İnternet Sağlayıcı Önerisi Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
İyi forumlar,

Taahhütüm önümüzdeki ay bitiyor, bugün yeni bir sağlayıcıyla anlaşacağım, şu an 24mbps Superonline var, Superonline'nın aynı paket için şimdi sunduğu fiyat 84,90TL, Türknet'de adresler yanlış internet sitesinden bakamıyorum vereceği fiyata, Vodafone evde net hakkında hiçbir bilgim yok ama aynı fiyata (94TL) 35Mbps sunuyor. Ne kadar sağlıklı bilemem tabii.. Türk Telekom'a hiç bulaşmayı düşünmüyorum, önerileriniz nedir?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,358
İyi forumlar,

Taahhütüm önümüzdeki ay bitiyor, bugün yeni bir sağlayıcıyla anlaşacağım, şu an 24mbps Superonline var, Superonline'nın aynı paket için şimdi sunduğu fiyat 84,90TL, Türknet'de adresler yanlış internet sitesinden bakamıyorum vereceği fiyata, Vodafone evde net hakkında hiçbir bilgim yok ama aynı fiyata (94TL) 35Mbps sunuyor. Ne kadar sağlıklı bilemem tabii.. Türk Telekom'a hiç bulaşmayı düşünmüyorum, önerileriniz nedir?
Turknet'e geçmeni isteriz.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,317
Bugün Yüz Güldüren Kampanyasından yararlanarak KabloNet'e geçiş yaptım. Daha internet konusunda deneyimim olmadı akşama deneyeceğim.

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Bugün Yüz Güldüren Kampanyasından yararlanarak KabloNet'e geçiş yaptım. Daha internet konusunda deneyimim olmadı akşama deneyeceğim.
Vallahi en az 1-2 ay bi denemek lazım ondan sonra konuşmak lazım, bugün Türknet'i aradım neler neler yapıyorlar abone etmek için :D bi kırmızı halı sermedikleri kaldı. Bu kadar ilgi de günümüz ülkesinde insanı tereddüte düşürüyor :)

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
nedspeed derim ben, turknetten şikayet de çok... risk çok :)

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Turksat kablonet 100 mbps akıllı sınırsız paketlerine bakabilirsin.

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
kimseye bakmayın türknet kötü bilmem ne arıza çözmüyor vs diyenlere hocam alt yapınız iyiyse türknete gecin 1 yıldır kullanıyorum 1 kere alt yapı sorunu yasadım 1 günde halletti türk telekom şikayet edenlerin çogu türk telekomun arızalara gec müdahale etmesi sebebiyle netspeed veya baska saglayıcıda tercih edebilirsiniz ama emin olun bulundugunuz bölgedeki türk telekom ekipleri iyi niyetli degilse diger servis saglayıcılarındada problem yasarsınız

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
türknet %50 - 60 gibi memnuniyetsizlik mesajları ile sanal ortamda konuşuluyor ayrıca tt en berbat olanı ve onların çalışanlarına hiç güvenemem... Belki 40 yılda bir iyilik yapasıları gelmiş diyelim... netspeed daha iyiymiş genel yorumlara bakarsak ve aradığımızda servisini muhattap bulabiliyoruz ama türkneti aradığımızda bilgisayara bağlıyor... vs vs...

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
türknet %50 - 60 gibi memnuniyetsizlik mesajları ile sanal ortamda konuşuluyor ayrıca tt en berbat olanı ve onların çalışanlarına hiç güvenemem... Belki 40 yılda bir iyilik yapasıları gelmiş diyelim... netspeed daha iyiymiş genel yorumlara bakarsak ve aradığımızda servisini muhattap bulabiliyoruz ama türkneti aradığımızda bilgisayara bağlıyor... vs vs...
Müşteri Hizmetleri aranıldıgında anında internet geliyor mu hocam arıza kaydı oluşturdum diyor süreç gene aynı türknette ise arıza kaydını kendimiz oluşturuyoruz bi fark okadar yok zaten ttnet arıza kaydını çözmediği yada geç çözdüğü zaman müşteri hizmetlerinin bi artısı olmuyor hocam bence

---- Mesajlar birleştirildi ----

Birde hocam %50 memnuniyetsizlik demişsiniz suan türknetin yaklaşık 200 binden fazla abonesi var %50 si 100 bin yapar ama bu atmasyon bi rakam sosyal medya hesaplarına vs girildigindede görülüyorki yarısı memnun değil bir yalandan ibaret toplasanız %5 %10 falandır en fazla memnun olmayan hergün sosyal medyadan takip ediyorum hocam instadan faceden Twitter dan donanım haberden vs

Son düzenleme:

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Netspeed ile hiç çalışmadım, Türk Telekom da en son güveneceğim marka herhalde bu konuda. Türknet düşündüm başta taahhütsüz olduğu için beğenmezsem 2. ay çıkarım diye düşünüyorum. Diğerleri virüs gibi yapışıyor. Netspeed de taahhütsüz sanırım ama onun hakkında hiçbir bilgim yok. Türknet daha önce kullandım yaklaşık 4-5 yıl önce. Bu arada bi modem öneriniz varsa onu da alabilirim, TürkNet Asus'un bir modelini satıyor şu an hatırlamıyorum model numarasını ama 5Ghz destekli 750Mbps'e kadar bi modemdi.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
sanal ortamdaki mesajların %50-60 gibisi dedim ben, tüm gerçek müşterileri hesap etme olanağım yok :p
türknet kullanmak istiyorsanız da netspeed kullansanız da modemi kendiniz alabilirsiniz... Bi bakalım ikinci el çalışan uygun bir modem ister misiniz?
Dediğiniz modem aşırı iyi :D tuzludur fiyat olarak ama...

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
0 olacak modem, o model iyiyse Türknet'e geçersem onlardan alırım, 300 bu özellikteki bir modem için çok da fazla değil gibi geldi bana?

Bu model hakkında bilginiz var mı? Asus için çekim gücü hakkında hoş yorumlar görmedim.

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
0 olacak modem, o model iyiyse Türknet'e geçersem onlardan alırım, 300 bu özellikteki bir modem için çok da fazla değil gibi geldi bana?
Şimdi hocam aşırı iyi derken "fazla iyi" demek istedim :D wifi hızı 750 mbps verse bile toplamda ev için gerekmez zaten, 300 hayli hayli yeter. Geri kalan özelliklere bakmam için modelinin adını tam yazarsanız inceleyelim fiyat performans mı bakalım.

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Veya bu :)

Şimdi hocam aşırı iyi derken "fazla iyi" demek istedim :D wifi hızı 750 mbps verse bile toplamda ev için gerekmez zaten, 300 hayli hayli yeter. Geri kalan özelliklere bakmam için modelinin adını tam yazarsanız inceleyelim fiyat performans mı bakalım.
Modelini hatırlayamadığım Asus bu imiş :)

Son düzenleme: