internetten altın veya döviz alımı

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
internetten altın veya döviz veya kripto para nasıl alınır ?şuan için altın ve kripto para alacağım.altın hesabı açabiliyormuyuz?anlikaltın ve kripto para ve döviz satabiliyor muyuz??internet üzerinden online olarak?bir de son olarak bazı bankalar mesela altın şu an 1300 liraysa 1140 lira yazıyordu.bazısında 1200 lüydü.normal fiyatının altında alma imkanımız var mı??

xgitarx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet bankacılığı üzerinden altın ve döviz hesabı açabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde piyasa şartlarında döviz alım satımı yapabilirsiniz, mesai saatleri dışında alış-satış işlemleri makas açıldığı için mantıklı olmaz. Kripto paralarla hiçbir banka şu anda alım-satım işlemi yapmıyor. Koineks, btcturk gibi sanal para borsalarından kripto para alabilirsiniz. Banka Döviz Fiyatları

piyasalar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
döviz alımlarında en uygun fiyatı bulmak önemli. Bankaların makas aralıkları çok yüksek şuan için en uygun TFK nın sunduğu Fxtarget gibi duruyor bana göre. Tabi döviz büroları ile pazarlık vs de yapılabiliyormuş burada anlatılana göre Döviz Alım Satım Makas Aralıkları

demirdmr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Altın altın altın yıllardır kazanç kapım. Üç beş maaştan ayırır alırım. Gram ve çeyrek altın benim vazgeçilmezleri. Son 3 haftalık süreçte ciddi ciddi çok sağlam kar elde ettik. Buradan takibimi yapıyorum: Canlı Altın Fiyatları: Güncel Serbest Piyasa Anlık Altın Fiyatı göz atabilirsiniz sizlerde arkadaşlar işinize yarar diye düşünüyorum.

leroycarter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bir borsaya üye olarak kripto para alabilirsin. Kripto para alımı zorlar başta ama kazanmanın tadını alınca sürekli paralarla al-sat yaparsın :D

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
bence şu an karantinadayken herkes internetten satın alıyor