İnci sözlük

Bu konuyu okuyanlar

ANNE

Profesör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
75
Bak ilgili entry' de sadece 6 tane entry girilmiş.
@2 zaten @1 e laf sokuyo onu sayma
@4 karikatürü yapılmış saldıralım diyor. kaç kaldı
binlerce insan içinde sadece 4 kişiyi bana hedef gösterme.

Onlarca konu var, sadece bunu paylaştım. Birçok konuyu kontrol ettim, şikayet ile entryleri silinmiş. Bunun da silinmesi gerekir. Oradaki arkadaşlarımız birbirlerine namus, iffet vb. kavramları hiç önemsemeyip laflarını söyleyebilirler. Benim onlara karışacak hakkım yok.

Ancak başkasının kutsalına, ailesine hiçbir vakit bu şekilde yaklaşılmaz. Buna jargon denilemez. O zaman bir dönem de gelir, işin jargonu değişir. Millet diğerlerinden çekinmeden sokak ortalarında ilişkiye girerler. Buna da mı ses çıkarmayacağız? Jargon mu diyeceğiz.

Bu konu da size katılamayacağım. Maalesef ...

Not:
Ayrıca; birbirimize hakaret etmeyelim. Rencide edici mesajları düzenleyeceğim.

s.kay

Asistan
Reaksiyon puanı
17

İğrenç bir yolun yolcususun...İnciyi savunabilecek kadar küçük düşürme kendini.Sen Bir Türk evladısın titre ve kendine gel.İncide Allaha küfredenleri sayısının az olması masumlaştırır mı yazılanları ve senin savunmalarını.?

Sana kızmıyorum üzülüyorum sadece ve yaşının daha küçük olduğunu buna binaen de kişilik ve kimlik arayışı içerisinde olduğun bir dönemde yalpaladığını ümit diyorum.

Yok yaşını başını aldığın halde inci forumu savunuyorsan umarım hayırlı bir vesileyle bu iğrençliğin bir parçası olmaktan utanacağın bir ışık görürsün.

Ayrıca şu sayfaları okuyup da inci sözlükte üyeliği olan bir çok arkadaş var eminim.Sen kendini belli ettiğin ve yanışlığı tartışılmaz bir siteyi savunduğğun için üzerine geliniyor.

İnci Kuran da bahsedilen azgın ve sapık kavimlere benziyor ve o kavimlerin başına gelenler aşikar.Kurtar kendini kardeşim bu kıyamet alameti siteden ve onun savunuculuğundan.

ahmtzya

Doçent
Reaksiyon puanı
19
Ben inci'ye üye falan da değilim.
Ama SDN'yi 1 yıl kadar nasıl uzaktan takip ettiysem inci'yi 2 yıldır uzaktan takip ediyorum.

Adamların sessiz kalmaması bir şekilde tepkilerini göstermeleri benim çok hoşuma gidiyor.
küfürü seviyorlar ben de seviyorum.Ama orada mazruf'a gidip küfür etmiyorlar birbirlerine karşı
verdim lan şukunu p*ç saol lan g*t gibi ve biraz daha abartılmışı tarz meselesi sanki ekşi sözlükte hiç küfür yok sanki Feysbuuk değildi Peygambere küfür edilen sayfaların açıldığı ve halen açılan

ANNE

Profesör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
75
Arkadaşlar, lütfen karşılıklı rencide edici yorumlar yazmayalım. Renci edici mesajlar silinecektir.

ahmtzya

Doçent
Reaksiyon puanı
19
İğrenç bir yolun yolcususun...İnciyi savunabilecek kadar küçük düşürme kendini.Sen Bir Türk evladısın titre ve kendine gel.İncide Allaha küfredenleri sayısının az olması masumlaştırır mı yazılanları ve senin savunmalarını.?

Sana kızmıyorum üzülüyorum sadece ve yaşının daha küçük olduğunu buna biaen de kişilik ve kimlik arayışı içerisinde olduğun bir dönemde yalpaladığını ümit diyorum.

Yok yaşını başını aldığın halde inci forumu savunuyorsan umarım hayırlı bir vesileyle bu iğrençliğin bir parçası olmaktan utanacağın bir ışık görürsün

Arkadaşım ben genelleme yapılmasına kızıyorum.

