İngilizce Kursu Arıyorum. İstanbul İngilizce Kursu İçin Tavsiyesi Olan?

Bu konuyu okuyanlar

elfgokce22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence o öğrenme yapısıyla ilgili kişiden kişiye değişir. Mesela ben konuşurken yanlış söylediğim şeyleri o anda düzelten bir yabancı hocayı tercih ediyorum. Sınıf mevcudu çok olmamalı ve herkes konuşabilmeli rahat rahat. Konuşmadıktan sonra yazılı öğretilen herşey havada. Ders dökümanları da önemli. Aslında gidip birkaç ders aldıktan sonra anlıyorsun oranın sana uygun olup olmadığını bence.
Haklisiniz pratik çok önemli face to face kullaniliyormus kayit yapmadan öyle bir set olmaz pratik ve teorik bir arada daha iyi oluyor cok sagolun

Betül Bircan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
For not chasing in vain do not hesitate to take place in One of classes of Atilla Hoca Wordstudio in Kadıköy ..
Kadıköy yakası Atilla Hoca Wordstudio tek. .
İngilizce şartsa ve ciddi ciddi çalışacaksınız Wordstudio 50+ eğitimlerini mutlaka gorun..

Ubus666

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstanbul da yaklaşık 3 yıl gerçek bir ingilizce eğitimi veren kurs araştırdım ama maalesef aradığımı bulamadım.. hepsi birbirinin aynıydı,Kur başına para kazanma derdi olan firmalar..bir gün forumlarda Atilla hocayı okudum,ilgimi çekti aradım..bir deneme dersine girmemle birlikte hayatıma HOŞGELDİN İNGİLİZCE...yurtdışında yaşamadan ingilizce düşünüp, ingilizce anlayıp, ingilizce konuşmak istiyorsanız tek adres,kadıköy Atilla Hoca..

tEmptation

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Herkes reklam derdine düşmüş. İngilizce'yi kendi çabalarınla da öğrenme şansın var dostum. Önemli olan ne istediğin.

cevizagaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Avustralyalı öğretmen ile çalışıyorum. Kafama göre de ders saatlerini ayarlıyorum. Şu an çok akıcı şekilde konuşmaya başladım. İlgilenen olursa öğretmenimin linkini buraya bıraktım.

hode41

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Valla ben o kursa bu kursa git diye önermeyeceğim hocam, yurt dışında pratik yapman daha iyi. Ben 2 kere yurt dışına gittim uzun süreli kaldım. Yurt içindeki kursların hiçbirinden verim alamadım. English time lar , american life lar falan hikaye hepsi. Önereceğim 2-3 firma var bu konuda yurt dışı kurs eğitimleri daha kaliteli verdiğin paraya değer en azından. Gitmeden önce hazırlık yapmanı da öneririm çat pat konuşacak kadar. Yoksa benim gibi zor durumda kalabilirsin.

Önerilerim: York , Academix bu ikisini tek geçerim.

Gitmeden önce de : http://www.milliyet.com.tr/gizem-te...inizi-kolaylastiracak-10-ipucu-tatil-2020896/

programmer1923

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar ben ellc eğitim setini kullanmıştım fransızca için. kolay kelimeleri öğretmeye başlayarak en üst düzeyde diyalog kurabilmemizi sağlıyor ve sürekli pratik yaptırarak akılda kalıcı olmasını sağlıyor. Aynı zamanda işitsel görsel ve metinsel zekaları aynı anda geliştirebilen bir sistem. Ben kutulu olarak almıştım fakat bilgisayar sürekli yanımda olmadığından dolayı uygulaması sayesinde telefonumdan eğitime devam ediyordum. Fiyatlarda normal kurs fiyatlarına nazaran gerçekten çok uygun
eLLC - Yabancı Dil Eğitim setleri - İngilizce Almanca Fransızca

hode41

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
merhabalar ben ellc eğitim setini kullanmıştım fransızca için. kolay kelimeleri öğretmeye başlayarak en üst düzeyde diyalog kurabilmemizi sağlıyor ve sürekli pratik yaptırarak akılda kalıcı olmasını sağlıyor. Aynı zamanda işitsel görsel ve metinsel zekaları aynı anda geliştirebilen bir sistem. Ben kutulu olarak almıştım fakat bilgisayar sürekli yanımda olmadığından dolayı uygulaması sayesinde telefonumdan eğitime devam ediyordum. Fiyatlarda normal kurs fiyatlarına nazaran gerçekten çok uygun
eLLC - Yabancı Dil Eğitim setleri - İngilizce Almanca Fransızca

