İnstagram da hikayede video paylaşma sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Androidlerde hep bu sorunu yaşıyorum instagramda hikayede video paylaşırken paylaşıyor yazıyor ama paylaşmıyor çözümü var mı acaba?

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
Androidlerde hep bu sorunu yaşıyorum instagramda hikayede video paylaşırken paylaşıyor yazıyor ama paylaşmıyor çözümü var mı acaba?
İnternet hızınızdan dolayı bu durum yalanıyor olabilir, videoyu veya resimi yükledikten aonra uygulamayı arka planda tutmayın öncelikle yükleme barının biraz dolmasını bekleyin

Sorunun neden kaynaklandığını buldum eğer anlık gönderinize hareketli gift ekliyorsanız asla paylaşmıyor. Ancak sorunu gift li göndermemekle çözdüm. Gerçek çözüm.bulamadim.

Sorunun neden kaynaklandığını buldum eğer anlık gönderinize hareketli gift ekliyorsanız asla paylaşmıyor. Ancak sorunu gift li göndermemekle çözdüm. Gerçek çözüm.bulamadim.
Aynı sorunu yaşıyorum videolara konum eklemek istediğimde direk görüntü donuyor ses devam ediyor. Filtre, gif vs eklediğimde önce kaydediyorum sonra kaydettiğimi paylaşıyorum yoksa paylaşmıyor. Yani internetle alakalı bir sorun değil. Kalıcı bir çözüm bulamadım uzun süredir böyle.