iOS 10 Ana Konu Hatalar ve Öneriler

Bu konuyu okuyanlar

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Arkadaşlar Merhaba. Bugün ve bundan 6-7 gün önce, de yaşasım bu sorunu. Mesela arama kayıtlarından bir numarayı aramaya çalışırken ya da numara çevirip , arama tuşuna bastığımızda

1) Ya bazen çevir sesi geç geliyor ya da gelmiyor.

2) Aramayı geç yapıyor. İsmin üzerine tıklıyor ya da numarayı yazıp çevir dediğin zaman yani arama yaptığım zaman 2-3 sn bekliyor garip garip , sonra aranıyor diyor.

Bariz bir gecikme olabiliyor. Bunun aslında operatör kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Problem yaşayan var mı başka arkadaşlar ?

Telefonum 10.2 JB iPhone SE

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Artık telefonla konuşurken telefonu kulağından çektiğin zaman ekranın hareketsiz kalması sorununu bir çözseler iyi olacak kaç sürüm geldi hala aynı

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Arkadaşlar Merhaba. Bugün ve bundan 6-7 gün önce, de yaşasım bu sorunu. Mesela arama kayıtlarından bir numarayı aramaya çalışırken ya da numara çevirip , arama tuşuna bastığımızda

1) Ya bazen çevir sesi geç geliyor ya da gelmiyor.

2) Aramayı geç yapıyor. İsmin üzerine tıklıyor ya da numarayı yazıp çevir dediğin zaman yani arama yaptığım zaman 2-3 sn bekliyor garip garip , sonra aranıyor diyor.

Bariz bir gecikme olabiliyor. Bunun aslında operatör kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Problem yaşayan var mı başka arkadaşlar ?

Telefonum 10.2 JB iPhone SE

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
Iphone 6S Plus' ı 10.2.1 kararlı sürümde kullanıyorum. Bahsettiğiniz sorunları yaşamadım 3 aylık telefonda.

ibrahimyz34

Asistan
Reaksiyon puanı
49
bu appstore daki uygulama geçmişinden daha once yüklenmiş ve kalkmış olan uygulamayi nasıl komple kaldirabiliriz. bilgisi olan var mi

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
6s de hiç bir sıkıntı yaşamadım en büyük artısı ekranı kaldırdığın da otomatik yanan ekran ve parmak izini kullanarak orta tuşa basma dan ekranı aça biliyorsun tabi bunun için ayarlardan küçük basit bir ayar yapman lazım bence son derece başarılı Yen'i gelecek 10.3 le daha sitabil olacağına inanıyorum

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Bu akşam İOS 10.3 gelebilir güncellemek isteyenler restore atsın yeni dosya sistemine geçildiği için sorun olabilir

Japan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar
YouTube kanalınızdaki MacBook videolarını ve ardından Fatih beyin forum.shifdelete tanıtımını görüp üye oldu sorun şu
2009 MacBookpro mu uzun zamandır atıl durumda idi. Kullanmıyordum ancak açtığımda soru işareti ile karşılaştım her neyse recıvery yaptım. Yeniden ox maç yüklemek icin dvd sürücüsüne orijinal dvd sini taktım belli bir aşamaya kadar geliyor sonra kalıyor cd okunamıyor diyor yeni cd ile denedim yine okunamıyor yardım ederseniz bir video ile sevinirim

Ekli dosyalar

• IMG_7300.JPG
    IMG_7300.JPG
    1 MB · Görüntüleme: 687

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Bunun nasıl yapılacağını söyler misiniz?
Restore Geri Yükle anlamı taşır yani yedekleme aldıysanız telefonu sıfırlayıp verilerinizi yeniden yükler ios 10.3 güncellemek isterseniz tavsiye ederim yoksa gerek yok çünkü güncellenince apfs+ dosya sistemine geçilecek ve dosya verilerizin bir kaçı doğru çalışmayabilir

Osman Özdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle iPhone SE kullanıyorum fakat şöyle bir sorun var. Telefonu yatay ekrandan dikey ekrana çevirdiğim zaman telefon buga giriyor. Bu problem herkeste var mı? Cevaplarsanız sevinirim

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Öncelikle iPhone SE kullanıyorum fakat şöyle bir sorun var. Telefonu yatay ekrandan dikey ekrana çevirdiğim zaman telefon buga giriyor. Bu problem herkeste var mı? Cevaplarsanız sevinirim
Ben onu kapattığım için bilmiyorum ama bir denemek için bir gün kullanırım. Birde hangi program da yapıyor hatayı

Osman Özdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben onu kapattığım için bilmiyorum ama bir denemek için bir gün kullanırım. Birde hangi program da yapıyor hatayı
Örneğin Youtube'ye girip videoyu yatay konumda izliyorum. Sonrasında menüye dönmek için home tuşuna bastığımda ekranın yarısı kararıyor ve yataydaymış gibi görünüyor. 5-10 sn sonra düzeliyor

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Bence İOS iyi

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Selamun Aleyküm bende şöyle bir problem başladı 10.3.2 den sonra. Telefon ile görüşürken kulağımdan ayırdığım zaman ekran ışığı yanmıyor. İlla tuşa basmam gerekiyor. Acaba yazılım ile alakadar mı? Yoksa sensörlerdemi bir sıkıntı var. Cihaz 7 plus

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Selamun Aleyküm bende şöyle bir problem başladı 10.3.2 den sonra. Telefon ile görüşürken kulağımdan ayırdığım zaman ekran ışığı yanmıyor. İlla tuşa basmam gerekiyor. Acaba yazılım ile alakadar mı? Yoksa sensörlerdemi bir sıkıntı var. Cihaz 7 plus
Ekran filimi varsa onunla ilgili olabilirmi bilmiyorum gerçi sensörü kapatmıyor filim ama. Benim hiç başıma gelmedi. Test programı indirip sensörü test edebilirsin

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Arkadaşlar dün itibariyle 10.3.2 sürümü ipad e yükledimve sorunsuz yüklendi.
Fakat forum bildirimlerine tıklayınca bildirim gelen konular artık görünmüyor ve sürekli yüklenme yapıyor ve açılmıyor.
Bu sorununu yaşayan varmı ?

Ayrıca ne çoklu alıntı oluyor nede alıntı yapıyor.
Konulara cevap veriyorum sayfa yüklenme durumunanda kalıyor medaj gidiyor ama sayfada yüklenmiyor
Forum ana sayfasından bakıp gidip gitmediğini görüyorum anca.

Forumla mı alakalı sürümle mi alakalı çözemedim henüz.

Edit : Tableti kapatıp açtım, safariyi geçmişi ve çerezlerş temizledim düzeldi.

Son düzenleme:

Siamo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
10.3.3 ü kullanmıyor musunuz? 11'i yaparken 46 hata buldular ve ara bir çözüm olarak 10.3.3 çıkarıldı. Gayet de iyi