Instagram Hikayelerimi Bulamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
57
Onu demiyorum ayarlar bölümünde nasıl beğendiğim fotoğraflar var ya geçmiş paylaştığım hikayeler bölümü yok

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,334
Bilemiyorum. Bende pek göremedim. Belki kaldırılmış veya yeri değiştirilip başka bir fonksiyona aktırılmış olabilir.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Evet Buldum. İnstagram profilinize girin en üst Sağ Köşede button var oraya tıklarsan geçmiş hikayelerini görebilirsiniz.
Ben biliyordum zaten de telefonunuz İphone ise tarif edecektim. Belki gönderi arşivinde kalmıştır sizinki diye şey yapmıştım. Siz en üst sağ köşe de saat gibi simgeyi diyorsunuz demi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Evet Buldum. İnstagram profilinize girin en üst Sağ Köşede button var oraya tıklarsan geçmiş hikayelerini görebilirsiniz.
Ben biliyordum zaten de telefonunuz İphone ise tarif edecektim. Belki gönderi arşivinde kalmıştır sizinki diye şey yapmıştım. Siz en üst sağ köşe de saat gibi simgeyi diyorsunuz demi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
57
Evet orası, artık "ayarlar" bölümünde değil. Android hiç kullanmadım bilmiyorum