Installer Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Real_Life

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim windows ınstaller sorunum var. Live messengeri kaldırmaya çalışırken şu hatayı veriyor

Windwos Installer hizmetine erişemedi. Bu, Windows güvenli modda çalışıyorsa veya Wındows Installer düzgün şekilde kurulmamışsa ortaya çıkar.Yardom için destek sorumlunuza başvurun

Sanırım bu sorundan olsa gerek ses ve görüntülü arama da yapamıyorum.

Format atmak istiyorum ama çok önemli programlar var. Onarmayı denedim o da olmadı. Çözüm önerilerinizi bekliyorum

Teşekkürler
İyi Çalışmalar

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
dostum bu sorun zamamınında otomatik güncelleştirmeleri kaldırmaya çalışmandan doğan bi problem !!!
microsoftun sitesinden installer ı indirip kurduğunda problem çözülür ;) inş. :D

indir

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
installer ini güncelle derim arkadaşın verdiği linkten.Ayrıca güvenli modda mı kaldırmayı denedin

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Windows Tuşu+R ye basarak Çalıştır'ı açın. services.msc yazarak hizmetlere ulaşın.Windows Installer hizmetini bulduğunuzda üzerine sağ tık,özellikleri seçin.Başlangıç türü olarak Elle'yi seçip tamam diyerek pencereleri kapatın.Sonrada programı kaldırmayı tekrar deneyin.

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
vede güzel bi soru soralım, bu hata sadece live messenger da mı çıkıyo yoksa hepsinde mi?

Real_Life

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam arkadaşlar sağolun ınstaller ile sorunu çözdüm.

serbay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba benim bilgisayar formattan yeni geldi sizdede olduğu gibi messenger da sorun çıkarıyor ınstalleri yüklemem yeterli değilmi ? lütfen cevap yazın bu vatandaş zor durumda :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:confused1:arkadaşlar ben windows tuşuyla r ye bastım ve denilenleri yaptım fakat ınstalleri bulamadım ne yapabilirim