İos 11 beta sürümü yüklenmelimidir yoksa yüklenmemelimidir . Yüklenmeliyse hangisi yüklenmeli .

İos 11 beta sürümü yüklenmelimidir mi yoksa yüklenmemelidir ?

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

A.Ö.Y#77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İPhone 7 Plus 32 GB kullanıcısıyım. İos 11 i merak ediyorum . Yeni arayüzü Yen'i eklentileri olsun vs. ama yüklediğim zaman stabil çalışmasında az veya çok sorun olacağını bilmiyorum . İnternetteki haberlere bakıyorum bazıları olumlu bazıları olumsuz yaklaşım içerisinde . Şu kafamdaki karışıklığı çözmem gerek . Bunun için sizden yardım istiyorum . Acaba bu konuya bir açıklık getirir misiniz .?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Yüklemeyin. Ama illa yükleyecekseniz public betaları indirin. Onlar daha sağlıklı oluyor. Yine de kararlı olmuyorlar bilginiz olsun

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yükleme . Sonra kasıyor ediyor iOS11e nasıl döneceğim deyip durursun burda

A.Ö.Y#77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

leventsonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Eğer deneyimli bir kullanıcı değilseniz beta sürümlere hiç bulaşmayın derim.Ama deneyimli bir kullanıcı iseniz ve muhtemel bir sorunla karşılaştığınızda bu sorunları nasıl aşabileceğini biliyorsanız iOS 11 Public Beta 4 sürümünü yükleyebilirsiniz.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
deneyimli kullanıcıyla deneyimsiz kullanıcı bana göre farkı yok final sürümünü herkes beklesin sabırsızlar hariç

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Beta sürümü zarar verir final sürüme ne kaldı şurada sabırla bekliyorum İOS 11' i.