İos 11.3 geldi

Bu konuyu okuyanlar

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Arkadaşlar 11.3 deneyiminiz ne alemde. Memnuniyet oranınız nedir. Yüklenmeli mi yoksa ara güncelleme beklenmeli. Deneyimlerinizi paylaşır mısınız lütfen :)

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Arkadaşlar 11.3 deneyiminiz ne alemde. Memnuniyet oranınız nedir. Yüklenmeli mi yoksa ara güncelleme beklenmeli. Deneyimlerinizi paylaşır mısınız lütfen :)

İphone 7 plus kullanıcısı olarak en çok memnun kaldığım sürüm yükleyebilirsin bence

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Şuan iOS11.4 Beta 1 sürümünü kullanıyorum ama 11.3’ün de Final sürümü yani tam sürümü de gayet başarılıydı. İlk başta gerçekten çok rezalet bir iOS11 vardı ama şuan çok çok düzeltmeler gerçekleşti. iOS10’a bayağı yaklaştı stabillik konusunda. Yüklemeyen arkadaşlara öneriyorum telefonunuzun her zaman güncel olması daha performanslı ve daha stabil çalışması demek.

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
ios 11.3 te bazı sorunlar yaşadım. yukarıdan aşağı arama yapmak için kaydırdığımda klavye çıkmadı bir sefer birde bazı uygulamalarda ekran yan dönünce tekrar düzelmiyor telefonu döndürdüğümde kilit aç yapınca düzeliyor. Var mı başka sorunla karşılaşan ?

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
ios 11.3 te bazı sorunlar yaşadım. yukarıdan aşağı arama yapmak için kaydırdığımda klavye çıkmadı bir sefer birde bazı uygulamalarda ekran yan dönünce tekrar düzelmiyor telefonu döndürdüğümde kilit aç yapınca düzeliyor. Var mı başka sorunla karşılaşan ?

Evet bende 1-2 kere ayni soruna rastladim duzeltilir siye dusunuyorum.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
İphone 6 sorunsuz kullanıyorum.

Son mesajlar