İndirimde olan Euro Truck Simulator 2 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
ets2_00424.jpg

Evet simulasyon sever arkadaşlar bugün aklıma geldi bir bakayım dedim ETS2 fiyatını 9.75 gördüm .Sizce değermi normalde ben konsol üzerinden oyun tercih etsemde.Aldığım zaman ek paket gereksinimi ne kadardır DLC ler yani

boysofhell

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Ben şiddetle öneririm hele oynayan arkadaşların varsa kesin al biz 4 günde 1 falan uzun yollu konvoylar yapıyoruz süper oluyor valla :)

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
ets2_00424.jpg

Evet simulasyon sever arkadaşlar bugün aklıma geldi bir bakayım dedim ETS2 fiyatını 9.75 gördüm .Sizce değermi normalde ben konsol üzerinden oyun tercih etsemde.Aldığım zaman ek paket gereksinimi ne kadardır DLC ler yani

Benimde oynayan bir çok arkadaşım var beni de çağırdılar ama ben pek ısınamadım, lojistik falan açmışlar bak forum sitesinin linkini de paylaşıyorum oradan da bakabilirsin ama foruma girebilmen için VPN açman lazım.

Anatolia Lojistik

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Merhaba, zamanın da birkaç lojistik ile iç içe oldum, sorunlar toplantılar falan, bunları tartışmak muazzam, ama alacaksanız şunları göz önünde bulundurun, oyunda oyununuzu bozacak tonlarca insan var, önünüze kıran, skoda ile taklaya gietiren falan, ama oyunun tadı Multiplayer ile harika çıkıyor, bin Saat'im var ve ilk kez bir oyunun bütün DLC lerini aldım, Forumlar dan da Lojistik başvuruları yapıp harika vakitler geçirebilirsin, ee tabi en azından benim için bin saat i geçtikten sonra sadece sohbet için girilmeye başlanıyor, herşey sıkıcı geliyor, zaten son 4 aydır Lojistiklere falan da girmiyorum, Oyunun telsiz sistemi ile yabancı veya Türk insanlar ile geçici olarak tanışıp yük taşıyorum, inanın çok eğlenceli 25 TL ye almıştım 9 a alın aşırı ucuz :D, Şimdi sıra ATS de :p

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Yorumlarınız için teşekkürler almaya karar verdim hep tank sürecek değiliz ya birazda kamyon sürelim tır sürelim değilmi :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Tır fiyatları ne öyle üç kuruş kazanıyoruz

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
ETS2'nin genelde millet online'ını oynuyor. Konvoy yapıyorlar falan. Hiç bulaşma, multi oynayacam diye Windows'çu olursun :p

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Ya ekmek parasına tır sürüyoruz şurda olsun o kadar win de hep linux olmaz

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
ets2_00424.jpg

Kacirma cok zevkli bende hele direksiyon seti var offffff tadina doyulmuyor

EnesSDN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yanında dlc alacaksan İskandinavya alabilirsin en beğendiğim Dlc dir şiddetle öneririm

saykopos-__-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende ets2 var ama yalnızım o nedenle sildim benimle oynamak isteyecek birisi varsa seve seve girerim. Bu arada yaş 17 sorun yaşamazsınız :3