İnce ve hafif notebook (air) tavsiyeleri (3 gün sürem var)

Bu konuyu okuyanlar

jeefo55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba,
2006 yılında ABD den aldığım Toshiba Laptop artık intihar etti. yeni bir notebook alacağım. oyun oynanmayacak, ofis programları, film indirme, tv ye bağlama, ssd, ince-hafif ve şık bir ürün istiyorum. bütçe: 1000-1200 usd civarı. hakedecek bir ürün olursa biraz daha çıkabilirim. 1 hafta sonra ABD den bir arkadaşım gelecek. kargo vs, 3 gün içinde karar vermem gerekiyor.

Capture.JPG

xiaomi pazara hızlı girdi, telefonları başarılı, laptopta da iyidir diye tahmin ediyorum. f/p iyidir diye düşünüyorum. ancak TR de tamir, servis durumu nasıl hiç bir fikrim yok.

Bu laptop ve diğerleri hakkında Siz değerli arkadaşların tavsiyelerini almak isterim.

Son düzenleme:

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Macbook Air (2018) baktınız mı?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
macbook istese direkt onu alırdı sormazdı...

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bu üç üründen birini öneririm. MSI biraz daha oyuncu bilgisayarı kaçabilir ama o da gayet incedir üstelik diğer modellere göre çok daha güçlü. Tasarımını sevmezseniz XPS ilk önerim olacaktır. Hem çok güçlü hemde tam bir ultrabook. İlla Amazon üzerinden almak zorunda değilsiniz sadece model önerdim Amerika'da başka bir yerden de alınabilir tabi.

https://www.kisa.link/LQRe

Amazon.com: MSI GF63 Thin 9SC-066 15.6" Gaming Laptop, Thin Bezel, Intel Core i7-9750H, NVIDIA GeForce GTX1650, 16GB, 512GB NVMe SSD: Computers & Accessories

Birde Matebook modeli var bu modelde gayet iyidir ama ilk tercihim XPS olur.

jeefo55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Macbook Air (2018) baktınız mı?
özellikle laptobu kullanacak eşim istemiyor macbook. alışma süreci vs.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu üç üründen birini öneririm. MSI biraz daha oyuncu bilgisayarı kaçabilir ama o da gayet incedir üstelik diğer modellere göre çok daha güçlü. Tasarımını sevmezseniz XPS ilk önerim olacaktır. Hem çok güçlü hemde tam bir ultrabook. İlla Amazon üzerinden almak zorunda değilsiniz sadece model önerdim Amerika'da başka bir yerden de alınabilir tabi.

https://www.kisa.link/LQRe

Amazon.com: MSI GF63 Thin 9SC-066 15.6" Gaming Laptop, Thin Bezel, Intel Core i7-9750H, NVIDIA GeForce GTX1650, 16GB, 512GB NVMe SSD: Computers & Accessories

Birde Matebook modeli var bu modelde gayet iyidir ama ilk tercihim XPS olur.

teşekkürler. modelleri inceledim. dell'in ki iyiymiş baya ama biraz aşıyo beni.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunu aldım arkadaşlar. teşekkürler hepinize :)

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
macbook çakması gibi olmuş hayırlı olsun güle güle kullansın.