İndirme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

sigun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar sorunum şu;
Büyük çaplı dosyalar daha önce indirdim 40-50gb a varan boyutlarda .Fakat şimdi denediğimde dosya inmeye başlıyor normal seyrediyor herşey fakat 1-2gb indirdikten sonra dosya indirmesi tamamlandı diyor fakat 50gb dosya boyutunu 1,18 gb gösteriyor dosya içerisine girdiğimde zaten ses oluyor sadece görüntü olmuyor ileri sarma vb. işlemlerde olmuyor. Bu hatanın çözümünü bilen varmıdır acaba? İlk defa yaşıyorum böyle birşey herhangi bir hata verse araştırıp bulucam fakat hata vermeden kendi kendien tamamlandı diyor dosyalara (Farklı sitelerden indirmeyi denedim hepsinde aynı şeyi yaşadım, 4-5gb lık dosyalar indirmeye çalıştım onlarda 1-1,5gb da tamamlandı diyor aynı şekilde)
Opera Anlık Görüntü_2018-07-21_004216_startpage.png

Bu dosya nın boyutu normalde 4,6gb fakat gördüğünüz gibi

Son düzenleme:

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Tamamen sen kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum.
Zamanında bende çok yaşamıştım TTNet saolsun.
İndirmelerini Tarayıcı üzerinden değilde mesela İnternet Download Manager üzerinden yapmayı dene,
o zamanlar ben bu sorunu bu şekilde çözmüştüm.

sigun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamamen sen kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum.
Zamanında bende çok yaşamıştım TTNet saolsun.
İndirmelerini Tarayıcı üzerinden değilde mesela İnternet Download Manager üzerinden yapmayı dene,
o zamanlar ben bu sorunu bu şekilde çözmüştüm.
Anladım teşekkür ederim acaba format atsam direk kökünden çözülür mü sorun? Çünkü idm pek sevmiyorum da

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Anladım teşekkür ederim acaba format atsam direk kökünden çözülür mü sorun? Çünkü idm pek sevmiyorum da
Formatla hallolunacak bi sorun değil, senin ağından kaynaklanıyor. Aracı bi uygulama ile indirme yap :)

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Windows kullanıyorsanız İDM'yi tercih edin. Hem sıkıntı yaşamazsınız, ayrıca zamandan tasarruf etmiş olursunuz optimizasyonlu bir yazılım olduğu için. Beğenip beğenmemek ayrı bir durum en azından formata sürüklenmezsiniz.