iOS 11 Geliştirici/Halka Açık Beta Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
ios-11-public-beta-1.jpg

Deneyimlerimi paylaşmak gerekirse ipad'e yükledim
1.3d touch ile app switcher kaldırılmış artık sol tarafa baskı uyguladığınız zaman uygulamalar gözükmüyor
2.Bildirim ios tarihindeki en kullanışlı bildirim ekranı olmuş hücresel veri düşük güç modu tamamen özelleştirilebiliyor
3.Public beta sürümü daha stabil olmuş ama gene de hatalar var ve beta 3 ile daha da düzelecektir
Siz de deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Mehmet Söylemez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende public beta kullanıyorum tek sıkıntım uygulamaları arka planda kapatmak istediğimde bi kapanıyor bi kapanmıyor

Mehmet Söylemez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İos 11 public beta 2 yayınlandı ilkine göre daha stabil mi ?

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Arkadaşlar "Halk" dedilen kavramdan kasıt her apple cihazı kullanıcısı değil, bu konuda ehil olanların kullanıp genel anlamda eksiklerini gözden geçirip raporlayacak tester ler (geliştiriciler) kastedilmekte. Buna aldanıp yüklemeyin.

Yani geliştiricilere açık olan betaları yüklememeniz sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır.
Son kullanıcıya olabildiğince sorunsuz şekilde düzenlendikten sonra cihazlara güncelleme verilir zaten.
Sabırsız davranıp yükleyerek sorunlarla başınızı ağrıtıp yazılım düşürme derdine girmeyin.

İyi Forumlar ...

Mehmet Söylemez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar "Halk" dedilen kavramdan kasıt her apple cihazı kullanıcısı değil, bu konuda ehil olanların kullanıp genel anlamda eksiklerini gözden geçirip raporlayacak tester ler (geliştiriciler) kastedilmekte. Buna aldanıp yüklemeyin.

Yani geliştiricilere açık olan betaları yüklememeniz sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır.
Son kullanıcıya olabildiğince sorunsuz şekilde düzenlendikten sonra cihazlara güncelleme verilir zaten.
Sabırsız davranıp yükleyerek sorunlarla başınızı ağrıtıp yazılım düşürme derdine girmeyin.

İyi Forumlar ...
Uyarınız için teşekkür ederiz ben geliştirici betasından ziyade halka açık betadan bahsediyodum

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Uyarınız için teşekkür ederiz ben geliştirici betasından ziyade halka açık betadan bahsediyodum

Her ne kadar halka açık olsada geliştiri ile aralarında çok az fark da olsa beta olması hasebiyle yüklenilmesi doğru değil.