İnternetten Oturduğunuz Yerden Para Kazanma ?!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Selam arkadaşlar, bazı kişiler anket doldurarak ,blog yazarak para kazanıyor bu ne kadar doğru bilmiyorum. Eğer doğruysa nereden başlamalıyım?

Otorduğun yerden para kazanmak diye birşey yok. İnternetten iş yapan kişiler beğinlerini daha çok yoruyor bu yüzden daha çok yoruluyor.

EsnkL

Üyecik
evet var sadece 15 - 20 saniyelik google reklamları izleyerek para kazanıyosun her görev başına 15 KR kazanıyorsun ekibinide kurarsan tabiki bu parayı katlayarak gidiyosun onlar izledıkcede para kazanıyosun.

O okadar kolay değil saçma sapan 15 kuruş ile iş olmak site kurup para kazanırım diyor isen google onay vermeli ve saçma reklamlar olmamalı siteye düzenli girenler olmalı öyle hayalinizdeki gibi hiçbir şey yapmadan para kazanmak diye birşey yok.

AS!L0

Üyecik
internetten iyi para kazanılıyor 2 senedir araştırıyorum şimdilerde yeni yeni başladım eğer işini iyi yapıp sağlam bi kitleye ulaşırsan haftada 200 tl falan kazanabilirsin böyle para kazanan arkadaşım çok istersen nasıl olduğunu anlatabilirim

internetten iyi para kazanılıyor 2 senedir araştırıyorum şimdilerde yeni yeni başladım eğer işini iyi yapıp sağlam bi kitleye ulaşırsan haftada 200 tl falan kazanabilirsin böyle para kazanan arkadaşım çok istersen nasıl olduğunu anlatabilirim
Lütfen anlatabilirmisin?

AS!L0

Üyecik
öncelikle şurdan bir hesap aç : Link.TL - kısalt, paylaş ve kazan!
daha sonra kayıt ol vs. hitap ettiğin kesimin ilgisini çekebilcek link kısalt ve paylaş 1 kişi başına 0,017 tl gibi birşey alıyorsun yani 1000 hite 17 tl onun yanında birkaç alternatift koyayım onlarada bir bak bu arada eğer siteye birkaç kişi kayıt edersen her bir kişi için onun kazandığının %10 unu alıyorsun bende ref koyuyorum umarım bana destek olursun ufak bir tavsiye facebook,twitter gibi yerlerden sayfa aç açtığın konuyla ilgili sayfalar bulunur her zaman onları takip edenleri sende takip et zaten yavaş yavaş fark edilmeye başlıyorsun (adult(yetişkin) içerik çok tıklanıyor)
Alternatif: TRLink - Link Kısalt, Para Kazan - Shorten Link, earn money <<< bunuda kullanabilirsin buda iyidir
Alternatif: PND.TL - Link Kısaltma Servisi
bu sitelerin ödeme yapmama gibi ihtimali yoktur ama içine yatmazsa araştırabilirsin bu işi meslek edinenler var ve hafta 1000 tl falan kazanıyorlar

palavra :D internetten böyle para kazanılacağına git pazarda limon sat, kağıt topla daha iyidir.
İşin bile raconu olur, öyle her iş yapılmaz, başa bela açılır. Bilmediğiniz şeylerin peşinden gitmeyin.

AS!L0

Üyecik
palavra :D internetten böyle para kazanılacağına git pazarda limon sat, kağıt topla daha iyidir.
İşin bile raconu olur, öyle her iş yapılmaz, başa bela açılır. Bilmediğiniz şeylerin peşinden gitmeyin.
düşüncene saygı duyarım fakat ciddi manada bu işten ekmek yiyenler var

düşüncene saygı duyarım fakat ciddi manada bu işten ekmek yiyenler var
öyle her şeyden gelir elde edilmez;
*kara para ticareti
*kadın ticareti
* uyuşturucu ticareti
*şans oyunları
*kumar
*falcılık
*sihirbazlık
* ... saadet zinciri mantığı ile kurulan sanal iş tuzakları gibi gibi...

para kazanmanın, iş yapmanın bir ahlakı olur, bir raconu olur. En büyük ve kolay yoldan para yukarıdaki işlerde dönüyor olabilir ama yakalandığınızda veya başınıza bir bela geldiğinde ağlar durursunuz...

İnternette türlü yollarla para kazanacaksınız denilen işlerin içinde yasa dışı gizli ve pis hileler vardır, bilmeden kendinize yazık etmiş olursunuz.

Murat ALTUĞ

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Kısaltılmış linkleri google kısa link ile uzatmakda bir garip olmuş :) neyse ben linkleri toparladım.İşin özeti şu bu tip kısa linkler gelir getirsede çoğu forumda bizim gibi yasak gördüğümüz link ya silinir yada kullanan üye direk yasaklanır uyarılmaksızın
https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/
7- Kazanç elde etmek amaçlı kısaltılmış linklerin kullanılması yasaktır. ( Link.TL vb.)

yasak sebebi kazanç şeklinin pek güvenilir olmaması linkin nereye gittiği gözükmemekle beraber üyelerimizi risk altına sokabilecek siteler rahatca gizlenebilir bu şekilde

AS!L0

Üyecik
Kısaltılmış linkleri google kısa link ile uzatmakda bir garip olmuş :) neyse ben linkleri toparladım.İşin özeti şu bu tip kısa linkler gelir getirsede çoğu forumda bizim gibi yasak gördüğümüz link ya silinir yada kullanan üye direk yasaklanır uyarılmaksızın
7- Kazanç elde etmek amaçlı kısaltılmış linklerin kullanılması yasaktır. ( Link.TL vb.)

yasak sebebi kazanç şeklinin pek güvenilir olmaması linkin nereye gittiği gözükmemekle beraber üyelerimizi risk altına sokabilecek siteler rahatca gizlenebilir bu şekilde
tamam kaldırıyıroum bilgilendirme için teşekkürler

---- Mesajlar birleştirildi ----

buralarda yeniyimde kusura bakmayın

Son düzenleme:
Hocam bence kendine bir alan seçip (montaj, p.shop, kodlama vb.) o alanda kendini geliştirebildiğin kadar geliştirmen ve çevre edinmen.
İstediğin freelance çalışma stiline bu şekilde gerçekten ulaşman mümkün. Diğerleri palavra.
Kolay gelsin.

Bi bitmediniz gitti ya. Arkadaş yok öyle 3 kuruşa 5 köftecilik, üretmeden kazanmacılık. Kazansan da sürdürülebilir olmaz. Üç beş adım sonra ya iş patlar ya da sen.

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
A Startup ve Girişimcilik 1