Bu konuyu okuyanlar

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Yedek almadan güncelleme yaptım iyi mi :eek::(

YED

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Isınma , Pilin çabuk gitmesi vb gibi insan 9'dan 10'a 10'dan 11'e böyle tek rakamlı geçince tereddüt ediyor yoksa 10.4 gibi olsa bu kadar düşünmez

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
iOS 11'i iPhone 5s cihazıma yükledim, problem mi tam bilmiyorum fakat wifi ve bluetooth'u kapatıyorum telefonu uçak moduna alıp daha sonra uçak modundan çıkarttığımda wifi ve bluetooth kendiliğinden açılıyor. Bu durum daha önceden olmuyordu Apple Destek'e bildirdim, geri dönüş bekliyorum.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Yedek almadan güncelleme yaptım iyi mi :eek::(
Sıkıntı Yok eğer bilginde eksik yoksa sıkıntı yapma ben hep öyle yapıyorum zaten :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben yıllardır telefondan kurarım hiçte öyle dediğin gibi olmadı niyeyse :)
Ben 4 de pc den güncellendim 4s de ve ıos 6 dan beri telefondan güncelliyorum bende de sıkıntı Yok klasik hatalar vardı o kadar herkeste olan

fatihhtp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İphone 6s’e yükledim dün gece. Şuana kadar hiçbir sorun yok stabil şekilde çalışıyor. Bazıları diyor denetim merkezinden wifi kapanmıyor yok şu açılıyor vs. 6s de hiçbir sıkıntı yok gayet başarılı şuan için. 3D Touch’da çalışıyor kaldırılmamış.

Arman Samur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle herkese merhaba,
Dün akşam çıkıcak olan iOS 11 güncellemesi İpad Pro cihazıma geldi fakat 6S telefonuma bir türlü düşmedi,
Konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Not: 2 cihazda da aynı apple hesabı girilidir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
iOS 11'i iPhone 5s cihazıma yükledim, problem mi tam bilmiyorum fakat wifi ve bluetooth'u kapatıyorum telefonu uçak moduna alıp daha sonra uçak modundan çıkarttığımda wifi ve bluetooth kendiliğinden açılıyor. Bu durum daha önceden olmuyordu Apple Destek'e bildirdim, geri dönüş bekliyorum.
Problem değil Apple öyle bir özellik eklemiştir Android'lerde de öyle.

YED

Asistan
Reaksiyon puanı
31
iPhone 7'de İOS 11 kullanan arkadaşlarımız var mı ? Herhangi bir problem yok ise yüklemek istiyorum

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Telefonun icloud yedeğini alıp cihazdan sıfırladıktan sonra dfu modyula itunesden ios u temiz olarak kurmak
Dfu modu itunese bağlayıp güncelleme mi oluyor ?
Yaklaşık 1 saat önce yeni iOS 11 güncellemesini yaptım. iTunes üzerinden, temiz ve yedeksiz,bug kalıntısız yeni iphone olarak tanıttım.

1 saattir cihazı kullanıyorum, açıkcası akıyor cihaz. Takılma, bug donma vb şeylerle karşılaşmadım.

Pil kullanımı için henüz bir şey söylemek doğru değil. Cihaz yeni işletim sistemine adapte olana kadar, doldur ve boşalt prensibi ile bataryayı gözlemleyip, bu şekilde yorum belirtmem daha doğru olacaktır.

Genel görünüş itibari ile beğendim, problem yok gibi gözüküyor. En önemlisi, yeni kontrol center'e bayıldım.. Çok kullanışlı olmuş. Bir kaç rütuş ve dokunuşlarla yani Apple Store görünüm değişikliği, messajlarda ki bir kaç değişiklik, rehber, siri, haritalar vb daha akıcı ve hoş hale gelmiş..

Kısacası tavsiye ederim, güncelleyin [emoji4]
Güncellemeyi nasıl yaptınız sırasıyla açıklar mısınız yeni iphone tanıttım derken nasıl yapıcaz bende itunes ten yapmayı düşünüyorum sıfırlamalımıyım cihazı

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Öncelikle herkese merhaba,
Dün akşam çıkıcak olan iOS 11 güncellemesi İpad Pro cihazıma geldi fakat 6S telefonuma bir türlü düşmedi,
Konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Not: 2 cihazda da aynı apple hesabı girilidir.
Öncelikle ayarlara girip sadece ayarları sıfırla internet atarlarını kontrolet sıkıntı varmı yok mu diye sonra tekrar bir güncelleme denemeyi dene

sacramentun

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
Dfu modu itunese bağlayıp güncelleme mi oluyor ?

Güncellemeyi nasıl yaptınız sırasıyla açıklar mısınız yeni iphone tanıttım derken nasıl yapıcaz bende itunes ten yapmayı düşünüyorum sıfırlamalımıyım cihazı

iTunes üzerinden her ihtimale karşı, cihaz yedeğimi alıp, ardından geri yükle ve güncelle yordamı ile önce cihazı restore edip, ardından Apple sunucusu üzerinden direkt iOs 11'i yükledim. Hiçbir iCloud ya da iTunes yedeğini geri yüklemeden, direkt yeni iPhone olarak ayarladım. Hepsi bu kadar [emoji5]

Dfu moduna almadan ,herhangi bir ipsw dosyası indirmeden direkt iTunes ile Apple sunucusundan indirdim iOs 11'e geçiş yaptım.

Temiz ve kalıntısız kurulum yapmanızı tavsiye ederim.

Xpresso41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 7plus modelin de kasma sıkıntısı yok şarj şuanlık iyi gidiyor tavisye ederim 7 plus için

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
İos 11 e geçecekler aklında bulunsun diye söylüyorum wi-fi ile Bluetooth kontrol merkezinden kapanıyor ama ayarlardan kapanmıyor şarjı çabuk bitenler endişelenmesin sorun bundan kaynaklanıyor

MoMoLa

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Arkadaşlar selamlar. Benim safaride favori sitelerim geri geldi ama parolalar gelmedi. Neden olabilir?

MoMoLa

Asistan
Reaksiyon puanı
50
iCloud anahtar zinciriniz kapalıysa parolalar yeni bir sürüme geçtiğinizde cihazınızda kalmaz

Yani restore etmeden önce mi açık olması lazımdı? Artık çok mu geç? Şu an açık ama restoreden önce açık mıydı bilmiyorum.

YED

Asistan
Reaksiyon puanı
31
iPhone 7’ye yükledim az önce yukarıdan kaydırdığımda bildirimleri göstermesi gerekirken kilit ekranına dönüyor ve bildirimleri orda gösteriyor aradan biraz geçtikten sonra sanki telefonu kitlemişim gibi açmak için ana ekran düğmesine basın diyor bu normal mi ?

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
iPhone 7’ye yükledim az önce yukarıdan kaydırdığımda bildirimleri göstermesi gerekirken kilit ekranına dönüyor ve bildirimleri orda gösteriyor aradan biraz geçtikten sonra sanki telefonu kitlemişim gibi açmak için ana ekran düğmesine basın diyor bu normal mi ?
Normal bildirim merkeziyle kilit ekranı birleştirildi ios 11 de

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ayarlar' dan güncellediğimizde temiz bir kurulum olmuyor mu? Oluyorsa neden bu şekilde yapılmış illa İTunes üzerinden mi yapılacak?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ayarlar üzerinden indiriyorum İOS 11' i şu an

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
İndirdiğin gibi yukarı kaldır normal ekrana geri döner yapamamışsın :)