 e göre daha hızlı ama stabil değil yani ara ara takılmalar oluyor donma olmuyor denetim merkezinde aşağı yukarı yaparken titreme tarzı kasılmalar oluyor bazı uygulamalar güncellenmediği için atıyor şarjda hızlı hızlı düşüyor ısınma pek yaşamadım normal yani fakat yeni güncellemenin biran önce gelmesi şart şimdilik bunları farkettim
Cihazım 7 plus dediklerinizin hepsi bendede mevcut :)

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Cihazım 7 plus dediklerinizin hepsi bendede mevcut :)
Klasik apple işte napcan her güncellemede tüm cihazlarında aynı sorunlar çıkıyor ama güncelleme gönderdiğine şükretelim cihaz eski olabilir mesela 5s yada 6 ama şuan ben en yeni android yada diğer işletim sistemlerinin amiral gemilerinin açtığı uygulamaları bu cihazlarda açıyorsam bu applein kaliteli bir firma olduğun kanıtıdır. :D

ekremtahan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 7 Plus a ios 11 'i yükledim ve aşırı pişmanım gün boyu hem watch a bağlı hemde bluetooth kulaklığa bağlı akşam 6 da eve gittiğimde şarjım
%70-60 civarında oluyordu ios 11 e geçince şu an saat 12:19 ve şarjım %47 aşırı şarj tüketimi dışında herhangi bir lag,frame gecikmesi vs. görmedim ama şarj konusu can sıkıcı apple neden beta programlarında bu tip son kullanıcı hatalarını gideremiyor anlamış değilim

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Reaksiyon puanı
258
Bu konuyu açma sebebim güncelleme yapıp yapmama konusunda kararsız kalanlar içindir.Herkes telefon modelini yazıp tecrübelerini aktarsın ki yardımcı olalım.

İphone 7 Plus kullanıyorum.Telefon güncellemeden sonra performansı arttı.Daha hızlı hale geldi.Batarya konusunda pek bi değişiklik görmedim.Porte moduna daha bakmadım orda da değişiklikler varmış.Çok değişiklik var oturup başına kurcalamak lazım.Bu telefonu kullananlar gönül rahatlığı ile güncelleyebilirler.Sadece mobil verinin ayarlara gitmeden açılıp kapanması için bile güncellenir. :D

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Bu konuyu açma sebebim güncelleme yapıp yapmama konusunda kararsız kalanlar içindir.Herkes telefon modelini yazıp tecrübelerini aktarsın ki yardımcı olalım.

İphone 7 Plus kullanıyorum.Telefon güncellemeden sonra performansı arttı.Daha hızlı hale geldi.Batarya konusunda pek bi değişiklik görmedim.Porte moduna daha bakmadım orda da değişiklikler varmış.Çok değişiklik var oturup başına kurcalamak lazım.Bu telefonu kullananlar gönül rahatlığı ile güncelleyebilirler.Sadece mobil verinin ayarlara gitmeden açılıp kapanması için bile güncellenir. :D
Ben 6s için yaptım öyle kullanılmayacak kadar kötü değildi ama küçük takılmalar vs olduğu için 10.3.3 geri döndüm

pilatolga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar, cihazım 6s plus. Daha önceki sürümlerde ekranın sol tarafına bastırınca arkaplanda açık olan uygulamalr sıralanıyordu. ios 11 de yapamıyorum. aktifleştirebileceğim bir menü var mı ?

atakanozer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Güncelleyenlerin yorumlarından anladığım kadarıyla denetim merkezinden wifi veya hücresel veri kapatılamıyor yalnızca bağlantı kesiliyormuş. Bu doğru mu?

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Güncelleyenlerin yorumlarından anladığım kadarıyla denetim merkezinden wifi veya hücresel veri kapatılamıyor yalnızca bağlantı kesiliyormuş. Bu doğru mu?
Evet kullanıcılar yine ayarlara girip kapatmak zorunda kalıyorlarmış

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Hucresel kapaniyor ama wifi kapanmiyor.apple illa bi yerde killigini yapicak :)ama oldum bittim modunda degilim.2-3 saniye icinde zaten menuden isimi hallediyorum cunku gunde yuzlerce kez yaptigim bisey degil.zaten hicbir zaman sorun etmemistim bu durumu.bunun disinda deneyim olarak on numara olmus 11.ilk surum genelde problem olurdu ama oyle bi problem yok.hizlandirmislar iste bi nebze.animasyon gecisleri degismis.onun icin hizlanma algisi yaratiyorda olabilir.neyse,ben begendim...

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Bende de se var ama aksine hizlanma var.bataryada degisen bisey yok.icloud bilmem ne guncellemeden sonra hepsini aciyor lendi kendine.isine yaramayanlari kapat sarjin kendine gelir.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
6S Plus' a dün yükledim İOS 11' i çok beğenmedim aman aman bir değişiklik yok belirtilen sorunlara gün içinde rastlamadım.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Merhabalar, cihazım 6s plus. Daha önceki sürümlerde ekranın sol tarafına bastırınca arkaplanda açık olan uygulamalr sıralanıyordu. ios 11 de yapamıyorum. aktifleştirebileceğim bir menü var mı ?
O özelliği geri getireceklermiş diğer sürümlerde teknik bir hatadan dolayı şuan kullanılamıyormuş

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
İos 11 yükleyince whatsapp yedeğini iclouddan yükleyemiyorum bulunamadı diyor

Bu konuda yardımcı olur musunuz?

benkuti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Neyleyim Jailbreak yapılmayan sürümleri [emoji19]

MoMoLa

Asistan
Reaksiyon puanı
50
6s+’a yükledim. Ufak tefek hatalar var ama gayet iyi.

tafibasgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar, ios 11 güncellemesine devasa bir güncelleme gelmesi ve bugların düzeltilmesi gerekiyor zannedersem.
İos 10.3.3 te kilit ekranında engellediğim bildirimler geldiğinde ekran kilidi açılınca tekrar ekranda bildirim gelip durum çubunda önizleme düşüyordu şimdi bu özellik maalesef yok ve kilit ekranında engellenen bildirimleri görmek için ekran kilidini açıp bildirim panelini aşağı çekmek gerekiyor.

İkinci olarak bir bug olan ayarlar kısmında arama yapıldığında çıkan ekran ekte resimdeki gibi bir ekran. Geri dönme imkanı sağlamayan ve sağ üst köşede çıkan çıkan “ x vazgeç” butonu çalışmayan bir ekran geliyor.
Bunları apple’a nasıl bildireceğimi bilmediğimden paylaşıyorum.

Özellikler bildirim hususunda bilgisi olan arkadaş varsa yardımlarını beklerim. İyi forumlar!

upload_2017-9-24_12-14-52.png

Son düzenleyen moderatör:

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
7e900656d9a2925a19c1e03d2b3f8618.jpg

Sen deyince merak edip baktim o sorun olusmadi bende.telefon hangi model?

AppleArda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar yaklaşik bir hafta önce iphone 6s satın aldım ve pazartesi günü ios 11 çıkmadan applın sitesinden ios 11 in son betasını yükledim yoksa benim yüklediğim ios 11 in kendisimi nasıl güncellerim güncelleme bölümde yazılımınız güncel ios 11.0 yazıyor

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
iphone 7 plus a geldi ios 11 telefonun ayarlarından guncellemeye baktınız mı ?