instagram kamera sorunu

Bu konuyu okuyanlar

halper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar
instagram hesabımda kamera simgesini tıkladığım ekran siyah halinde gözüküyor lakin fotograf çekiyor galeriye kayıt ediyor paylaşıyor ama ben ekranda göremiyorum telefonu formatladım silip tekrar yükleme yaptım sonuç aynı farklı bir hesaba aynı telefondan girildiğinde normal sonuç olarak telefonda uygulamada sorun yok böyle bir sorunun çözümü var ise benimle paylaşırsanız sevinirim teşekkürler ...

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Selam arkadaşlar
instagram hesabımda kamera simgesini tıkladığım ekran siyah halinde gözüküyor lakin fotograf çekiyor galeriye kayıt ediyor paylaşıyor ama ben ekranda göremiyorum telefonu formatladım silip tekrar yükleme yaptım sonuç aynı farklı bir hesaba aynı telefondan girildiğinde normal sonuç olarak telefonda uygulamada sorun yok böyle bir sorunun çözümü var ise benimle paylaşırsanız sevinirim teşekkürler ...
Telefon nedir peki bende yok öyle bir sorun

halper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus zenfone2 lakin sorun telefonda değil bu telefondan başka hesaplar giriyorum sonuç normal bu sadece benim hesabim ile alakalı bir şey başka telefondan hesabına girince ayni oluyor ..bir turlu cözemedim

ardakonar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var telefonum s7 edge başkasının hesabıyla giriş yapınca kamera açılıyor.Cok ilginç bir durum gerçekten.

Bahrdgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de var bu sorun dün ortaya çıktı ne yapacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz

mtahaero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu bugün satın aldım ve aynı sorunu yaşıyorum.Fabrika ayarlarına geri döndürdüm ve birçok şeyi denedim yine olmadı.Başka bir hesapla giriş yapılınca çalışıyor.Yardımcı olabilecek birisi varsa çok sevinirim.

skantor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var normalde kamera çalışıyor, fakat instagram kamerası siyah gözüküyor, fotoğraf çekince fotoyu gösteriyor. Telefonum samsung s7 edge. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

halper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim.kameradaki sorun düzeldi hesap ile alakalı bir durum instagram tarafından düzeltildi sürekli olarak sorun bildirin...

Theking54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim.kameradaki sorun düzeldi hesap ile alakalı bir durum instagram tarafından düzeltildi sürekli olarak sorun bildirin...
nasıl sorun bildirecegim bende de aynı problem var yan hesapta calısıyor ana hesabımda calısmıyor cok can sıkıcı

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Başka instagram sürümünü deneyin hocam

regedit1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende de benzer bir sorun var çözüm bulan olmadı mı?
Daha önce bu telefonla Instagram'da görüntülü konuşma yapıyordum. Şimdi kameranın üzerinde kapalı işareti var ve dokunsamda aktif olmuyor. Farklı hesapla denediğimde sorun yok. Benim hesbımı farklı telde acınca da sorun yok.
Uygulamayı kaldırıp kurdum fabrika ayarlarına döndüm ama düzelmesi sorun.