İngilizce Öğrenebileceğim Kaynak Önerir Misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

steve78

Doçent
Reaksiyon puanı
48
Arkadaşlar merhaba,

İngilizceyi 0 dan sağlam bir temelle öğrenebileceğim etkili kaynak önerir misiniz? Üniversite öğrencisiyim hiç bilmiyor değilim ama dediğim gibi sağlam bir temel oluşturup öğrenmek istiyorum.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Merhaba.
Yazılım mı arıyorsun yoksa kitap mı tam anlayamadım.
Eğer kitapsa Fono yayınlarını öneririm. A1.1'den başlayan serileri bulunmakta

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Hangi üniversitede eğitim görüyorsunuz, bütçeniz nedir ve İngilizcede ne seviyedesiniz bilmiyorum ama; bazı üniversitelerin yabancı diller fakültelerimde "yaşam boyu eğitim" doğrultusunda kendi öğrencilerine ve hatta kendilerini geliştirmek isteyen vatandaşlara İngilizce kurs imkanı sunuluyor. Genel İngilizce eğitimi almak, sizin kendinizi geliştirmeniz konusunda belirli bir seviyeye sizi getirilir. Bunun tabi bir de maliyet boyutu var, araştırınız.

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Arkadaşlar merhaba,

İngilizceyi 0 dan sağlam bir temelle öğrenebileceğim etkili kaynak önerir misiniz? Üniversite öğrencisiyim hiç bilmiyor değilim ama dediğim gibi sağlam bir temel oluşturup öğrenmek istiyorum.

Arkadaşlar merhaba,

Ben de Fono nun Kendi Kendine Hizli Ingilizce serisini oneririm.

steve78

Doçent
Reaksiyon puanı
48
Merhaba.
Yazılım mı arıyorsun yoksa kitap mı tam anlayamadım.
Eğer kitapsa Fono yayınlarını öneririm. A1.1'den başlayan serileri bulunmakta
Yazılım, video, kitap hiç fark etmez. Öğrenebileceğim bir kaynak olsun yeter ki ? öneri için teşekkürler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hangi üniversitede eğitim görüyorsunuz, bütçeniz nedir ve İngilizcede ne seviyedesiniz bilmiyorum ama; bazı üniversitelerin yabancı diller fakültelerimde "yaşam boyu eğitim" doğrultusunda kendi öğrencilerine ve hatta kendilerini geliştirmek isteyen vatandaşlara İngilizce kurs imkanı sunuluyor. Genel İngilizce eğitimi almak, sizin kendinizi geliştirmeniz konusunda belirli bir seviyeye sizi getirilir. Bunun tabi bir de maliyet boyutu var, araştırınız.
Hiç kursa gitmedim bilmiyorum ama normal derslerde ki gibiyse bana işkence gibi geliyor. İlk defa 4.sınıfta eğitim almaya başladım. Öncesinde çok hefesliydim ancak derslerle birlikte çok soğudum. En berbat dersim ingilizce oldu ve hep performans ödevi falan alarak geçmiştim.

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Hiç kursa gitmedim bilmiyorum ama normal derslerde ki gibiyse bana işkence gibi geliyor. İlk defa 4.sınıfta eğitim almaya başladım. Öncesinde çok hefesliydim ancak derslerle birlikte çok soğudum. En berbat dersim ingilizce oldu ve hep performans ödevi falan alarak geçmiştim.
Normal ders düzeninde olacağını düşünmüyorum. Temelin sağlam ve doğru olsun diye önerdim. Yine de sana kalmış bir şey.

YouTube'da güzel anlatımlar oluyor, kanal ismini hatırlarsam yazarım.

ümit yıldırtan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mate translateyi browserına ekle, ilgini çeken herşeyi rahatlıkla okuyabilirsin. Bilmediğin kelimeleride öğrenmiş olursun telafuuzuyla