Instagram Video Oynatma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

matiasserhat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iyi forumlar. Instagram da video oynatmiyor. Bazen bazı videoları acıyor ama genelde izleyemiyorum. Telefonum HTC m9 Android 7.0 kaç kere format attım, instagramı silip yükleme sayısını hatırlamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum...

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Iyi forumlar. Instagram da video oynatmiyor. Bazen bazı videoları acıyor ama genelde izleyemiyorum. Telefonum HTC m9 Android 7.0 kaç kere format attım, instagramı silip yükleme sayısını hatırlamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum...
Sürekli yüklenmeye mi çalışıyor? Yani sağ üstte doluyor logosu mu geliyor?

matiasserhat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağ üstte dolma logosu geliyor ama videoyu açmıyor. Işin tuhafı bazen açıyor bazen açmıyor

matiasserhat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
An olarak google playda biri tarafından yazılmış olan güç tarasurufu modunu kapatmam ile sorun giderildi. Teşekür ederim konu kilit.

Nal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayni sorunu ayni telefonda bende yasiyorum yardimci olursanizz sevirimm

matiasserhat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon güç modunda iken video oynatmıyor. Güç modunu kapatıp öyle deneyin.

Son düzenleyen moderatör:

Gullusah_ant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı telefon bende de var neyi kapatırsan kapat canı isterse aciyor videoları.ben çözemedim.

Mike Shinoda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yani videoları sorunsuz izleyebilmek için illa güç tasarrufu modundan çıkarmak mı gerekiyor? Bu sorunun başka bir çözümü yok mu?

Metth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon güç modunda iken video oynatmıyor. Güç modunu kapatıp öyle deneyin.
Senin yaptıklarının aynısını yaptım format ailip yükleme ıvız zıvır güç tasarrufunu kapattım herşeyi yaptım yinede oynatmıyor

Umtbrskz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bndede ayni sikinti var ama bnm tel lg g3 yardim ederseniz sevinirim

mr.choi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.benim telefonum Samsung Galaxy bende de aynı sorun var.Bazı videolar açılıyor ama bazılar açılmıyor.Nasıl düzeltebilirim?

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Birşey sorucam verileri nasıl silicez
Hesaba şimdi girdim.Geç cevap vericeğim içim kusura bakmayın.Telefonda ayarlara gelin,uygulama yöneticisinden instagramı bulun sonra instagrama basıp depolama seçeneğini seçin. Zaten verileri temizleme seçeneği çıkıçak

LimiitYook59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kafayı yiyecem şu video sorununa çözüm çıkmadı mı hala ya ...saat tarih ayarlı , pil tasarrufunda değil , hafızamda yerde hem sd hem telefonun hafızasında verileride sildim konunun altına gelen yorumlar daki herşeyi yaptım düzelmedi hala allahın belası ya askerim tribe girdim kırıcam en sonunda telefonu o olucak birisi yardımcı olsun babasının hayrına ...