Yaşım 23 kimlik T.C kimliği kişiliğimde oturmuştur rahat ol.

O zaman memleketteki ateistleri sınır dışı edin. Şeriat getirin Cuma günü dükkanları kapatın.Rock'cıya satanist gözüyle bakın.

inci sözlük çürümüş sistemin yarattığı bir grupdur.

s.kay

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Neyse arkadaşım uzun uzun yazdım anlamıyor çarpıtıyorsun olayı o zaman kısa kısa yazayım.

'' ben sana seslenirken Adını kullanıyorum 2 yıldır takip ettiğin inci de O.Ç diye sesleniyorlar'' Tartışmasının yapılmasını bile komik bulduğum iğrenç bir sitenin iğrençliğini anlatmaya çalıştığım kişi 23 yaşındaysa diyecek söz kalmaz bana.
Selametle:)

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80

dehçik isimli üyeye aşağıdaki cevabı vermiştim tekrar aynı şeyleri yazıyorum çünkü savunduğunuz siteyi okumadığınız gibi burda yazılanları da okumuyorsunuz
aşağıdaki yorumların yapıldığı siteye 1000lerce kişi toplanmış,
1 tanesi hedef gösteriliyorsa 1000 tanesi de gösterilebilir sonuçta hepsi aynı çatı altında toplanmış

inci sözlükte allah kelimesini aradım
sanırım sen daha önce denemedin
hangi birisini buraya yazıyım ? sen seç !

(istersen birde "kuran ı kerim" diye arama yap ordan bi kaç entry yapıştır buraya ne dersin?

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Neyse arkadaşım uzun uzun yazdım anlamıyor çarpıtıyorsun olayı o zaman kısa kısa yazayım.

'' ben sana seslenirken Adını kullanıyorum 2 yıldır takip ettiğin inci de O.Ç diye sesleniyorlar'' Tartışmasının yapılmasını bile komik bulduğum iğrenç bir sitenin iğrençliğini anlatmaya çalıştığım kişi 23 yaşındaysa diyecek söz kalmaz bana.
Selametle:)

İşte onlar da bunu dert etmiyor.O yüzden artık boşuna çabalamayalım, kayıp nesil diyelim gitsin,daha doğrusu kurtarılamayacak kadar dibe batmış nesil.Gelecekten çok korkuyorum.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Böyle bir siteyi Avukata tonla para verseniz savunmasını yaptıramazsınız... Ama bazı arkadaşlar neye avukat olduklarının farkında bile değiller...

Tamam çoğu zaman benim de hoşuma gider Şeytan'ın avukatlığını yapmak... Çoğunluğun savunduğu fikirlerin aksini gündeme getirmeyi severim...

Ama bunun da bir sınırı limiti var...

İnsan denilen varlığı hayvanlardan ayıran bazı özellikleri var...
İnsan bunları bir düşünmeli...

Aykırı olmak adına...
Değişik görünmek adına...
Popülaritenin arkasında koşmak adına her türlü pisliğe de bulaşılmaz ki...

Üye olmasa bile TAKİP eden...
Üye olan arkadaşlar...

Bir sorum var...
Vicdanınıza sorun...
Bana burada cevap vermek zorunda değilsiniz...
Cevabı kendinize verin

Orada sizin ANANIZA
Orada sizin BACINIZA

küfür ediyorlarken

Annenize, Kızkardeşinize yapılan küfürleri okuduktan sonra...
HANGİ YÜZ İLE ANNENİZİN KIZ KARDEŞİNİZİN YÜZÜNE BAKABİLİYORSUNUZ?

SİZİN ANANIZIN BACINIZIN NAMUSU BU KADAR UCUZ MU?

sizden cevap beklemiyorum... Cevabı kendinize verin...
Bu sözlerime rağmen hala bu siteyi savunan arkadaşlar var ise... Ben cevabımı almış olacağım...

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Elbruz öyle bir yazmışsınki allahıma gaza geldim gezegene kayıcam şimdi...

ahmtzya

Doçent
Reaksiyon puanı
19
Bu konu hakkında son yorumum olucak..

