İnstagram da mavi tık

Bu konuyu okuyanlar

ilhan_K.ASLAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar,
İnstagram da mavi tık almak için gerekli yolları takip ederek başvuruyu tamamladım, yanlız sonunda bana herhangibir dönüş olmadı hiç bir türlü neden acaba (talebiniz alınmıştır veya size tekrar bilgilendirme yapıcaz gibi bir mesajda çıkmadı sonunda)

furkany33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba ilhan bana geri dönüş yaptılar.Herhangi bir şekilde işleminiz tamamladı gibi bir cevap gelmiyor .Ama bana 5 günde geri döndüler .Hesabının herkese acık olması gerekiyor.Hesap gizlide olursa kabul olmuyor.Umarım yardımcı olmusumdur.

ilhan_K.ASLAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Teşekkürler Furkan ama bana hiç bir pencere falanda çıkmadı başvuru sonunda, hani şöyle teşekkürler talebiniz alındı falan diye, sanki hiçbir başvuru yapılmamış gibi duruyo sayfa

furkany33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Teşekkürler Furkan ama bana hiç bir pencere falanda çıkmadı başvuru sonunda, hani şöyle teşekkürler talebiniz alındı falan diye, sanki hiçbir başvuru yapılmamış gibi duruyo sayfa

Eğer ehliyet,kimlik veya pasaport fotografını yolladıysanız hesabınızda gizlide değilse mutlaka en gec 30 gün içinde geri dönecekler.Başvuru sonunda herhangi bir mesaj cıkmıyor.

ilhan_K.ASLAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Anladım teşekkürler Furkan bilgi verdiğin için