Hocam ben o dediğiniz Yabancı eğitim setini de kullandım temelimin oturmasında faydası oldu arkadaşlara tavsiye ederim.

barlassen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İngilizce kursu için Kare Akademi’yi öneririm. Hocaları oldukça kaliteli. Bildiğim kadarıyla dersleri sadece üniversite hocaları veriyor. Fiyatları da bana makul geldi. Online eğitimler de veriyorlar eğer istenirsen. tavsiye ederim.

hode41

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
İngilizce kursu için Kare Akademi’yi öneririm. Hocaları oldukça kaliteli. Bildiğim kadarıyla dersleri sadece üniversite hocaları veriyor. Fiyatları da bana makul geldi. Online eğitimler de veriyorlar eğer istenirsen. tavsiye ederim.

Nerede tam olarak?

diridori

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben word studio 50+ diyorum atilla hoca bu konuda çok iyi hem Kadıköyde hem Mecidiyeköyde egitim veriyor deneyin derim atilla köseoğlu

hode41

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
ben word studio 50+ diyorum atilla hoca bu konuda çok iyi hem Kadıköyde hem Mecidiyeköyde egitim veriyor deneyin derim atilla köseoğlu

Ben şuan York Nişantaşıdaki şubesiyle görüşmeye gittim 1 ay sonra İrlanda dil okullarına gideceğim görüşlerimi sizlerle paylaşacağım :)

perth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Amacına göre değişir.
İş hayatına yönelik güzel bir İngilizceyse Atilla Hoca wordstudio iyi bu konuda. Yazarsın konuşursun gruplarında. Kendisi de iş hayatindan geliyor çünkü.
Yok Akademikse YDS turu birsey arıyorsan badmci hoca, remzi hocalar var. Hababam de babam soru çözüyorlar.
Ya ben yabancı hocayla konusucam diyosan British concil gibi yerler var. İstemediğin kadar yabancı var. Ama konuşabilir misin?:)
Üniversitelerin kursu var. gramer ağırlıklıdir. Gramerin dibine girersin.Üniversite hocaları sonuçta. Dayanabilir misin?
Callan method u var. Acip bir yöntem. Tekrar yöntemiyle. Yapan kaldi mı. Bir ara vardı. O da sabrı gerektiriyor.
Kendi kendine yöntemi var.diziler şarkılar. Altyazilar. Bence en zor yöntemlerden biri. Bence seviyenize göre yaklaşacak biri herzaman şart.
Konunuzla alakalı şeye yönelin. :) başarılar. .

---- Mesajlar birleştirildi ----

Amacına göre değişir.
İş hayatına yönelik güzel bir İngilizceyse Atilla Hoca wordstudio iyi bu konuda. Yazarsın konuşursun gruplarında. Kendisi de iş hayatindan geliyor çünkü.
Yok Akademikse YDS turu birsey arıyorsan badmci hoca, remzi hocalar var. Hababam de babam soru çözüyorlar.
Ya ben yabancı hocayla konusucam diyosan British concil gibi yerler var. İstemediğin kadar yabancı var. Ama konuşabilir misin?:)
Üniversitelerin kursu var. gramer ağırlıklıdir. Gramerin dibine girersin.Üniversite hocaları sonuçta. Dayanabilir misin?
Callan method u var. Acip bir yöntem. Tekrar yöntemiyle. Yapan kaldi mı. Bir ara vardı. O da sabrı gerektiriyor.
Kendi kendine yöntemi var.diziler şarkılar. Altyazilar. Bence en zor yöntemlerden biri. Bence seviyenize göre yaklaşacak biri herzaman şart.
Konunuzla alakalı şeye yönelin. :) başarılar. .

