İnsanlara verdiğiniz en saçma tepkiler ?

Bu konuyu okuyanlar

memo0652

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Geçen kimya sınavındayım. Hesap makinem kalem silgi ortalık karışmış iyice sınava odaklanmışım. Soruları çözüyorum derken gözetmen yaklaştı. Hesap makinemi gösterdi ve "kullanıyo musun ?" dedi. Yok hocam sağolun diyorum =) sonra düzelttim hemen ve tabi alabilirsiniz dedim. Bir ögrenci hesap makinesini unutmuş heralde.Herkesin vardır böyle dalgın oldugu ve garip tepkiler verdiği anları sizinkiler neler ?

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Pergel alıcam kırsatiye'ye girdim müşteri var benim'de bildiğim yer kız işletiyor yaşıtım nerdeyse kız normelde soğuktur ama çiçek o derece yani verir malzemeyi alır parayı güle güle her neyse müsterinin parasını verdi buyur tatlım dedi bana ben 4 5 saniye crash yedim geldim kendime bide pergel demek için uğraştım en sonunda söyledim 13tl dedi pergele tabi karızmayı cizdirirmiyiz verdim parayı.

memo0652

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Pergel alıcam kırsatiye'ye girdim müşteri var benim'de bildiğim yer kız işletiyor yaşıtım nerdeyse kız normelde soğuktur ama çiçek o derece yani verir malzemeyi alır parayı güle güle her neyse müsterinin parasını verdi buyur tatlım dedi bana ben 4 5 saniye crash yedim geldim kendime bide pergel demek için uğraştım en sonunda söyledim 13tl dedi pergele tabi karızmayı cizdirirmiyiz verdim parayı.
Ben biv pevgel alabiliv miyim hahahah. Kendimi senin yerine koydum şuan bende de mavi ekran verdi bro.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Sana “Afiyet olsun” diyen garsona “size de” demek.

Klasik.

memo0652

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Bugün yurtta çaycı fiş verdin mi demiş bişey istiyo musun gibi bisey anladim yok diyorum. Adam bidaha sordu verdim verdim dedim. ?

geloynayak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Geçen kimya sınavındayım. Hesap makinem kalem silgi ortalık karışmış iyice sınava odaklanmışım. Soruları çözüyorum derken gözetmen yaklaştı. Hesap makinemi gösterdi ve "kullanıyo musun ?" dedi. Yok hocam sağolun diyorum =) sonra düzelttim hemen ve tabi alabilirsiniz dedim. Bir ögrenci hesap makinesini unutmuş heralde.Herkesin vardır böyle dalgın oldugu ve garip tepkiler verdiği anları sizinkiler neler ?
bende adil ustadan dürüm sipariş etmiştim geldiğinde adam geldiğinde adama afiyet olsun dedim halbuki dürümü yiyen benim kapıyı kapattıktan sonra kendime 2 saat güldüm

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Lisede hocayla konuşurken sana demiştim yanlışlıkla Allah'tan sınıfta değildik ama sonrasında çok utanmıştım nasıl çıktıysa ağzımdan:)

memo0652

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Lisede hocayla konuşurken sana demiştim yanlışlıkla Allah'tan sınıfta değildik ama sonrasında çok utanmıştım nasıl çıktıysa ağzımdan:)
Babama bi kere kanka diyordum ucundan döndüm moruk. Korku filmi gibiydi =)

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Hocaya sanane yapram demiştim

torben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yol tarifi için soru sorduğum adama konuşmanın sonunda kolay gelsin dedim