İnternet Üzerinden Radyo Oluşturmak İstiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba...

Facebook'ta büyük kitleli bi sayfam var ve bu sayfa üzerinden fikirler geliştirmeye başladım. Öncelikle işe YouTube üzerinden girişim yaptım ve şimdi olayı büyütüp websitesi+internet radyoculuğu oluşturmak istiyorum. İnternet radyoculuğundan kastım sadece 7/24 eklediğim şarkılar çalacak.

-Nasıl yaparım, ücreti ne olur, günlük gelir domain masrafını karşılar veya beni daha yukarı taşır mı? Cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ederim...

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Hayırlısı olsun öncelikle, sunucu falan alıp herşeyi kendin yapmak istiyorsan biraz uğraşını alır. Ancak hazır işleyişler var paketleri var bence kendin bu işleyisi yapmak istemiyorsan bir ara bende almıştım sorun yaşamamıştım.

o paketleri incelemeni tavsiye ederim. arama motoruna radyo sitesi kur yaz zaten bir çok firma çıkıyor karşına

Öncelikle merhaba,
radyo hosting paketi satın alabileceğin siteler var oralardan araştırıp auto dj özelliği olan paket alırsan yada ayriyetten auto dj alırsan kendi oluşturacağın parçaların listesini otomatik olarak sitende çaldıra bilirsin reklamlar alıp günün belli saatlerinde reklam yayını yaparak gelir daha elde edebilirsin şimdiden hayırlı olsun .

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
SleuthWolf Sunucular 2
E Sunucular 0
OceanDestiny Sunucular 2