Internetten alışverişlerinizde, hangi ödeme yöntemini tercih ediyorsunuz?

Hangi ödeme yöntemini tercih ediyorsunuz?

• Kredi Kartı

Kullanılan: 6 50.0%
  • Sanal Kart

Kullanılan: 4 33.3%
  • Paypal

Kullanılan: 4 33.3%
  • Havale-EFT

Kullanılan: 2 16.7%
  • Kapıda Ödeme

Kullanılan: 2 16.7%
  • Diğer Ödeme Yöntemleri - Kartlar (Belirtiniz)

Kullanılan: 1 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    12

Bu konuyu okuyanlar

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Paypal kullaniyorum ama cok komisyon aliyor. Hem ebay hem paypaldan kesiyorlar komisyonu. Ab ulkeleri yavas yavas kendi online odeme sistemlerini kullanmaya geciyor.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Önce ürün sonra onay ile aktarım seçeneği olmadan alışveriş yapmam her türlü havale sanal kart kapıda ödeme kullanırım

Rumenian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paypal candır. Yoksa kredi kartı veya kapıda ödeme

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Çok nadiren de olsa havale ile 3-5% indirim yapan yerler oluyor. Onlara EFT çalışıorm arada :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
o nasıl oluyormuş :confused1: ilk defa sizden duyuyorum :huh:

Türkiye'de var mi bilmiyorum, ama yasadigim ülkede benzincilerde ve büfelerde doldurmalik mastercard satiliyor. Siz o kredi kartina istediginiz kadar para yüklüyorsunuz ve her yerde kullanabiliyorsunuz. Karti internet üzerinden devre disi birakabilir, bir sey oldugu zaman kilitleyebilirsiniz. Bankayla hicbir baglantiniz olmuyor.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Türkiye'de var mi bilmiyorum, ama yasadigim ülkede benzincilerde ve büfelerde doldurmalik mastercard satiliyor. Siz o kredi kartina istediginiz kadar para yüklüyorsunuz ve her yerde kullanabiliyorsunuz. Karti internet üzerinden devre disi birakabilir, bir sey oldugu zaman kilitleyebilirsiniz. Bankayla hicbir baglantiniz olmuyor.

Paypal nakit kart var master card I'n geçtiği tüm yerlerde geçtiği iddaa ediliyor. Anlatığının aynı prensipte çalışıyor. Ülkemizde mevcut teknosa da satılıyor bu kart.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Paypal nakit kart var master card I'n geçtiği tüm yerlerde geçtiği iddaa ediliyor. Anlatığının aynı prensipte çalışıyor. Ülkemizde mevcut teknosa da satılıyor bu kart.

geçiyor arada fransız kalan çıkabiliyor mal mal bakıyor birilerine soruyor bazı küçük dükkanlar da banka kartı muamelesi görebilir onlar bankmatikten çek diyebiliyor...

dj_alper

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Ben bunu 2 ay önce duymuş olsam boşu boşuna aidatsız kredi kartı için ziraat bankasına başvuru yapmazdım :) cahilliğin gözü kör olsun diyelim artık :)

mutluçocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
2
1.Kapıda Ödeme
2.Paypal

Kapıda ödeme olmazsa biraz temkinli davranıyorum.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Arkadaşlar,aidat ödemeyeceğim,güvenli şekilde yurt içi yada dışı alışveriş yapabileceğim paypal destekli bir kart arıyorum,bilenler yorum atabilir mi?

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
[MENTION=34608]Darknes$[/MENTION] Pegasus plus kart bildiğin kredi kartı mı yoksa içine para yükleyip paran kadar alışveriş yapabileceğim bir kart mı? Eğer kredi ise param kadar olanı hangisi?

Paypal falan lazım.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
[MENTION=34608]Darknes$[/MENTION] Pegasus plus kart bildiğin kredi kartı mı yoksa içine para yükleyip paran kadar alışveriş yapabileceğim bir kart mı? Eğer kredi ise param kadar olanı hangisi?

Paypal falan lazım.

Paran kadar olan için Enpara alabilirsin, içerisine para yükleyip kullanabileceğin banka kartıdır.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Paypal kullanılabiliyor yani enpara ile, ben pegasusla arada bir uçuyorum da o kart kredi kartı mı? En azından uçuşu bedavaya getirebilir miyim? [MENTION=34608]Darknes$[/MENTION]

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Paypal kullanılabiliyor yani enpara ile, ben pegasusla arada bir uçuyorum da o kart kredi kartı mı? En azından uçuşu bedavaya getirebilir miyim? [MENTION=34608]Darknes$[/MENTION]

Encard - Enpara

http://forum.shiftdelete.net/kredil...ekleme-paypal'a-kredi-banka-karti-ekleme.html

Pegasus kart

Kart ile yapılan tüm mal ve hizmet alımlarından %1, Pegasus ile gerçekleştirilen uçuşlarda da Pegasus Plus uçuş programı kapsamında %2 UçuşPuan kazanılır.

1 UçuşPuan 1 TL değerinde olup UçuşPuanlar Pegasus’ta yapılacak her tür mal ve hizmet alımı için kullanılabilmektedir. 5 UçuşPuan üzerindeki bütün UçuşPuanlar indirim olarak da uygulanabilir.

Bu koşullarda sadece indirim kazanabilirsin sanırım.

Son mesajlar