İkinci El iPhone 7 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

ASLANGKSL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
2800TL'YE Faturalı,garantili(20ay),kutulu ve temiz bir iPhone 7 buldum.Sizce alınır mı yoksa iPhone 8'in çıkmasını bekleyip sıfır mı almalıyım ? iPhone 8 çıkınca fiyatlar düşer mi???Teşekkürler...

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet fiyatlar düşecek gibi . İkinci el iPhone 7 için o fiyat fazla. iPhone 7'nin 0'ı hepsi buradada 3200-3300 TL.
Ayrıca android tarafındaki cihazlara da bakmanı öneririm.
Not: iPhone 7'nin sıfırının 2800'lere düşmesini bekleme düşerse 3000'e falan düşer.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
2800TL'YE Faturalı,garantili(20ay),kutulu ve temiz bir iPhone 7 buldum.Sizce alınır mı yoksa iPhone 8'in çıkmasını bekleyip sıfır mı almalıyım ? iPhone 8 çıkınca fiyatlar düşer mi???Teşekkürler...
O para verilmez 2. Ele isterse bir haftalık olsun

boysofhell

Asistan
Reaksiyon puanı
17

Bence çok pahalı 2.el için 2-3 hafta bekle İphone8 çıksın fiyatlar otursun belki sıfırını bile aynı fiyata alabilirsin. Reklam olmasın güvenilir bir teknoloji haber portalında iphone7 fiyatının 2800 e kadar düşeceğini okumuştum. Fiyatı vs. gör android ile karşılaştırmanı yap öyle al ne alacaksan derim. Şahsen ben öyle yapacağım.

oguzknk01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

2500 seviyelerinde bulursan ikinci el temiz alınır.Ama iphone 8 i istersen bekle bir gör içinde kalmasın

ASLANGKSL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hepinize çok teşekkür ederim.... O zaman iPhone 8'i bekliyorum ;)))

ASLANGKSL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bir tanıdıkta iPhone 7 var sıfır gibi 2 aylık fln kutulu faturalı en son 2700 TL diyor???Alınır mı?beklemeye devam mı???

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Bir tanıdıkta iPhone 7 var sıfır gibi 2 aylık fln kutulu faturalı en son 2700 TL diyor???Alınır mı?beklemeye devam mı???
Madem tanıdık düşsün biraz daha sen bilirsin temiz dersen alırsın ama ben 2. El telefona o parayı güvenip de vermem ama kullanıcı olan sensin performans olarak seni üzmez ama kamera beklentin yüksek olmasın özellikle düşük Işık'ta

ASLANGKSL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Madem tanıdık düşsün biraz daha sen bilirsin temiz dersen alırsın ama ben 2. El telefona o parayı güvenip de vermem ama kullanıcı olan sensin performans olarak seni üzmez ama kamera beklentin yüksek olmasın özellikle düşük Işık'ta
Çok teşekkürler biraz daha düşermeye çalışıcam olmadı sıfırın düşmesini beklerim...Güven konusunda bir sıkıntı olmaz ama kamera çok kötü değildir herhalde?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Çok teşekkürler biraz daha düşermeye çalışıcam olmadı sıfırın düşmesini beklerim...Güven konusunda bir sıkıntı olmaz ama kamera çok kötü değildir herhalde?
Normalde iyi güzel aşırı kötü değil ama gece çekiminde mallsef kötü fiyatına göre

KA4N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben sıfır iPhone 7 Black aldım 8 ay dayanabildim en fazla gittim 2. el iPhone 6 Plus aldım ona rağmen daha iyi. 7 Plus dersen bir şey diyemem ama 7'den uzak dur şiddetle tavsiyem.

birkan99

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Ben sıfır iPhone 7 Black aldım 8 ay dayanabildim en fazla gittim 2. el iPhone 6 Plus aldım ona rağmen daha iyi. 7 Plus dersen bir şey diyemem ama 7'den uzak dur şiddetle tavsiyem.
neden 7 den memnun kalmadın?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Şarj konusu sıkıntı onun dışın da merak ettim ne gibi yönleriniz den memnun kalmadınız en azından bilgi olur bakmak isteyen arkadaşlara. Ben verdiğim parayı bir yöne koyarak düşünüyorum şarjı ve kamerası gerçekten berbat o fiyata kıyasla

KA4N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
neden 7 den memnun kalmadın?

Benim tercih sebebim biraz şahsiydi yani telefonu beğenmedim. Phone tuşu, rengi, anten çizgileri, hele ki stereo girişinin olmaması, dev kamera vs... hiç hoşuma gitmedi. Stereo girişi çok kötü bir dezavantaj benim için. Phone tuşu da bir garip zaten. Hiçbir zaman severek cıvıl cıvıl kullanmadım 7'yi. O yüzden 2. el le değiştirdim.

Şarj konusu sıkıntı onun dışın da merak ettim ne gibi yönleriniz den memnun kalmadınız en azından bilgi olur bakmak isteyen arkadaşlara. Ben verdiğim parayı bir yöne koyarak düşünüyorum şarjı ve kamerası gerçekten berbat o fiyata kıyasla

Yukarıda arkadaşa da belirttiğim gibi telefon bana göre hiç iyi değil. Apple yıllar sonra ilk kez çuvallamış. Adamlar hiç yenilik getirmemiş ki. Hep eksiltmişler ve mahvetmişler kısacası. Bu saatten sonra 7 Plus'a param yetse bile almam. Phone tuşu yüzünden.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Benim tercih sebebim biraz şahsiydi yani telefonu beğenmedim. Phone tuşu, rengi, anten çizgileri, hele ki stereo girişinin olmaması, dev kamera vs... hiç hoşuma gitmedi. Stereo girişi çok kötü bir dezavantaj benim için. Phone tuşu da bir garip zaten. Hiçbir zaman severek cıvıl cıvıl kullanmadım 7'yi. O yüzden 2. el le değiştirdim.

Yukarıda arkadaşa da belirttiğim gibi telefon bana göre hiç iyi değil. Apple yıllar sonra ilk kez çuvallamış. Adamlar hiç yenilik getirmemiş ki. Hep eksiltmişler ve mahvetmişler kısacası. Bu saatten sonra 7 Plus'a param yetse bile almam. Phone tuşu yüzünden.
Bak kesinlikle katılıyorum 6 dan sonra apple benim için bitti bakalım bu yıl ne yapacak takiplerine bakınca