İnternet hızım çok yavaş internetten video bile izlenmiyor

Bu konuyu okuyanlar

serseriking57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://www.speedtest.net/result/2715512451.png test sonuçlarım orta halli olmasına rağmen youtubeden bi video izlerken çok kasıo indirmedede aynı sorun var 50 mb bi dosya 20 25 dk iniyor en kötüsüde ilk aldığımızda canavar gibiydi son 2 aydır bu rezaleti yaşıyoruz acaba çözüm için ttnetimi aramalıyız

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Aynı pc de bu sorun varsa pc ye bir bakın.Yok başka pc lerdede varsa bu sorun Ttneti arayın.Ama download değerleriniz video izleyemeyecek kadar kötü değil.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Ilk aldiginda tabiki canavar gibi olacak o ttnetin cakalligi :) Bence de izlenmeyecek kadar kotu degil hizin eger 1080p yada 720p izlemeye calisiyorsan haliyle yavas dolabilir indirmeleride kullanmiyorsan idm ile yap yari yariya artis saglar

serseriking57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
360 p de izlemeye çalışıyırum dediğim gibi internet hızıyla alakası video izleyemiyorum bi türlü ya sinir bozucu bir durum

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
444 0 375 ara. Buradaki insanların sana ne gibi bir yardımı olabilir ki??

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Youtube zaten sorunlu bir site.Herkesin sorun yaşadığı bir site.İndirip öyle izliyorum artık.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
480 P dahil kolay izlersin Torrent filan indirmiyorsan , bencede ara Sorun bilgisayardamı Modemdemi

byskullx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok arkadaş aynı problem bende de var. TTNET 8mbit e kadar limitsiz benimki. Hız testlerinde 7mbit yazıyor ; eskiden 1080p video izlerken tıkanmazdı şimdi 480p de bile tıkanıyor , eskiden saniyede 1 mb inerdi şimdi 200kb zarzor geçiyor genelde 100kb civarı. Ama hız testlerinde sorun yok 7mbit gösteriyor (3-4 siteden denedim) Ayrıca bu sorun sadece pc için deil . Telefonda da öyle Wifi ile bağlanıyorum 3 dk lık video 6 dk da açılıyor. Ama telefonun kendi 3g si ile bağlanıyorum 3dklık aynı video 2 dk da açılıyor. Bu rezalet nedir anlayamadım. Dedim belki telefonda sorun vardır. İpadden bağlanıyorum sonuç aynı yardım ederseniz sevinirim.

CoolmanJR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTNET,i arayıp CRM ve NMS değerlerinizi sorun ve bunu modem arayüzündeki ile karşılaştırın sonuç değişik mi aynı mı bilgi verin ben size gerekli bilgi vereyim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adwcleaner indirin tarayın temizleye tıklayın virüs ve arama sitelerinden garanti kurtulursunuz:cool:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya Bizim İnternette Öyle Ne Yapalım İzliyoruz Donuyor Teyzemin Diğer Leptopta 1 Dakkada Doluyor Pc demi Sorun Var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
varya abiciğim bende de aynı sorun oluyordu ya internete fazla kişi bağlanıyor yada torrent iniyor belkide interneet kendiliğinden yavaş sen o soöylediklerimi bir bul düzelecektir mesela birden fazla kişi bağlanmaya çalıştığında yavaşlar torrent veya dosya indiriminde yavaşlar