iOS 10 Ana Konu Hatalar ve Öneriler

Bu konuyu okuyanlar

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Ben sorun yaşamadım kilit sesinin değişmesi hariç 10 numara olmuş . iPhone6

Morki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Batarya tüketimi artmış ufak tefek bug lar var donmalar ve kasılma vardı dün sıfır kurulum yaptım (tekrar) 10.0.2 güncellemesi geldi takip ediyorum. Ayrıca kilit sesini hiç sevmedim

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Az önce Whatsapp güncellemesi almak istediğimde home buton ve power tuşuna basarak reset atmak istedim açıklamada öyle yazmışlar ve daha sonra telefon açıldığında alt kısımlarda titreme gördüm. Sonra işlemi dedim tekrar yapayım kapatıp açayım düzelir. İşlemi yaparken bozuk bi ekran olur ya karıncalaşma onun gibi oldu sonra normal kapatıp açtım şuan ise titriyor aynı şekilde dokunmatiği çalışmıyor.

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
9.3.5e düşürdüm aynı işlemi yaptım problem yok baştan aşşa hatalı ios10 arkadaşım dedi sorun yok yükle yüklemeyin arkadaşlar

Morki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
9.3.5e düşürdüm aynı işlemi yaptım problem yok baştan aşşa hatalı ios10 arkadaşım dedi sorun yok yükle yüklemeyin arkadaşlar
Kimi kullanıcılar desteklerken kimi kullanıcılar da hiç memnun kalmamış mesela ben bir türlü karar veremedim yükledim ama çok hatalarınla dolu

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Ya arkadaşlar app store uygulaması sıkıntılı bende size de var mı?
aec0c3cfea40338793a545811ae7be05.png

efdxo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
6 plus'a dün kurdum.
Şarj için şuan değişen pek birşey yok gibi. sanki bir tık iyileşmiş.
hızlanma belirgin anlaşılıyor.
emojileri sevmedim.
kilit sesini direkt kapattım.
iMessage güzel olmuş ama kullanır mıyım o animasyonları bilmem.
kilit ekranındaki widgetlar çok kalabalık direkt kapattım hatta soldaki 2.ekranı da kapattım.
Ben 6 plusa sorunsuz yükledim tavsiye ederim.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Yeni bir sıkıntı buldum arkadaşlar. 3 sekme açık(sdn forum,youtube,korezin,) bu üçü açıkken sdn de konu youtube da video korezinde de oy kullanırken oya bastığım anda safari kullanılamaz hale geliyor, fakat müzik devam ediyor.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
şuana kadar telefon açma dışında bir problem olmadı umarım da olmaz.
tez vakitte stabilize olur umarım..

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
IMG_0253.PNG

Normalde yahoo! Apple vs. Yazması gerken yer boş.

ErtanKu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Vallahi bende şöyle bir durum var uygulama güncellendiğinde bildirim merkezinde ingilizce olarak yazıyor. (gerçi bu bir sorun mu? tartışılır :)) bir diğer sorun ise whatsapp bildirimleri geç geliyor bazen ve geldiğinde nadiren bildirim merkezinden üzerine tıkladığımda whatsapp uygulamasına geçiş yapmıyor. Ekranı kilitle aç yaptığımda nadiren düzeliyor... (Bu arada whatsapp'ı sildim kurdum olmadı telefonu dfu da resetledim durum hala aynı)

*iphone 7+

Son düzenleme:

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Arkadaşlar telefonu aniden kapanıp sonradan açmak için home +power yapmak zorunda kalan oldu mu ? Özellikle 6s 6s Plus ve SE sahipleri. Teşekkürler.

Zipacka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şarjı nasıl gidiyor acaba önceki sürüme göre.
Şarj olayi cok kotu artik,eskisi gibi degil,çok erken bitiyor 7-8 saat ve fazlada video izlemiyorum,video acincada aninda 2-3 deger dusuyor
6s plus

Son düzenleyen moderatör:

MrAktas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Notları açınca anasayfaya atıyor. İnternet erişimini kapatınca açılıyor

mesut1616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
3 gün önce ıphone 6 aldım ios 10 yükledim bu sabahtan beri ekran kilitlenince wifi kopuyor ne yapmalıyım

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
3 gün önce ıphone 6 aldım ios 10 yükledim bu sabahtan beri ekran kilitlenince wifi kopuyor ne yapmalıyım

Hocam bu sorundan çoğu kullanıcı şikayetçi. İphone pil tasarrufu diyor ama ondan olmadığını düşünüyorum. Bu bir açık. Düzeltilmesi lazım. Ve sıfırlama yapınca da olmuyor maalesef.

mesut1616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yeni iPhone 6 aldım iOS 10 a geçtim ama ekran kilitliyken WiFi kopuyor yardım edin lütfen

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Arkadaşlar selamlar. Bazen özellikle araç ile yolculuk halinde iken oluyor hep. Şöyle ki: 3G ile 3-4 kademe çektiği halde internete girmiyor. Uçak moduna alıyorum ve moddan çıkıyorum düzeliyor. iOS 10 kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Aynı hata ile karşılaşan var mı? iPhone SE kullanıyorum. Teşekkürler.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Çoğu sorun bende de mevcut kamera açılmaması,wifi kopması,şebeke çekmemesi. İos10 ile tel şuan sıkıntıda güncelleme gerek.

mesut1616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benimde oluyor ya başka WiFi den bağlandım kopmadı ama

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Arkadaşlar Selamlar. Hepimiz malum tapatalk kullanıyoruz forum için. Kullanışlı da lakin bazen bildirimler geç geliyor 15-20 dk ya da 1 saat sonra. Ve aynı zamanda maillerime de geç geliyor bu bildirim. 3G de iken oluyor gibi. Acaba diyorum bağlantı mı kopuyor. Bazen yakalıyorum koptuğu zamanlar oluyor 3g ile 3-4 diş çektiği halde. Uçak modu açıp kapatıyorum sonra düzeliyor.

Velhasılı acaba iOS 10 da bu tip kopmalar mı var. Bazen bağlantı kopması bağlanamama, şebeke sıkıntıları vs. Başka arkadaşımda var mı?

Yardımlarınız için teşekkür ederim

@FOM

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Arkadaşlar Selamlar. Hepimiz malum tapatalk kullanıyoruz forum için. Kullanışlı da lakin bazen bildirimler geç geliyor 15-20 dk ya da 1 saat sonra. Ve aynı zamanda maillerime de geç geliyor bu bildirim. 3G de iken oluyor gibi. Acaba diyorum bağlantı mı kopuyor. Bazen yakalıyorum koptuğu zamanlar oluyor 3g ile 3-4 diş çektiği halde. Uçak modu açıp kapatıyorum sonra düzeliyor.

Velhasılı acaba iOS 10 da bu tip kopmalar mı var. Bazen bağlantı kopması bağlanamama, şebeke sıkıntıları vs. Başka arkadaşımda var mı?

@FOM
Benim düşüncem fazla yoğunluktan dolayı yoğun kullanım yapıyorsanız tıkanıyor olabilir

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Benim düşüncem fazla yoğunluktan dolayı yoğun kullanım yapıyorsanız tıkanıyor olabilir

Çok yoğun değil.

Benim açıklamamda tapatalk ARAÇ. Amaç acaba DONANIMSAL bir problem mi var telefon da . Bu gecikmeler bundan mı? Anten sıkıntılı ise değişime göndereyim diyorum.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264

@FOM

Bahsettiğiniz sorunların aynısı bende de mevcut güncelleme ile düzeleceğini umut ediyorum.