İlk kredi karti

Bu konuyu okuyanlar

Sametaygormez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle herkese iyi forumlar
20 Ağustos 2018 de 18 yaşıma girdim . 8 aydır aynı iş yerinde çalışıyorum düzenli olarak maaş ve sigortam yatıyor. Garanti Bankasından maaş almaktayim.
Geçen hafta kredi kartı başvurusu yaptım , 3 4 gün sonra aradığımda kredi kartımın onaylanmadiğıni öğrendim daha sonra Denizbank ,QNB Finansbank , Cepteteb ve Ziraat Bankasınfan Kredi kartı başvurusu yaptım şubeye gitmeden fakat bu bankaların hiçbiri kredi kartı isteğime olumlu yanit vermedi.
Kredi notumun yükselmesi için kredi kartı kullanmam gerekiyor
Bana yardım edebilir misiniz

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Eskiden üniversitelerin kapılarında kamp kurarlardı kredi kartı vermek için.

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
İlk Olarak Buna Başvur Ama Tavsiyem Yaşın Genç Kredi Kartı Bir Karadelik gibi sömürdükçe sömürür adamı
Bende Alamıyorumdum Buna Başvurdum Bunu Aldım Bunla Başladım Üniversiteli Gençler İçin
Bonus Genç

Sametaygormez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Başvurdum bonus gence bakalım onaylanacak mı

Reaksiyon puanı
143
SMS gibi başvurularda bildiğim kadarı ile kredi puanınızı etkiliyor. Size tavsiyem bankaya gitmeniz yönünde. Özellikle maaş aldığınız bankanın herhangi bir şubesine gidin. Durumu anlatın. Onlar kredi puanı v.s. bilgilerine bakıp durumu istinaden ya verirler. Ya da daha fazla deneme biraz vakit geçsin v.s. derler. Benim ilk kredi kartım, kredimi kapattıktan sonra banka teklif etti. Öyle öyle puanları topladım.

Sametaygormez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Garanti'den maaş alıyorum . Geçen hafta gittim tam 1 saat 10dakika bekledikten sonra bankaciya "neden kredi kartım onaylanmadı " diye sordum bana verilen yanıt :
Yaşınız küçük , bankamizla biraz daha çalışın.
Sinirlendim ciktim

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
Kredi kartında kefile benzer garantör danilen bir uygulama vardı. Ben de ilk kredi kartımı öyle almıştım. Yıllar sonra çok kişiye ben garantör olmuştum.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Öncelikle herkese iyi forumlar
20 Ağustos 2018 de 18 yaşıma girdim . 8 aydır aynı iş yerinde çalışıyorum düzenli olarak maaş ve sigortam yatıyor. Garanti Bankasından maaş almaktayim.
Geçen hafta kredi kartı başvurusu yaptım , 3 4 gün sonra aradığımda kredi kartımın onaylanmadiğıni öğrendim daha sonra Denizbank ,QNB Finansbank , Cepteteb ve Ziraat Bankasınfan Kredi kartı başvurusu yaptım şubeye gitmeden fakat bu bankaların hiçbiri kredi kartı isteğime olumlu yanit vermedi.
Kredi notumun yükselmesi için kredi kartı kullanmam gerekiyor
Bana yardım edebilir misiniz

Şuan bankalar arası ortak havuza takıldın galiba fraud gibi her bankaya kısa sürede kk başvurusunda bulunursan çoğu zaman vermezler. Maaş müşterisi olduğun banka bile vermemiş. Bankaların senin hakkında fikri olmasını istiyorsan üzerine faturalı abonelikler al ve zamanında öde aynı zamanda banka telefon uygulamalarını sıklıkla kullan ve bankacılık işlemleri yap şansın artar.

mehmethabil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
En temizi maaş aldığınız banka kredi kartı işlemini onaylayana kadar enne veya babanızın kredi kartı hangi bankaya aitse ek kart talep etmeniz daha mantıklı olur ufak bir mevla olur yinede işinizi görür

Sametaygormez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
zaten o dediklerinizi yapiyorum
Otomatik ödeme talimatim var ( elektrik , doğalgaz , internet ) garanti mobili devamli kullanıyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mehmethabil bey ben kredi kartını kredi notumun yükselmesi için kullanmak istiyorum yoksa kredi kartına ihtiyacım yok

Son düzenleme:

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Bankanıza tekrar gidin veya arayın. Kredi kartı vermezlerse maaş hesabını başka bankaya transfer etmek istediğinizi söyleyin.

Sametaygormez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Maaşımı nasıl başka bankaya transfer edebilirim

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
2011 yılında ilk kredi kartımı almıştım limiti 500tl idi şimdi 4500tllik kredi kartım var. Anlayacağın garantinin 500tllik limitli kredi kartına başvur.
Maaşımı nasıl başka bankaya transfer edebilirim
çalıştığın iş yerine söyle konuyu finansal işlerle uğraşan departman halleder.

Son düzenleme: