İninal Kartımda Az Miktar Para Kaldı Kullanım Ücreti Öder Miyim?

Bu konuyu okuyanlar

NMG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba

Geçtiğimiz günlerde internetten almam gereken bir şey için İninal Kartıma 50 TL para yükledim. Alışverişimi tamamladıktan sonra, hesabımda çok cuzi bir miktar yani yaklaşık 17 kuruş bir para kaldı. Bu parayı harcayacak bir yer bulamıyorum doğal olarak. İninal, bu 17 kuruş için de 2 TL lik aylık kullanım ücreti keser mi? Hesabın eksiye düşmediğini biliyorum ama bir sonraki para yüklememde alır mı bu ücreti? Bu konuda bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Herkese merhaba

Geçtiğimiz günlerde internetten almam gereken bir şey için İninal Kartıma 50 TL para yükledim. Alışverişimi tamamladıktan sonra, hesabımda çok cuzi bir miktar yani yaklaşık 17 kuruş bir para kaldı. Bu parayı harcayacak bir yer bulamıyorum doğal olarak. İninal, bu 17 kuruş için de 2 TL lik aylık kullanım ücreti keser mi? Hesabın eksiye düşmediğini biliyorum ama bir sonraki para yüklememde alır mı bu ücreti? Bu konuda bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
Ekran Resmi 2016-08-03 01.17.11.png

Daha fazla bilgi için: İninal

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Herkese merhaba

Bildiğim kadarı ile aylık ücreti önümüzdeki aya yansıtmıyor hesapta para varsa çekiyor yoksa yansıtma olmuyor .

NMG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler arkadaşlar ama işte hesapta 17 kuruş var. O benim kafamı karıştırıyor.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
1 TL'den az olduğu sürece kesmez, geriye dönük kesinti de yapılmaz.