İnci sözlük

Bu konuyu okuyanlar

shadow2

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
serengetide yaşayan hayvan topluluğu. Evrim teorisine kanıt olarak öne sürülebilirler henüz insanlaşamamış, insani değerlere uyum sağlayamamış bir topluluk.

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
incide 1man1jar diye bir site gördüm, sakın girmeyin. Rüyalarıma girdi. Psikolojim bozuldu ya! Merak edenler için (Adamın teki kavanozun üstüne oturuyor ve k**nda patlıyor her yer kan oluyor.)

Buyrun izleyenlerin davranışları

Disturbed

Asistan
Reaksiyon puanı
9
incide 1man1jar diye bir site gördüm, sakın girmeyin. Rüyalarıma girdi. Psikolojim bozuldu ya! Merak edenler için (Adamın teki kavanozun üstüne oturuyor ve k**nda patlıyor her yer kan oluyor.)

Buyrun izleyenlerin davranışları

ahahhaha sen de o tuzağa düştün ha.

Acayip adam bunlar ya.

İlk zamanlarında çok keyifli olabiliyordu site ancak popülaritesi artıp çoluk çocuk herkes doluşunca siteye fazlasıyla sıradanlaştı.

Artık pek çekiciliği yok.

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
ayrca salak gibi 3guys1hammer ve 2girls1cup sitelerine de girdim. (bunlar sadece meraktan) ve meşhur dedeler. her üye farklı tinyurl linki yapıyor hatta en gerçekçisi DSC232-JPG gibi bişeydi.

caqlayan

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ayrca salak gibi 3guys1hammer ve 2girls1cup sitelerine de girdim. (bunlar sadece meraktan) ve meşhur dedeler. her üye farklı tinyurl linki yapıyor hatta en gerçekçisi DSC232-JPG gibi bişeydi.

off be hocam naptın sen

3guys1hammer ı yeni duydum merak ettim bakayım dedim bakmaz olaydım :(

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
Mallıkta sınır tanımayız dıyenlerın sıtesı...

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Evrimciler bunları ara tür olarak görebilirler.

redoano

Asistan
Reaksiyon puanı
4
tanınmaya çalışan internet maymunları. "inci öper" sloganına bir ekleme: inciyi de öperler. bu öpücük sülalerine kadar gider

Serkannd

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
10
çok ilginç bir topluluk almancı olduklarını duymuştum..

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
kendi aralarında küfürleşen, kendilerine de küfür eden, ensest ilişkilerin hat safhada olduğu, kural tanımayan hayattan yana ankara giresun denizli olmuş, rezilliği şöhret sanan (bkz: gel kız seni artiz yapayım) şarkısına kendisini uyarlamış ve bir süre sonra sitesi hacklenecek bir top-luluktur.

Dehcik*

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Sisteme karşı çıkanların mekanı.

Şöhret demişler kim şöhret oluyor kullanıcı adları mı ?

Küfür ediyorlar demişler incinin jargonu budur.Siz hiç kendi aranızda birbirinize küfür etmez misiniz ?

İnciyi de öperler hatta sülalelerine kadar gider o öpücük demiş, şimdi söyle bana internet maymunu dediğin incicilerden ne farkın kaldı ? Eleştirmek için yorum yapma saygı duy yada kenara çekil.

Mallık demişler, feysbukta kendiniz hakkında her türlü bilgiyi herkesle paylaşmak nedir söyleyin bana ?

özet : küfür ediyorlarsa size mi ediyorlar, saldırı yapıyorlarsa size mi saldırıyorlar bune şiddet bune celal ?

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Sisteme karşı çıkanların mekanı.

Şöhret demişler kim şöhret oluyor kullanıcı adları mı ?

Küfür ediyorlar demişler incinin jargonu budur.Siz hiç kendi aranızda birbirinize küfür etmez misiniz ?

İnciyi de öperler hatta sülalelerine kadar gider o öpücük demiş, şimdi söyle bana internet maymunu dediğin incicilerden ne farkın kaldı ? Eleştirmek için yorum yapma saygı duy yada kenara çekil.

Mallık demişler, feysbukta kendiniz hakkında her türlü bilgiyi herkesle paylaşmak nedir söyleyin bana ?

özet : küfür ediyorlarsa size mi ediyorlar, saldırı yapıyorlarsa size mi saldırıyorlar bune şiddet bune celal ?

"sisteme karşı çıkanların mekanı" ya kusura bakma ama en sevdiğim TV showunu seyrederken güzel sesli bir bayanın arayıpta küfürlü konuşması sisteme karşı çıkmanın bir parçası olamaz. inciyi takip etmiyorum ama duyduklarımla söyluyorum: seviyenin diplerde gezdiği bir ortam zaten. Facebook insanların tercihidir. Tercihe saygı duymak lazım. Çıkıpta insanların duvarına yazdığı şeylere küfürlü şeylerle karşılık vermek hiçte hoş değil. Yazdığın savunmaların hepsi yersiz bence.

RadoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
neden faşist gibi davrandıklarını anlam veremediğim sözlük..

bkz:reyiz
bkz:cCc inci ... cCc

sistem karşıtlarıymış.. maksat ego tatmini .d

ahmtzya

Doçent
Reaksiyon puanı
19
"sisteme karşı çıkanların mekanı" ya kusura bakma ama en sevdiğim TV showunu seyrederken güzel sesli bir bayanın arayıpta küfürlü konuşması sisteme karşı çıkmanın bir parçası olamaz. inciyi takip etmiyorum ama duyduklarımla söyluyorum: seviyenin diplerde gezdiği bir ortam zaten. Facebook insanların tercihidir. Tercihe saygı duymak lazım. Çıkıpta insanların duvarına yazdığı şeylere küfürlü şeylerle karşılık vermek hiçte hoş değil. Yazdığın savunmaların hepsi yersiz bence.

O programı ben de severim. ayrıca inci'yi de severim karı kız kaygısının olmadığı rahat geniş bi yer.

O Gün yayında söylenenler bence tam yerinde oldu.
Peki ertesi gün kü mektupu dinledin mi? kaç kişi o mektupun tamamı dinledi aklında bir iki satır bir şey kaldı mektuptan asıl amaç o mektupdu zaten. Herkes yayına bağlanan kızların söylediğini hatırlıyor.

Ben sana şimdi o mektupun linkini veririm ama inci'ye ait bi site olduğu için mod'lar kaldırır hiç gerek.(Bkz: Mod.a sorsan youtube açılmalı

Quadro

Doçent
Reaksiyon puanı
4
overtime .. katılıyorum . Küfür ediyorlar diye karışmayacağız öyle mi? Sisteme karşılıkmış pehh!!
Orada ana bacı kendine söven adam birgün gelir banada söver sana da söver herkese söver ..
O kadar genişlik bende yok birader.

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
O programı ben de severim. ayrıca inci'yi de severim karı kız kaygısının olmadığı rahat geniş bi yer.

O Gün yayında söylenenler bence tam yerinde oldu.
Peki ertesi gün kü mektupu dinledin mi? kaç kişi o mektupun tamamı dinledi aklında bir iki satır bir şey kaldı mektuptan asıl amaç o mektupdu zaten. Herkes yayına bağlanan kızların söylediğini hatırlıyor.

Ben sana şimdi o mektupun linkini veririm ama inci'ye ait bi site olduğu için mod'lar kaldırır hiç gerek.(Bkz: Mod.a sorsan youtube açılmalı

haklılık canlı yayında arayıpta küfür etmeklemi pekiştirilecek. Hadi bunu inci yapmadı da normal bir vatandaş yaptı diyelim. Tepkimiz ne olurdu acaba? Ayrıca sadece TV olayı değil. Facebook ta değil. Oraya üye olanların ve yazanların hepsinin arasında seviyesizliğin dışarıya da taşması. incide ne haliniz varsa görün aferdersiniz kim kimi naaparsa yapsın. Ne hakkı var yakın arkadaşımın facebookunda küfür yazıyor.

ahmtzya

Doçent
Reaksiyon puanı
19
Onu da pek güvendiğiniz üzerinizden milyon dolarların götüren feykbuk amcanız düzelticekti.

Translate kurup bırakmakla olmuyor bu işler. Madem türkçe hizmet vericek buraya gelicek ofisini açıcak türkçe bilen adamlar çalıştırıcak. Hizmet böyle olur ya da öyle olur.

Ayrıca o programda olan olaydan Okan bile memmun dava açmıcam dedi, Fog the system dedi adam

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
İyi o zaman hadi karşı çıktığımız her şeyi küfür ile protesto edelim.önce ABD'den başlarız, sonra hükümeti beğenmeyenler ana bacı söverek meydanlara dökülür.Ne olursa olsun, sisteme karşı çıkmaları facede veya bir tv programında çıkıp küfür etmelerini haklı kılmaz.

Ayrıca karı-kız kaygısının olmaması bence çoooook büyük bir kişilik sorunu...

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
İyi o zaman hadi karşı çıktığımız her şeyi küfür ile protesto edelim.önce ABD'den başlarız, sonra hükümeti beğenmeyenler ana bacı söverek meydanlara dökülür.Ne olursa olsun, sisteme karşı çıkmaları facede veya bir tv programında çıkıp küfür etmelerini haklı kılmaz.

Ayrıca karı-kız kaygısının olmaması bence çoooook büyük bir kişilik sorunu...

kadın-kız kaygısı yoksa ne kaygısı var ki? anlamadım :lol:

ahmtzya

Doçent
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar küfürü kendileri kullanıyorlar o onların sorunu. Şimdi onlara SDN diye bi site var deseniz eminim ki sitenin sahibi ayda ne kadar kazanıyor, ne malak bi site gibi yorumlar gelicektir.
Zevkler ve renkler diyorum.

Ayrıca karı- kız kaygısını facebook a kıyasla yaptım.( nasıl anladınız bilmiyorum ama ) sitenin içinde karı kız kaygısı yok diyorum size. yoksa hepsi eşcinsel olurdu zaten..

Bu arada incisözlükte okudum dün gece İnci'ye saat 2 den 4 e kadar saldırmışlar.Hatta otomatik dns leri olanlar siteye girememişler.

Şeriatçı hackerlerın işi olarak bakıyorlarmış :D

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
gereksiz kişilerin, gereksiz sitesi.

Dehcik*

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Açılan başlıklara yada yapılan yorumlara hiç mi gülmüyosunuz ben uzun zamandır onlara güldüğüm kadar gülmedim.

Bunu Kaan Sezyum ve dün gece Cüneyt Özdemir de dile getirdi.

Son mesajlar