Bu konuyu okuyanlar

mertcan ilik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnstagram dm bildirimleri gelmiyor tüm anında iletim bildirileri açık telefonun bildirimleride açık fakat dmler uygulamaya girince gözüküyor haricinde bildirim olarak gelmiyor başka bir telefondan hesabıma girdim yine aynı sorunla karşılaştım benim telefonumdan da başka bi hesaba girdim bildirim geliyor uygulamayı sildim yükledim düzelmedi telefonun ayarlarını sildim yine olmadı yardım edebilecek olan varmı telefon iPhone 6

Ekli dosyalar

• 345A0227-AB5B-4059-9672-0DE8EE2333F6.png
    345A0227-AB5B-4059-9672-0DE8EE2333F6.png
    198.7 KB · Görüntüleme: 3,259
  • C947166F-64A0-412F-A77C-8A25ED2C7D6B.png
    C947166F-64A0-412F-A77C-8A25ED2C7D6B.png
    235.4 KB · Görüntüleme: 3,714

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
İnstagramda anında ileti seçeneğini seç.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
arka planda yenilemeyi kapatmışsındır? arka planda uygulama yenileme tarzında bir yer var

mertcan ilik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arka planda yenilemeyi kapatmışsındır? arka planda uygulama yenileme tarzında bir yer var
Hayır orasıda açık durumda

---- Mesajlar birleştirildi ----

Lütfen yardım edin

Son düzenleme:

aklimaestikce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnstagram dm bildirimleri gelmiyor tüm anında iletim bildirileri açık telefonun bildirimleride açık fakat dmler uygulamaya girince gözüküyor haricinde bildirim olarak gelmiyor başka bir telefondan hesabıma girdim yine aynı sorunla karşılaştım benim telefonumdan da başka bi hesaba girdim bildirim geliyor uygulamayı sildim yükledim düzelmedi telefonun ayarlarını sildim yine olmadı yardım edebilecek olan varmı telefon iPhone 6

Selam,

Aynı sıkıntı ile ben de karşılaştım. Her şey tam idi ve bir türlü bildirim gelmiyordu. Telefonu sıfırladım bu sefer düzeldi. Ben de düzeldi diyerek tekrar sıfırladım ve yedeklememi yükledim ve tam oldu derken gene aynı sıkıntı çıktı. Instagrama bu durumu ilettim ve cevap alamadım. En sonunda bir gece uyumadan evvel aklıma geldi ki Instagram'ın Direct uygulamasını indirmiştim, olay bundan sonra başlamıştı. Ben de tekrardan indirdim ve baktım bildirimler gelmeye başlıyor. Hemen uygulamadan çıkış yaptım ve sildim, sonra düzeldi.

Tavsiyem siz de bu uygulamayı indirip kurmuş iseniz tekrardan yükleyip uygulamanın ayarlarına bir bakıp çıkış yapmanız. Düzelecektir.

getherefast55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selam,

Aynı sıkıntı ile ben de karşılaştım. Her şey tam idi ve bir türlü bildirim gelmiyordu. Telefonu sıfırladım bu sefer düzeldi. Ben de düzeldi diyerek tekrar sıfırladım ve yedeklememi yükledim ve tam oldu derken gene aynı sıkıntı çıktı. Instagrama bu durumu ilettim ve cevap alamadım. En sonunda bir gece uyumadan evvel aklıma geldi ki Instagram'ın Direct uygulamasını indirmiştim, olay bundan sonra başlamıştı. Ben de tekrardan indirdim ve baktım bildirimler gelmeye başlıyor. Hemen uygulamadan çıkış yaptım ve sildim, sonra düzeldi.

Tavsiyem siz de bu uygulamayı indirip kurmuş iseniz tekrardan yükleyip uygulamanın ayarlarına bir bakıp çıkış yapmanız. Düzelecektir.

Merhabalar. Ben de direct indirmistim. Sonra bildirim düzeni bozuldu. Uygulamayi tekrar indirip çıkış yapıp verileriyle birlikte sildim ve düzeldi. Teşekkür ederim.

bthnonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayarlar dan İnstagram bildirimleri kapalı olabilir.

cihanrdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DirecTV uygulamasının tam olarak adı nedir arkadaşlar ?

Inanszn04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnstagramda anında ileti seçeneğini seç.
Lutfen yardim edin bildirimler hic bir sekilde gelmiyor takipte sen yeri yok ne takip edenleri ne begnileri hic birseyi goremiyorum sadeece taniyor olabilecegin kisiler var lutfen yardim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200418-152551_Instagram.jpg
    Screenshot_20200418-152551_Instagram.jpg
    44.7 KB · Görüntüleme: 1,680

Inanszn04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardesim takipler yine gelmiyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hic bi fark yok knka olmuyo ya bildirjm takip begeni yorum ne kullanici adimi degisebiliyom ne hesabi hizli yapiyom olmuyor hic bisey

Hic bi fark yok knka olmuyo ya bildirjm takip begeni yorum ne kullanici adimi degisebiliyom ne hesabi hizli yapiyom olmuyor hic bisey
Bana bu numaradan bi ulas knka 05314236256

Son düzenleme:

Tekiladam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hortlatıyorum ama sorunu ben de yaşıyorum İnstagram Direct uygulamasını vaktinde ben de kullandım fakat ondan kaynaklı mı diye AppStore'da arattım uygulama kaldırılmış acaba başka bir yolunu çözümünü bilen var mı

fuatm

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Hortlatıyorum ama sorunu ben de yaşıyorum İnstagram Direct uygulamasını vaktinde ben de kullandım fakat ondan kaynaklı mı diye AppStore'da arattım uygulama kaldırılmış acaba başka bir yolunu çözümünü bilen var mı
ben de aynen yaşadım bunları telefonum 6S Plus bir sabah bir baktım bildirim geldi çok mutlu oldum çünkü ne yapıp edip denedim ama çözemedim olunca çok sevinmiştim artık geliyor