Yok şeytanın avukatı falanmışım yok kimi savunuyormuşum...

Beyler ben kendi fikrimi savunuyorum Benim fikrim Güzel bir site benim inci hoşuma gidiyor.Ve inci dekiler sanalın sanal da kaldığını biliyor.Orada ki küfürün Terk et butonuna bastın mı? orada kaldığını biliyor.
Espri anlayışları farklı insanlar var inci'de...
Gündemi takip eden sistemi kovalayan insanlar var inci'de...
İnci incitir, inci iticidir.

Kuran yazdım ve harbiden saçmalayanlar çıkmış. doğru konuşanlar da var.( bunları söyleyen insan incili, tevratı ve mealinden kuran-ı kerimi okumuştur)
Taksim' e gidip bir röportaj yapalım eminim aynı karelere yakalarız.En azından inci deki insanları real de neyse sanal da da o.

inci severim,sayarım,yaptıkları size batmasın arkadaşlar

noname82

Asistan
Reaksiyon puanı
8
....
inci sözlük çürümüş sistemin yarattığı bir grupdur.

çürümüş sistemin yaratabileceği tek şey daha çürümüş bir üründür..
ürün de ortada İNCİ ve sair siteler.. peki buna karşı olanlar napsın.. daha çok küfretmek bir çözüm olabilir mi.. !!

...
Orada sizin ANANIZA
Orada sizin BACINIZA

küfür ediyorlarken

Annenize, Kızkardeşinize yapılan küfürleri okuduktan sonra...
HANGİ YÜZ İLE ANNENİZİN KIZ KARDEŞİNİZİN YÜZÜNE BAKABİLİYORSUNUZ?

SİZİN ANANIZIN BACINIZIN NAMUSU BU KADAR UCUZ MU?
...

adamlar espri olsun diye birbirini kalaylıyorlar.. hemen yanlış(!) alamışsın..

şöyle bir senaryoya ne dersin:
ali ile ayşe evlidir.. veli bunların aile dostudur.. aliyle karşılaşır.. biraz hoşbeşten sonra ayrılma vakti gelir.. veli, alinin ayşe selam etmesini söyler:
- o a... k.. o... de ki tadı damağımda kaldı.. a... g.. dağıtmış o... özletmesin kendini..

yazık bu nesle.. kaybolmayı bile becerememişler..

KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE BİR MUM YAK.... -KONFÜÇYÜS-

realmanager

Profesör
Reaksiyon puanı
99
inciyi savunan arkadaşlar bunu da savunacaklar elbet
ancak neyin ne olduğu ortada.

not: aşağıdaki fotoğraf +18'dir
bir civcivin kesilmiş görüntülerini içermektedir.
ondan sonra girip aman efenim biz bilmiyorduk kaldırın bu görüntüyü diye zırlamayın
kesilmiş civciv işte ancak midesi dayananlar baksın
incide paylaşılmış, ben inci falan takip etmiyorum başka yerden buldum.

http://www.yukleresim.com/images/88436732572641789680.jpg

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
inciyi savunan arkadaşlar bunu da savunacaklar elbet
ancak neyin ne olduğu ortada.

not: aşağıdaki fotoğraf +18'dir
bir civcivin kesilmiş görüntülerini içermektedir.
ondan sonra girip aman efenim biz bilmiyorduk kaldırın bu görüntüyü diye zırlamayın
kesilmiş civciv işte ancak midesi dayananlar baksın
incide paylaşılmış, ben inci falan takip etmiyorum başka yerden buldum.

http://www.yukleresim.com/images/88436732572641789680.jpg

Arkadaş sistemi düzeltmiş kendince... Yahudi civciv...

Proof.Web

Doçent
Reaksiyon puanı
21
Hiç Sevmedim İncicileri
Benimde Çok Sık Karşıma Çıktı...