Son düzenleme:

diridori

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Atilla Hoca Wordstudio tek. .
İngilizce şartsa ve ciddi ciddi çalışacaksınız Wordstudio 50+ eğitimlerini mutlaka gorun..

zencefyl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer ki kendini konuşma ve diyalog kurma noktasında geliştirmek istiyorsan İstanbul'da Şişli ve Kadıköy'de (belediye yanı) konuşma ağırlıklı bir kurs var. En son kampanya vardı. 8 Aylık konuşma eğitimini 950TL'ye almıştım ve harika pratik olmuştu. Para biriktirip tekrar gitmeyi düşünüyorum.
Kurs adı paylaşanlar olmuş yasak değil sanırım:

The American English. Araştırabilirsin. link paylaşmıyorum zaten adını aratınca çıkar.

İnşallah işini görür

power24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
The Amerıcan Englısh gayet etkili bir kurs olduğunu söyleyebilirim özellikle John hoca gerçekten çok başarılı Kevın,Ted ve Tanya da eğitmenlerin kalitesi gerçekten çok yuksek ben Mecidiyekoy subesindeyim ,Kevın hoca Kadikoy subeye gecmese iyiydi

archwell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstanbul lisan merkezini incelemeni tavsiye ederim. Ben memnun kaldım :)

maviskiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paranı biriktir yurtdışına git.
dil eğitiminin yurt dışında alınması taraftarıyım. ama bu adımın temelsiz olmayacağını düşünüyorum. akademik batı dillerinde ezgi hocayı bulup tanışmanızı tavsiye ediyorum.

ali genc3553

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Erenköy de Im Global Language Center da eğitim aldım ve gayet memnun kaldım incelemeni tavsiye ederim ekipleri çok iyi ve tamamen senin ne istediğinle alakalı yardımcı oluyorlar birebir sekilde ilerliyor dersler istersen bi incele Global Dil Akademisi - Im Global Language Center

kardeşim çok teşekkür ederim gerçekten tavsiyen vasıtasıyla tanıştık Murat Hocayla işini gayet başarılı gerçekleştiren bir insan biz 3 arkadas özel ders şeklinde ders aldık gayette tatminkar bir not aldık hazırlık atlama da bu kadar kısa sürede bizim için büyük başarı oldu gitmek isteyen arkadaslara da şiddetle tavsiye ederim Im Global Language Center ı Murat Hocaya çok çok selamlar olsun:)

severdesever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
üniversiteden hocamın çalıştığı, üniversite düzeyi ve yetişkinlere yönelik aktüel ve kültürel konu içerikli ,kendilerine ait oluşturulmuş yayınlar ile ingilizce öğretim sistemini farklılaştıran, kur eğitimi mantığının dışında ve bu eğitim sistemini ciddiye alan akademik batı dilleri dil okuluna gidip bilgi almanı şiddetle tavsiye ederim.

buseusta3434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar yeditepe üniversitesi hazırlık atlama için benimde yolum Im Global Language Center la kesişti bu ve diğer forumlardan okuduğum yorumlarla gerçekten işlerinle baya başarılılar birebir eğitimle gayet güzel sonuçlar aldım kendi adıma gitmek isteyenlere şiddetle tavsiye ederim

turuncuporti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kritik dönemlerde bazı kurumlar yaptıkları güzel hareketlerle akıllı adımlarla ön plana çıkarlar. Şu anki üniversitem bile bana bu canlı ders imkanını sunmadı.3hafta boşa geçmesin düşüncesi ile dil okulum da ara verir diye düşündüm ama Akademik batı dilleri gerçekten bu konuda hızlı ve inovatif yaklaşımıyla açık ara fark attı. Pandemi ile savaşırken bile dil eğitimilerimiz aksamıyor. Teşekkürler ABD Ailesi :)

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
bana göre en iyi eğitim yolu ingilizce filmler ya da oyunlar oynamaktır hem konuşma şeklinede alışırsın

maviskiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlarım arada bir tecrübe paylaşımı için yazıyorlar o yüzden yazmak istedim.akademik batı dillerinde genel ingilizce kursu aldım ve çok memnun kaldım. ancak ielts programlarını bilip bilmediğimi soran çok fazla kişi ulaştı. yazmak istedim bugün aradım ve görüştüm. ielts skoru olan revizelerini takip eden hocalarla çalışıyorlarmış. genel ingilizce de bu kadar kaiteli eğitim vere kurumun ielts içinde iyi olacağını düşünüyorum. yinede gidip bir görüşmek hatta derse misafir olmakta fayda görüyorum.