"İnternetten para kazanın" fiyaskosu

Bu konuyu okuyanlar

RexRage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İnternetten herhangi bir şekilde -tam emek karşılığı- para kazanılabilir mi? Kazanılabilirse nasıl? İnternetten para kazanan biri bunu neden başkalarıyla paylaşır? Bu sorulara cevap arıyoruz:)

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
tam emek karşılığı para kazanmak istiyorsan özgün içerikli bir blog sitesi kurup google adsense reklamlarını yerleştirerek emek karşılığı para kazanabilirsin. Adsense reklamlarını yerleştireceğin bu blogda illegal(yasadışı) paylaşımlar yapamazsın. Cracklı programlar, serial keyler vb.

Kopyala yapıştır yaptığın takdir de Adsense sistemi birşekilde bunun çalıntı içerik olduğunu anlayıp en düşük ücret ödeyen reklamları yayınlıyor sitende. Özgün içerikte tıklama başına 50 cent veriyorsa çalıntı içerikte 5 cent falan veriyor. ayrıca Türkçe içerik ile de tık başına 50 cent kazanman imkansız :) Türk reklam verenler daima düşük tutuyorlar tık başına ücreti

İnternetten para kazanan biri bunu neden başkalarıyla paylaşır? Bu soruya bende kafa takmıştım bi ara :) sonra aman adam veriyor ya bağını ne soracağım dedim :D

RexRage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
eline sağlık hocam güzel yazmışsın:) o soruya da dediğin gibi kafa yormayalım,paylaşılanların çoğu kullanılmaz nitelikte bilgiler,pek azı elle tutulur durumda^^

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Az önce böyle bir konu daha vardı. ayda şu kadar kazanın falan diye ..tr..cx.. uzantılı bir domain ama başka bir domaine yönlendiriyor. Kimin adına kayıtlı olduğunu bulup araştırdım, bu kişi hakkında dolandırıcı olduğunu söyleyen bloglar bile açılmış fotoğrafları konmuş... :) Yani itibar etmeyin böyle konulara.

Coulers79

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Evet internetle para kazanılıyor. Profit Clicking, ClixSense ve NeoBux senelerdir ödeme yapan güvenilir siteler. Clixsense, Neobux ve Probux gibi PTC sitelerinde reklam izleyip task denen görevleri yaparak günde birkaç dolar kazanabilirsiniz. Başka insanları üye yaptığınızda onlardan da komisyon alırsınız. Profit Clicking ise paranızı katlayan süper bir yatırım sistemidir.
Detaylı bilgi: http://internetkariyer.blogspot.com/p/firsatlar.html

RexRage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
"tam emek karşılığı" tanımına uyuyor mu linkdeki açıklamalar sence?

Coulers79

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Clix, Neo, Probux gibi PTC'lerde reklamları tıklayıp ingilizce task görevlerini yaparak, kiralık ve direct reflerden komisyon kazanarak 50, 100 dolar kazanılıyor. Task adı üstünde görev, yaparsan faturanı bedavaya getirirsin.
Profit Clicking için ise yatırım yapmanız lazım ve burdaki kazanç gerçekten tatmin edici. Ödeme limitleri ve zamanları düzelirse paranızı katlayabileceğiniz mükemmel bir imkan. Bunlar her internet kullanıcısının yapabileceği kazanç fırsatları.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Part time bir iş bul daha iyi para kazanırsın hemde sosyalleşme cabasi.

Coulers79

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Evet haklısın part time ssk'lı bir iş lazım gerçekten. Nettende birşeyler geliyorsa olur.

MoonDeath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://www.i-gagnant-barre.com/?u=mustafakarakose&lang=en

referans ile kayıt yap vıp 1 üyeliğin oluyor.
kayıt için register e tıkla mail adresini gir
gelen maili aç linke tıkla
açılan sayfada gerekli yerleri doldur
sol alt bölümde "dowload the bar" ı tıkla ve çalıştır. bilgisayrın açık olduğu sürece puanlarınn artıyor.

detayli anlatim varmi hocam bilgisayar açik oldugu sürece demisin günlük 30-40 kurus ne kadar kazaniyorsunuz ?

omersanlii

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
şubat ayından bu yana alttaki adres üzerinden 3 kere min. 50 dolar ödeme aldım. inanmayanlara dekont görüntüleride atabilirim. sadece biraz sabır gerektiren bir site. kesinlikle en kaliteli anket sitesidir. Alttaki adresten üye olabilirsiniz. üye olduktan sonra anketler bölümündeki router'ları gün içerisinde ara ara kontrol etmeniz yeterli olur. emin olun özellikle hafta içi güzel anketler yakalayabilirsiniz.

Zafer kurt

Asistan
Reaksiyon puanı
13
20 euro kazandim ama daha cekmedim yorulursun arama hevesini kirmim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Oyun oynamak da kazanabilir ama harammi bilmm

Son düzenleme:

Son mesajlar