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
inci, babasayfa gibi oluşumların yaygınlaşması toplumumuz gençlerinin nereye gittiğinin göstergesi aslında
üniversitede yurtta kalırken küfürlerden o kadar bunalmıştım ki her gün rahat 100 küfür duyuyordum, leş gibi sigara heryer, tabi az kavga etmedik bu konular için ancak gençler bu yönde, bazı şeyler ne kadar şakasına olmuş gibi gözükse de her şakada gerçeklik payı inanın ki var,
bkz: ccc inci ccc :D

Aynen , toplumun içinden ne idüğü belirsiz,küfürbaz,ahlaksız,ne kendine ne millet faydası dokunabilecek, onu geç daha da zararı olabilecek bir nesil yetişiyor.

+ bir önceki yorumlarda bulunan resimlerle beraber bu tiplerin satanist/dinsiz/ateist ve büyüyünce mason olabileceklerini düşündüm.

ANNE

Profesör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
75
Berkin BOZDOĞAN inci sözlük hakkında yazı yazmış, okumak isteyen aşağıdaki linkten ulaşabilir. Tabi ki; yazının ana fikrine katılamayacağım. Orada yorum yazan Alper Güçlü ile aynı fikirleri aşağı, yukarı taşımaktayım.

İlgili yazı ...

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Bunların savunulacak bir yanları yok.Madem herşeyden haberdarlar, haberdar insan gibi olsunlar. Herhangi bir aydınlanma yerine bayağılık,ahlaksızlık diz boyu.Rezillik,iğrençlik.Yakında ciddi ciddi lanetlenecekler.

ANNE

Profesör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
75
Burada Scroll.com.tr Ekipinin bir inci sözlük röportajı var.

Evet, belirttiğim yazının yorumları arasında o link var. Sanırım oradan öğrenip, aktardınız. :)

O röportajdaki görüşler onları bağlıyor. Rasyonel düşünen hiç bir insanın savunmayacağı şeyler söyleniyor. Onlardan hiçbir şeyde öğrenemezsiniz. Çünkü; sözlükteki sayfaları inceleyin, fikir anlamında hiçbir katkı yok. Sadece küfür, hakaret ... İnci sözlük bu şekilde devam edemez. Bunu her yerde söylüyorum.

ahmtzya

Doçent
Reaksiyon puanı
19
Evet, belirttiğim yazının yorumları arasında o link var. Sanırım oradan öğrenip, aktardınız. :)

O röportajdaki görüşler onları bağlıyor. Rasyonel düşünen hiç bir insanın savunmayacağı şeyler söyleniyor. Onlardan hiçbir şeyde öğrenemezsiniz. Çünkü; sözlükteki sayfaları inceleyin, fikir anlamında hiçbir katkı yok. Sadece küfür, hakaret ... İnci sözlük bu şekilde devam edemez. Bunu her yerde söylüyorum.

Scroll takip ettiğim siteler arasındadır. Bu röp. tazeykende okumuştum.
- Evet verdiğiniz bağlantıda da link'i verilmiş.

İnci sözlük'ü kimse sevmek zorunda değil.Onlar da kimseye bir şeyler kazandırmak zorunda değil. Aynı şekilde Ekşi sözlük'de
Öyle düşünen arkadaşlar varsa kitap okusunlar daha yararlı olur.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Sopaya hasret kalmış tuhaf insanlar topluluğu.Sopaya hasret kalmamış olsalar daha yapıcı daha akıllıca ve daha mantıklı işlerle adlarından söz ettirirlerdi.

mrtcntn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
abuk bir mesele. küfreden liseli abazalar aslında aydınlandıkları veya haberdarlıkları falan yok.

beyazad

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Moderatörlerin rutin mesaj kontrolü dışında ziyaret bile etmeye değmeyecek bir başlık.

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
3 5 lise talebesi lamerın bir araya gelip küfür,argo,şiddet ve cinsellik üzerine kurduğu alabildiğince hakaret ve küfürün kol gezdiği sitelerinde ne var acaba girip bakayım derken kardeşinizin veya ablanızın yanınızda bulunmaması gereken antipatik bir site....

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
3 5 lise talebesi lamerın bir araya gelip küfür,argo,şiddet ve cinsellik üzerine kurduğu alabildiğince hakaret ve küfürün kol gezdiği sitelerinde ne var acaba girip bakayım derken kardeşinizin veya ablanızın yanınızda bulunmaması gereken antipatik bir site....

+11111