İnternetten alışverişte ilk kullanımda ne yapmalıyız

Bu konuyu okuyanlar

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
İlk defa netten birşey alacağım n11.comda örneğin bir ürün gördüm yorumlarda iyi almaya karar verdim ancak kart felan açtırmak lazımmı yoksa direk alışveriş yapabilirmiyiz karttan ?

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
kartı internet kullanımına özellikle kapatmadıysanız sonradan açtırmak falan gerekmiyor. direk kart bilgilerini girin, kart sahibinin telefonuna güvenlik kodu gelir, o kodu 3d ödeme ekranına girince alışveriş tamamlanır.

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
kartı internet kullanımına özellikle kapatmadıysanız sonradan açtırmak falan gerekmiyor. direk kart bilgilerini girin, kart sahibinin telefonuna güvenlik kodu gelir, o kodu 3d ödeme ekranına girince alışveriş tamamlanır.
3d ödeme ekranına kendisi giriyor değilmi ?

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Evet, kredi kartınız ile alışveriş yaptığınızda 3D Secure ödeme seçeneği var ise cep telefonunuza şifre gelecek, ekrana girecek ve ödemeyi tamamlayacaksınız.

Sanal kartınız var ise limit tanımlayarak yine bu işlemi yapabilirsiniz.

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Evet, kredi kartınız ile alışveriş yaptığınızda 3D Secure ödeme seçeneği var ise cep telefonunuza şifre gelecek, ekrana girecek ve ödemeyi tamamlayacaksınız.

Sanal kartınız var ise limit tanımlayarak yine bu işlemi yapabilirsiniz.
Kartın kayıtlı olduğu telefon numarasını kapanmış nasıl bir şans ise :D Nasıl değiştireceğiz acaba

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Müşteri hizmetlerini arayın.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Kartın kayıtlı olduğu telefon numarasını kapanmış nasıl bir şans ise :D Nasıl değiştireceğiz acaba
Kredi kartına bağlı telefon numaraları müşteri temsilcisi ile değiştirilemiyor biliyorum en yakın bankamatikten değiştrmen lazım