İmitasyon Silah Nereden Bulurum ?

Bu konuyu okuyanlar

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Arkadaşlar geçen sene dayıma gittiğimde artık gerçek ismi nasıl geçiyor bilmiyorum ama imitasyon tüfek görmüştüm. Yani bir nevi maket gibi gerek ağırlık olsun gerek yapısı herşeyi ile birebir demişti ama tabi kurusıkı veya normal mermi atmıyordu.
Bende M16 ve M4A1 silahlarını çok seviyorum tip olarak acaba bu silahların imitasyonunu nerden bulabilirim. Böyle birebir aynısı olanını ? Bir fikri olan varmı avcılıkla filan uğraşan varsa belki bilir :D Odama asmayı düşünüyorum ...

Ayrıca silah seviyorum diye hemen yadırgamayın silah dışında daha insancıl şeyler de severim köpek gibi :clap:

bug

Asistan
Reaksiyon puanı
7
pek m4 veya m16 ya benzemesede buna bakabilirsin.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Teşekkürler :) Gayet güzeller. Galiba bulabileceğim en iyisi M82

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
http://www.focalprice.com/Weapons--Military-Toys_385_1_n.html

Buraya da bakabilirsin Çin alışveriş sitesidir. Fiyatlarda uygun Ücretsiz kargo

Oyuncakmış bunlar:D

YI014B.JPG

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
big_173189262yn.jpg

Aslında aradığım bu tarz birşey zaten kullanmıyacağım ama yorumlara baktım airsoft markasının en dandik üyesiymiş m83 ve m85 :S 100 lira deymez diyorlar...

bug

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Benim gönderdiğim linklerdekiler full metal olanlardı Darkness'ın verdiklerinde plastik gövdeliler var onların fiyatı uygun.

M16 -> 20 $

M16 -> 10 $

hatay008

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında bildiğin canas olacak kırmızı boya atacak çıkıcan bi gün çatıy açıcan dürbünü menzil denemesi yapıcan

TurkAirsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba

Airsoft silah olarak nitelendirilen replika silahlarımız en az fiyatları 500 tl den başlamaktadır , yurt dışı sitelerde daha makul gözüksede silah fiyatından daha yüksek nakliye ve gümrük bedeli Türkiye 'ye girdiğinde ilave olmakta.

Çeşitli web sitelerinde Airsoft silahı olarak nitelendirilip satışa konulanlar çocuk oyuncağı bocuk tabancasından ileri değildir ki gerçek bir airsoft silahının şarjörü dahi 50-60 tl dir ,bir çok arkadaşımız yanılgıya düşerek bu çocuk oyuncaklarını Airsoft silahı olarak almakta oyunlara katılım sağladıklarında gerçekle yüzyüze gelmekteler

Airsoft Replikalarımız orjinali ile birebir olma durumuna ve kalitesine göre fiyat oranları bulunmakta , dünyada üretilen tüm gerçek silahların Airsoft Replikasıda üretilmekte bunlar arasında tanklar rpg7 ler el bombaları mayınlar gibi replikalar bulunmakta , her türlü soru ve sorunuz için facebook adresimizden 7/24 bizimle irtibat kurmaktan çekinmeyiniz

saygılarımızla

Turk Airsoft Extreme Spor Merkezi