İnanılmaz Bitdefender Total Security 2015 1 YIL 3 PC(Kullanıcılı) Lisans Kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

temiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bitdefender Total Security 2015 (1 YIL 3 PC) Lisansları sadece 14,80 TL olup sınırlı sayıdadır. Tamamen Bitdefender yasal ürünüdür. Sipariş sonrası online olarak istenilen mail adresine en geç 1-3 saat arasında teslim edilecektir. Karşılaşılabilecek herhangi bir sorunda ücret iyadesi vardır satış GittiGidiyor üzerinde olduğu için %100 güvenilir alışveriş yapılabilmektedir.

GittiGidiyor Linki: http://urun.gittigidiyor.com/bilgis...-total-security-3-pc-1-yil-kampanya-129327000 :thumbup1:

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
2015 sürümleri türkçe olsaydı bi güzel olacaktı :)

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Hiçbir işe yaramaz bu antivirüs programları ücretsizler fazlasıyla yetiyor zaten

Nit

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ESET en iyisi zaten hiç gerek yok böyle harddisk canavarı belirsiz türevler belirleyen yanlış pozitif çıkaran antivirüs yazılımlarına

temiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ESET en iyisi zaten hiç gerek yok böyle harddisk canavarı belirsiz türevler belirleyen yanlış pozitif çıkaran antivirüs yazılımlarına
şimdi kullanıpta söylüyorsanız tabiki de çok güzel insanları bilinçlendirmek lakin daha önce bu programı kullanmadıysanız ve sizde taktir edersiniz lisanslı lisanssız yazılımlar arasında büyük farklar var ben kendi bilgisayarımda kullanıyorum dediğiniz gibi herhangi bir şekilde olur olmaz şeylere uyarı verdiğini görmedim açıkcasını söylemek gerekiyorsa birde hardiski bunaltır chrome bile bunu yaparken bir zahmet virüs taraması yapan program da yapsın birde bunların pc yi kasmasının sebebi bilinçsiz kullanımla ilgilidir.

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Zamanında bol bol bedava Bitdefender lisansları dağıtıldı (bedava 9 aylık lisans bile dağıtıldı). O yüzden önce lisansların süresinin bitmesini beklemek gerekiyor :p

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Ben kullandım bu yazılım. Ben ettim siz etmeyin. Gördüğünüz yerde kaçın.

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
2 senedir bu programı tek kuruş vermeden, kendilerinin verdiği keylerle kullanıyorum. Helal olsunlar :)
Seneye parası neyse verip alıcam :D

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Hiçbir işe yaramaz bu antivirüs programları ücretsizler fazlasıyla yetiyor zaten
Aynen. Her gördüğünüz yere tıklamıyorsanız, her şeyi indirmeye kalkmıyorsanız ücretsizler son derece harika. İlk çıktığı günden beri Microsoft Security Essentials kullanıyorum, sorun yok ve bilgisayarı kağnıya çevirmiyor.

robb stark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bitdefender sandığınızın aksine sistemi diğer antivirüslerden çok daha az yoruyor. Uzun yıllardır antivirüs kullandım. Bazıları sistemi çok yordu. Bazıları virüsleri bulmadı ta ki bitdefenderle tanışana kadar. Deneme sürümünü indirdim memnun kaldım artık lisanslı kullanıyorum sizde denemelisiniz bence.