İnstagram da hikayede video paylaşma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

slymnayr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Androidlerde hep bu sorunu yaşıyorum instagramda hikayede video paylaşırken paylaşıyor yazıyor ama paylaşmıyor çözümü var mı acaba?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Androidlerde hep bu sorunu yaşıyorum instagramda hikayede video paylaşırken paylaşıyor yazıyor ama paylaşmıyor çözümü var mı acaba?
Android kullanmıyorum ama programı sil yeniden yükle sonra dene belki çözüm olur

slymnayr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Denedim olmuyor bu sorunu iosda da yaşamıştım.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061

İnternet hızınızdan dolayı bu durum yalanıyor olabilir, videoyu veya resimi yükledikten aonra uygulamayı arka planda tutmayın öncelikle yükleme barının biraz dolmasını bekleyin

slymnayr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Misal sabah 8 de paylastigim video öğlen 11 de 12 de paylaşıyor önceleri böyle bir problem yoktu.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Misal sabah 8 de paylastigim video öğlen 11 de 12 de paylaşıyor önceleri böyle bir problem yoktu.

Bu durum snapchat ve instagramda bende de oluyor fakat benim internetin çekim gücü kaynaklı sorun yaşıyorum muhtemelen seninde sorunun budur

slymnayr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Olabilir çünkü mobil veri zaten hic yuklemiyor wi-fi de de aynı sorun yasiyorum belki sürümden kaynaklıdır.
--- Gönderi Güncellendi ---
Instagram verilerini temizlemeyi dene belki düzelir

Onları da denedim düzeliyor sonradan tekrar aynı hata ile karşılaşıyorum

35selma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunun neden kaynaklandığını buldum eğer anlık gönderinize hareketli gift ekliyorsanız asla paylaşmıyor. Ancak sorunu gift li göndermemekle çözdüm. Gerçek çözüm.bulamadim.

Enes Alkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunun neden kaynaklandığını buldum eğer anlık gönderinize hareketli gift ekliyorsanız asla paylaşmıyor. Ancak sorunu gift li göndermemekle çözdüm. Gerçek çözüm.bulamadim.

Aynı sorunu yaşıyorum videolara konum eklemek istediğimde direk görüntü donuyor ses devam ediyor. Filtre, gif vs eklediğimde önce kaydediyorum sonra kaydettiğimi paylaşıyorum yoksa paylaşmıyor. Yani internetle alakalı bir sorun değil. Kalıcı bir çözüm bulamadım uzun süredir böyle.