Internet servis saglayici oneri.

Bu konuyu okuyanlar

Okan_immortal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar konuyu dogru yeremi açtım bilmiyorum ama internet baglatmayi dusunuyorum internet şirketlerinin hangisini önerirsiniz.

Reaksiyon puanı
119
uydunet, kablo net bunlar turknetmi oluyor internette bulamadım yoksa hepsi ayrı ayrı bir internet şirketimi

CanKaspian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler Youtube-Facebook-outlook , gibi siteler dışında neredeyse hiçbir siteye giriş yapamıyorum bu sorun 2 gündür devam ediyor sadece bu da deil girdigim onlıne oyunlardan sunucu hatası alıyorum :confused::mad:
tüm tarayıcılarda aynı sorun

Okan_immortal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şöyle sorim o zaman superonline mi, ttnet mi? :) başkada saglam firma yok sanirim.

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

eğer Türkiye'de varsa direk olarak UnityMedia ile çalışmanızı tavsiye ederim. Diğerleri hakkında forumda oldukça fazla şikayet okudum.

Sagılarımla

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Turk.Net'i öneririm.

Okan_immortal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşların onerisi ile Turknet'e basvuru yaptim umarim pisman olmam.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061

Okan_immortal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben uploudu yüksek bi internet istiyorum kampanyalardan birşey anlamadım çok karışık varmı link ? :(
TurkNet her yönüyle diger firmalardan ustun duruyor deneyip gorecegiz. Ustelik dun akşam üstü basvuru yaptim bu sabah hatti cekmeye geldiler Ttnet kendi hattını 10 gunde zor cekmisti.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Reaksiyon puanı
119
TurkNet - ADSL ve VDSL hızında Sınırsız İnternet Paketleri

web sitesine girin zaten ekranı kaplayan kampanya detaylarını göreceksinizdir. kampanya linkine erişimim bulunmadığı için gönderemiyorum :(
teşekkürler
--- Gönderi Güncellendi ---
TurkNet her yönüyle diger firmalardan ustun duruyor deneyip gorecegiz. Ustelik dun akşam üstü basvuru yaptim bu sabah hatti cekmeye geldiler Ttnet kendi hattını 10 gunde zor cekmisti.

altyapı felan olayı var onlardan anlamıyorum oyuzden bu konularda çekingenim taahüt bittiğinde bu tarz işlerle uğraşıcam galiba alt yapıya gerek varmı onuda bilmiyorum bana 16mbps 2 uploud yeter artar bakalım..

Okan_immortal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler
--- Gönderi Güncellendi ---

altyapı felan olayı var onlardan anlamıyorum oyuzden bu konularda çekingenim taahüt bittiğinde bu tarz işlerle uğraşıcam galiba alt yapıya gerek varmı onuda bilmiyorum bana 16mbps 2 uploud yeter artar bakalım..

Internet servis saglayici sitelerinde adres ile alt yapi sorgulama sistemi var ordan kapi numarasına kadar yazip alt yapi sistemini ogrene bilir en kotu alt yapi 16 mgbit e kadar destekliyor sanirim.