Instagram Kırpma Sorunu-LG Optimus Black

Bu konuyu okuyanlar

naslii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba..Sizlere çok acil bir sorum var. Benim telefonum LG P970 optimus black. Androidi güncellettirdim serviste,jelly bean'i yüklediler galiba.
Bu güncellemede instagram çalışmıyor. Kırptıktan sonra foto siyah oluyor ve paylaşmıyor paylaşırken bekliyor ve telim kapanıyor.
Ben de instagramın 3.4.1 sürümü yükleyerek sorunumu giderdim. Ancak başka bi sorunlardan dolayı bu sürümü kaldırıp yeniden yüklemem gerekti. Yeniden 3.4.1 sürümünü yükledim ama giriş yaparken ' bu sürümün tarihinin dolduğunu yeni güncellemeyi yüklemem gerektiği'' uyarısı aldım ve giriş yapamadım. Diğer tüm sürümleri tek tek denedim ama tek çalışan şuanki güncel instagram sürümü. Bu sürümde de dediğim gibi foto ekleme kısmında sorun oluyor..

Evde tek başıma androidin eski sürümünü yükleme şansım olabilir mi? Veya instagram için ne tavsiye edersiniz?
yanıtlarınızı heyecanla bekliyorum,iyi günler..

taktik155

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorunu bende yaşıyorum işe yarar bir çözüm bulursan buraya yaz sevinirim

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ben de bir sorunu yazayım.konuyu okuyup bilen biri cevaplar belki.
ios kullanıcısıyım 16:9 (geniş) fotoğraflar eski instagram sürümlerinde üste alta siyah şeritler çekerek kare içine sığıyordu artık sığmıyor.bunun bir çözümü var mıdır?