İnternette HB'dan iPhone Alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

snake852

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, hepsiburada sitesinde sitenin kendi sattığı iphone 6s'i almayı düşünüyorum. Bir sorun çıkar mı sizce, normal alınan bir iphonedan farklı olur mu servisi vs bir sorun yaşar mıyım güvenilir midir?

Bir de resmi sitesinde belirli bir fiyat varken diğer sitelerde daha düşük fiyata satılmasının sebebi nedir?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Merhabalar, hepsiburada sitesinde sitenin kendi sattığı iphone 6s'i almayı düşünüyorum. Bir sorun çıkar mı sizce, normal alınan bir iphonedan farklı olur mu servisi vs bir sorun yaşar mıyım güvenilir midir?

Bir de resmi sitesinde belirli bir fiyat varken diğer sitelerde daha düşük fiyata satılmasının sebebi nedir?
Kar seviyesi düşük oluyor ödediği vergi az oluyor teknolojik market kadar eleman sayısı yoktur adamların her şehir de şubesi var neredeyse mesela bir vatan için konuşacak olsak ya da Teknosa için dükkan kirası personel parası falan filan işte. Neyse soruna dönelim ben hb den aldım hiç bir sıkıntı çıkmadı zaten applede ayrı model olmadığı için sorun olmaz örneğin hepsi aynı ram hepsi aynı kamera sadece işlemci üreticileri farklı olan ülkelerde satılan modeller var. Neyse kafanı karıştırmadan soruna cevap vermem gerekirse aynı ürün bir fark Yok