İnternetim birden hızı yavaşladı ve tuhaf değerler alıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Joycee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internet servis sağlayıcım bana 35 mbit internet veriyor 5 saat öncesine kadar internet hızım 32ila 33 mbit idi modemin ordan geçerken masaya çarptım ve modem masada dik dururken düştü fakat masanın üzerinde düştü bunun bir sorun teşkil ediceğini düşünmüyorum ama 192.168.1.1 deki değerlerimi göstereyim yardımcı olabilirseniz sevinirim

hız testi : HIZTESTI.com.tr ile İnternet bağlantını test et.

Ekli dosyalar

• sss.png
    sss.png
    12.8 KB · Görüntüleme: 442

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
internet servis sağlayıcım bana 35 mbit internet veriyor 5 saat öncesine kadar internet hızım 32ila 33 mbit idi modemin ordan geçerken masaya çarptım ve modem masada dik dururken düştü fakat masanın üzerinde düştü bunun bir sorun teşkil ediceğini düşünmüyorum ama 192.168.1.1 deki değerlerimi göstereyim yardımcı olabilirseniz sevinirim

hız testi : HIZTESTI.com.tr ile İnternet bağlantını test et.
modemi kapatıp acın eger devam ederse destek kaydı oluşturun onlıne işlemlerden banada arada bi an hız düşme oluyor modem 7-8 saat acık kaldıktan sonra modemi kapatıp yada resetleyince tekrar hız aynı seviyeye geliyor ıp adresi degişince bi deneyin

Joycee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herşeyi denedim çok tuhaf ki uploadım 3.40 - downloadı şuan 0.15 görüyorum kablolara bile baktım düzelttim uçlarını kesip tekrar birleştirdim anlayamadım neden böyle oldu

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
herşeyi denedim çok tuhaf ki uploadım 3.40 - downloadı şuan 0.15 görüyorum kablolara bile baktım düzelttim uçlarını kesip tekrar birleştirdim anlayamadım neden böyle oldu
ozaman destek kaydı acın destek kaydında sonuç çıkmassa bi tanıdıgınız modemi falan varsa onla deneyin

Joycee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
maallesef tanıdık vdsl modeme sahip bir arkadaşım yok yardımın için teşekkür ederim

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Boşuna yorma kendini Türknetliyim bende İstanbul- Marmara genelinde bir sıkıntıları var ve şirketten bir açıklama alınamıyor. Resmen kalitesizlik kokuyor ben en kısa sürede çıkacağım sende alternatif baksan iyi olur. Yıl sonuna tüm firmalarda AKN kalkıyor ben direkt başka firmaya geçeceğim

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
size Turknet mi açıklama yaptı ? Aynı durum bende de var Turknetliyim. Hızım şu an 2 yi zor buluyor.

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
size Turknet mi açıklama yaptı ? Aynı durum bende de var Turknetliyim. Hızım şu an 2 yi zor buluyor.
FB grubundan konuşuluyor. Bazı bölgelerde telekom kaynaklı olarak bandwith in yetersiz geldiği o yüzden akşam saatlerinde hız kayıplarının yaşandığını DH forumda yazmışlar

---- Mesajlar birleştirildi ----

ama tamamen yalan olabilir kısmını eklemeyi unutmuşum şu mesaja bakarsan görürsün. TürkNet şu an bence bilerek hızları düşürerek data akışı kısılacağından telekoma ödeyeceği veri aktarım ücertinden kısmaya çalışıyor

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/134876046

Son düzenleme: