İngilizce Kursu Arıyorum. İstanbul İngilizce Kursu İçin Tavsiyesi Olan?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

programmer1923

Üyecik
merhabalar ben ellc eğitim setini kullanmıştım fransızca için. kolay kelimeleri öğretmeye başlayarak en üst düzeyde diyalog kurabilmemizi sağlıyor ve sürekli pratik yaptırarak akılda kalıcı olmasını sağlıyor. Aynı zamanda işitsel görsel ve metinsel zekaları aynı anda geliştirebilen bir sistem. Ben kutulu olarak almıştım fakat bilgisayar sürekli yanımda olmadığından dolayı uygulaması sayesinde telefonumdan eğitime devam ediyordum. Fiyatlarda normal kurs fiyatlarına nazaran gerçekten çok uygun
eLLC - Yabancı Dil Eğitim setleri - İngilizce Almanca Fransızca

hode41

Üyecik
Yasaklı
merhabalar ben ellc eğitim setini kullanmıştım fransızca için. kolay kelimeleri öğretmeye başlayarak en üst düzeyde diyalog kurabilmemizi sağlıyor ve sürekli pratik yaptırarak akılda kalıcı olmasını sağlıyor. Aynı zamanda işitsel görsel ve metinsel zekaları aynı anda geliştirebilen bir sistem. Ben kutulu olarak almıştım fakat bilgisayar sürekli yanımda olmadığından dolayı uygulaması sayesinde telefonumdan eğitime devam ediyordum. Fiyatlarda normal kurs fiyatlarına nazaran gerçekten çok uygun
eLLC - Yabancı Dil Eğitim setleri - İngilizce Almanca Fransızca
Hocam ben o dediğiniz Yabancı eğitim setini de kullandım temelimin oturmasında faydası oldu arkadaşlara tavsiye ederim.

barlassen

Üyecik
İngilizce kursu için Kare Akademi’yi öneririm. Hocaları oldukça kaliteli. Bildiğim kadarıyla dersleri sadece üniversite hocaları veriyor. Fiyatları da bana makul geldi. Online eğitimler de veriyorlar eğer istenirsen. tavsiye ederim.

hode41

Üyecik
Yasaklı
İngilizce kursu için Kare Akademi’yi öneririm. Hocaları oldukça kaliteli. Bildiğim kadarıyla dersleri sadece üniversite hocaları veriyor. Fiyatları da bana makul geldi. Online eğitimler de veriyorlar eğer istenirsen. tavsiye ederim.
Nerede tam olarak?

diridori

Üyecik
ben word studio 50+ diyorum atilla hoca bu konuda çok iyi hem Kadıköyde hem Mecidiyeköyde egitim veriyor deneyin derim atilla köseoğlu

hode41

Üyecik
Yasaklı
ben word studio 50+ diyorum atilla hoca bu konuda çok iyi hem Kadıköyde hem Mecidiyeköyde egitim veriyor deneyin derim atilla köseoğlu
Ben şuan York Nişantaşıdaki şubesiyle görüşmeye gittim 1 ay sonra İrlanda dil okullarına gideceğim görüşlerimi sizlerle paylaşacağım :)

perth

Üyecik
Amacına göre değişir.
İş hayatına yönelik güzel bir İngilizceyse Atilla Hoca wordstudio iyi bu konuda. Yazarsın konuşursun gruplarında. Kendisi de iş hayatindan geliyor çünkü.
Yok Akademikse YDS turu birsey arıyorsan badmci hoca, remzi hocalar var. Hababam de babam soru çözüyorlar.
Ya ben yabancı hocayla konusucam diyosan British concil gibi yerler var. İstemediğin kadar yabancı var. Ama konuşabilir misin?:)
Üniversitelerin kursu var. gramer ağırlıklıdir. Gramerin dibine girersin.Üniversite hocaları sonuçta. Dayanabilir misin?
Callan method u var. Acip bir yöntem. Tekrar yöntemiyle. Yapan kaldi mı. Bir ara vardı. O da sabrı gerektiriyor.
Kendi kendine yöntemi var.diziler şarkılar. Altyazilar. Bence en zor yöntemlerden biri. Bence seviyenize göre yaklaşacak biri herzaman şart.
Konunuzla alakalı şeye yönelin. :) başarılar. .

---- Mesajlar birleştirildi ----

Amacına göre değişir.
İş hayatına yönelik güzel bir İngilizceyse Atilla Hoca wordstudio iyi bu konuda. Yazarsın konuşursun gruplarında. Kendisi de iş hayatindan geliyor çünkü.
Yok Akademikse YDS turu birsey arıyorsan badmci hoca, remzi hocalar var. Hababam de babam soru çözüyorlar.
Ya ben yabancı hocayla konusucam diyosan British concil gibi yerler var. İstemediğin kadar yabancı var. Ama konuşabilir misin?:)
Üniversitelerin kursu var. gramer ağırlıklıdir. Gramerin dibine girersin.Üniversite hocaları sonuçta. Dayanabilir misin?
Callan method u var. Acip bir yöntem. Tekrar yöntemiyle. Yapan kaldi mı. Bir ara vardı. O da sabrı gerektiriyor.
Kendi kendine yöntemi var.diziler şarkılar. Altyazilar. Bence en zor yöntemlerden biri. Bence seviyenize göre yaklaşacak biri herzaman şart.
Konunuzla alakalı şeye yönelin. :) başarılar. .

Son düzenleme:

diridori

Üyecik
Atilla Hoca Wordstudio tek. .
İngilizce şartsa ve ciddi ciddi çalışacaksınız Wordstudio 50+ eğitimlerini mutlaka gorun..

zencefyl

Üyecik
Eğer ki kendini konuşma ve diyalog kurma noktasında geliştirmek istiyorsan İstanbul'da Şişli ve Kadıköy'de (belediye yanı) konuşma ağırlıklı bir kurs var. En son kampanya vardı. 8 Aylık konuşma eğitimini 950TL'ye almıştım ve harika pratik olmuştu. Para biriktirip tekrar gitmeyi düşünüyorum.
Kurs adı paylaşanlar olmuş yasak değil sanırım:

The American English. Araştırabilirsin. link paylaşmıyorum zaten adını aratınca çıkar.

İnşallah işini görür

power24

Üyecik
The Amerıcan Englısh gayet etkili bir kurs olduğunu söyleyebilirim özellikle John hoca gerçekten çok başarılı Kevın,Ted ve Tanya da eğitmenlerin kalitesi gerçekten çok yuksek ben Mecidiyekoy subesindeyim ,Kevın hoca Kadikoy subeye gecmese iyiydi

stat counter