İnterneti En Bol Tarife Hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
24
Selamlar arkadaşlar işin uzmanları burada olduğu için sizlerin görüşünü önemseyerek bir şey sormak istiyorum. Gözlemlediğim kadarıyla gençler için artık her şey internet. 16 yaşında bir kız kardeşim var ve ona karne hediyesi olarak telefon alacağım. Kendisinin daha önce telefonu olmadığı için doğal olarak bir hattı da yok. Iphone 7 modelini düşünüyorum hat için de bol internetli bir gsm arıyorum. çünkü artık zaten mesajlaşmalar aramalar onun üzerinden. E bir şey izlemek, araştırmak için sadece internet yeterli. Telefon almak için Turkcell’e girdiğimde hat olarak bana Lifecell’i önerdi ordaki çalışan ve uzun uzunda anlattı herşeyini. Bol bol internet varmış. Hatta sadece internet varmış sanırım. Lifecell kullanan var mı?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Faturasız paket al orda sor gösterirler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Paketleri

Son düzenleme:

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
Vodafone Red 15
Fiyat: 79 TL
İçerik: 15 GB - 2000 DK - 1000 SMS - Vodafone'lular ile Sabit Hatlar ile sınırsız dakika
Ek Hediyeleri:
İletişim Pass (whatsapp - facebook messenger) internetinden yemeden kullanma
Müzik Pass (Spotify - Number1 - PowerApp - Karnaval) internetinden yemeden kullanma
Sosyal Pass (Facebook - Twitter - Instagram) internetinden yemeden kullanma

Türk Telekom Prime Eksper 25GB
Fiyat: 79TL
İçerik: 25 GB (ilk 3 ay sınırsız internet) - 1000 DK - 1000 SMS
Ek Hediyeleri:
Tivibu Go Süper Paket (24 ay ücretsiz tv paketi tüm kanallar)
Muud Premium Üyelik (24 ay ücretsiz spotify gibi bir uygulama 1 aylık deneme aldım gayet başarılı tüm şarkılar var)
Türk Telekom Bulut Hesabı 150GB (24 ay ücretsiz)
Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketleri (24 ay ücretsiz wifi türk telekom. Wifi noktalarında ağa bağlanıp 20 GB kadar ücretsiz yüksek hızda internet kullanma)

NOT: vodofone 4.5g hızı çok kötü 10 Mbps download en iyi 15 Mbps oluyor ama geçmiyor türk telekom 4.5g hızı 100 Mbps görüyor bazı zamanlarda 150 Mbps görüyor. Ona göre ayarlarsın ben şuan Turkcell kullanıyorum bu ikisinden birine geçicem haziran sonunda turkcell ile sözleşmem bitiyor. Yukarıda söylediğim iki tarifede faturalı. Turkcell Lifecell alma derim normal 6 gb net veriyorlar 50 gb dediğini internet sadece kendi uygulamalarında geçerli pek işe yaramıyor yani

M

Murat Burç

SDN Okuru
Lifecell meselesinde alacağın tek bol internet Bilgisayardan İnternet paketleri. Ben ikinci hattımda lifecell Pro bilgisayardan internet 50GB internet kullanıyorum 137 TL ödüyorum ama saf internet bildiğin ev interneti gibi 2-8 arası sınırsız.
Fakat bu hatta hiç bir şekilde arama ve mesaj atma olayın yok. Sadece Turkcell servisleri. Sadece internet için tasarlanmış bir hat.

Lifecell diğer tarafı da şu
Yazarlar 5GB +50 GB internet. Oradaki 50 GB Turkcell uygulamaları ve emin un hiç bir şekilde kullanmayacak o interneti yok dergilik yok bip aptal aptal servisler.

Turkcell için en avantajlı paketler gencturcell paketleri
Hattı kız kardeşiniz üzerine alamıyor yaşı dolayısıyla ben öyle biliyorun. Hatti alın ve kız kardeşinizin tcsi ile gencturkcell aboneliğini başlatın. 26 yaş altı katılabiliyor bu yüzden kız kardeşinizin tcsi ile kayıt olabiliyorsunuz.
Ondan sonra türlü türlü paketler var en yüksek paket faturalı 20 GB
gerçekten internet ile işi olmayacaksa (mesela ben mobilden aylık yaklaşık 100GB harcıyorum) 20 GB Fazla gelir evde wifi imkanı da varsa hepten fazla gelir. 10-16GB arası fazlasıyla yeter içinde dakika ve SMS ar Turkcell her hafta normal abonelere ve ayrıca gnc uygulamasından hediye veriyor kullanıcılara
Turkcell tarafı böyle.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Vodafone'da Red 20 kullanıyorum. 20 gb normal internet harici olarakda bir çok uygulama ve servis sınırsız. Hal böyle olunca 8 aydır aylık 100 gb kullanımın altına düşmedim. Bana muazzam iyi geldi bu tarife. Ha çekim olarak çok iyi değil ama öyle 144p kalitesi de yok.

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
Vodafone'da Red 20 kullanıyorum. 20 gb normal internet harici olarakda bir çok uygulama ve servis sınırsız. Hal böyle olunca 8 aydır aylık 100 gb kullanımın altına düşmedim. Bana muazzam iyi geldi bu tarife. Ha çekim olarak çok iyi değil ama öyle 144p kalitesi de yok.
4.5g de internet speed test yapınca download hızı kaç alıyorsunuz? Benim Turkcell'de internet speed test download hızı 200 Mbps gördü bu ay bitecek sözleşmem vodafone düşünüyorum red 15 o yüzden soruyorum

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
4.5g de internet speed test yapınca download hızı kaç alıyorsunuz? Benim Turkcell'de internet speed test download hızı 200 Mbps gördü bu ay bitecek sözleşmem vodafone düşünüyorum red 15 o yüzden soruyorum
4.5 G nin olduğu yerde 45 50 mbps alıyorum ama genelde 3G çeken yerlerde sıkıntı yaşatmıyor

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Hiç yaşamadım. 3g de 12 14 mbps arasında hızı var ki 1080p video izleyebiliyorum. Yani tüm işlerimi aksamadan yapabiliyorum. Pubg mobil oynarken 100 120 ms, indirme yaparken 10 mbps gayet iyi benim için. 100 mpbs gibi hızların normal kullanıcıya çok bi artısı yok

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
20 GB'lık tarife efsaneymiş, koşullarını araştır derim. Uygunsa eğer daha iyisini bulacağını sanmıyorum.

Son mesajlar