İninal Kart İmza Yerini Yanlışlıkla Kazıdım

Bu konuyu okuyanlar

KuRşUn_AsKeR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İninal kartta imza yerine yanlış imza attım ve asetonla silerken bir baktım orası kazınmış ve şöyle şeyler yazıyor "VOID VOID VOID TEKNİKKART VOID VOID VOID" VOID (iptal) demek şimdi benim kartım iptal mi oldu yani ne yapıcam şimdi ben ?

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Kart sanal ortamda geçerli. Fiziksel olarak bir problem olduğunuda sanmam. En güzeli test etmek. Marketten bişey alırken dene kartı.

MK.ATATURK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İninal kartta imza yerine yanlış imza attım ve asetonla silerken bir baktım orası kazınmış ve şöyle şeyler yazıyor "VOID VOID VOID TEKNİKKART VOID VOID VOID" VOID (iptal) demek şimdi benim kartım iptal mi oldu yani ne yapıcam şimdi ben ?
Bende merakından kazıdım ve bende de void (geçersiz) ibaresi vardı. Bir kaç forum okundum fakat bir bilgi bulamadım ve bende müşteri hiz. aradım ve kartımın halen kullanıma açık olduğu gözüküyor dediler ama ödeme esnasında bir hata ve ya bir sıkıntı çıkarsa yeni bir ininal kart almamı söylediler. Ben hâlâ kartı denemedim fakat bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Eğer bir sıkıntı çıkarsa yorumu güncellerim.

Son mesajlar