Instagram'da videolar açılmıyor!

Bu konuyu okuyanlar

0guzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle herkese merhaba. Instagramdaki videolar açılmıyor ne ana sayfadakiler ne de hikayedekiler. Sadece sağ üst köşesinde yüklenme işareti çıkıyor. İnternetimin kötü olduğunu sanmıyorum çünkü youtube'da videoları 1080p ile izleyebiliyorum. Silip tekrar yüklediğim halde olmuyor. 2 gün önce gayet rahat açılıyordu. Sizce bunun sorunu ve çözümü nedir??

tayfun808

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizde de aynı durum var. Görünüşe göre fazla kişide yok ki kimseden ses seda çıkmıyor.

Son güncellemeden kaynaklı olduğunu söyleyenler var.

0guzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bizde de aynı durum var. Görünüşe göre fazla kişide yok ki kimseden ses seda çıkmıyor.

Son güncellemeden kaynaklı olduğunu söyleyenler var.
Anladım sağ ol umarım en kısa sürede düzelir... Videosuz gerçekten hiç tadı çıkmıyor instanın

0guzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tamam bir de şunu eklemeyi unuttum ben beta test kullanıcısıyım yani henüz hataları var olan bir sürüm kullanıyor olabilirim bundan da kaynaklı olabilir neyse ben eski sürümü indireyim:)
--- Gönderi Güncellendi ---
Son güncellemeden olduğunu doğruladım. üç gün önceki 10.30 versiyona döndüm, sorun çözüldü:

Instagram 10.30.0 (65303587) APK Download - AndroidAPKsFree

androidapksfree.com/apk/instagram-10-30-0-65303587-apk-download/
Malesef paket bozuk olduğu için yüklenemiyor ben başka yerden indireceğim yardımın için sağ olun:)

thanepro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar güncellemeden dolayı böyle oluyor. bendede vardı dün bugün düzeldi.

atapro19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
silip tekrardan indirebilirsin eğer tabletteyse bilgisayarda ise bir kaç gb yer aç