İnternetten ücretsiz mesaj gönderme (günlük 10 adet)

Bu konuyu okuyanlar

ahmetbolat3232

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün internetten mesaj göndermem gerekiyordu. Birkaç yabancı site denedim çalışmadı.
Türk girişimciler tarafından oluşturulmuş bir site buldum. Günlük 10 adet ücretsiz sms hakkı veriyor.
İşimi gördü. Attığınız mesajın sonunda sitenin kendi reklamı var sadece. Tavsiye ederim. Bir de cep tel onayı istiyor.

http://125krktr.com

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
24SMS.net e gir günlük istediğin kadar sms atabiliyorsun, uygulamasını indirirsen 24 sms e kadar atıyorsun. Sadece kendi telin ve karşıdakinin teli başına +90 yazarak giriyorsun. Ben pek güvenmem böyle şeylere fakat bizzat kendi telefon no'mu yazarak yolladım arkadaşa msj çoğu kez. Turkcell ise mesajın gitmesi 2-3 dakikayı buluyor yabancı adres üzerinden msj yollanıyor ve from:(senin tel numaran) yazıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
knk benim kübra müsaitseniz gelcem flaş lazım oldu birida istedi beraber götürelim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kankı yarın şampıyonluk kutlaması var kadıkoyde bıra falan fılan hersey hazır gel kardeş

emdu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hahahha :D gençler mesajlasmayı duydu burayı mesaj olarak kullanıyolar :D :D

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Kankaaa gel gel bedava mesaj atma yeri buldum süper :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya yurt dışına mesaj hakıı yok mu :hammer::thumbup1::huh::turned:

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Numaranızı veriyorsunuz onlara sonra size penis büyütücü satmaya çalışıyorlar. Bundan rahatsızlık duymuyorsanız sıkıntı yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sn çk deqştn askere gttiktn snra bn sevmiyorm snn bu halini hbrn olsn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
havin ne yapıyorsun yarı belki sıla kuran kursuna gelebilir cennette yarın kayıt olacak sende gel nolurr:biggrin::tongue:

LGTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir aralar vodafonda da yolluyordu ücretsiz ama şimdi nedir bilemem