İnci sözlük

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

ahmtzya

Doçent
ccc inci sever ccc

eskiden daha kaliteli bi ortamdı şimdi size hak vermek zorundayım çoluk çocuk doldu .

Ama eylem, saldırı diyince aklıma ilk inci gelir.Hatta vuvuzela larda incinin parmağı var.

cansger

Üyecik
Allah peygambere küfür eden iğrenç yaratıkların abazaların, uzay boşluğunda boşuna yer kaplayan embesillerin bulunduğu bir sözlük,internetteki insanları huzuru kaçıran dalga geçen topluma küfür aşılayan insan demiyeyim şimdilik yaratık diyim
Allah onları ıslah etsin

mazruf

Guru
Onursal Üye
Allah peygambere küfür eden iğrenç yaratıkların abazaların, uzay boşluğunda boşuna yer kaplayan embesillerin bulunduğu bir sözlük,internetteki insanları huzuru kaçıran dalga geçen topluma küfür aşılayan insan demiyeyim şimdilik yaratık diyim
Allah onları ıslah etsin
Aynen katılıyorum.

Ahlak, terbiye, değer denilen bir şey yok adamlarda.

globy7

Asistan
küfür etmeyi marifet sanan egolamanyak insanları bi arada toplamış geneli dinsiz ve din düşmanı en önemliside iti an çomağı hazırla lafı uyan bir site :)

Slokr

Profesör
Kişilik kazanmaya çalışan çocukların buluşma noktası

shadow2

Profesör
serengetide yaşayan hayvan topluluğu. Evrim teorisine kanıt olarak öne sürülebilirler henüz insanlaşamamış, insani değerlere uyum sağlayamamış bir topluluk.

ByPsychooo

Doçent
incide 1man1jar diye bir site gördüm, sakın girmeyin. Rüyalarıma girdi. Psikolojim bozuldu ya! Merak edenler için (Adamın teki kavanozun üstüne oturuyor ve k**nda patlıyor her yer kan oluyor.)

Buyrun izleyenlerin davranışları

Disturbed

Asistan
incide 1man1jar diye bir site gördüm, sakın girmeyin. Rüyalarıma girdi. Psikolojim bozuldu ya! Merak edenler için (Adamın teki kavanozun üstüne oturuyor ve k**nda patlıyor her yer kan oluyor.)

Buyrun izleyenlerin davranışları

ahahhaha sen de o tuzağa düştün ha.

Acayip adam bunlar ya.

İlk zamanlarında çok keyifli olabiliyordu site ancak popülaritesi artıp çoluk çocuk herkes doluşunca siteye fazlasıyla sıradanlaştı.

Artık pek çekiciliği yok.

ByPsychooo

Doçent
ayrca salak gibi 3guys1hammer ve 2girls1cup sitelerine de girdim. (bunlar sadece meraktan) ve meşhur dedeler. her üye farklı tinyurl linki yapıyor hatta en gerçekçisi DSC232-JPG gibi bişeydi.

caqlayan

Asistan
ayrca salak gibi 3guys1hammer ve 2girls1cup sitelerine de girdim. (bunlar sadece meraktan) ve meşhur dedeler. her üye farklı tinyurl linki yapıyor hatta en gerçekçisi DSC232-JPG gibi bişeydi.
off be hocam naptın sen

3guys1hammer ı yeni duydum merak ettim bakayım dedim bakmaz olaydım :(

stat counter