İki mikrofon arasında kaldım yardım eder misiniz?

Hangi Mikrofon?

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

ArgaKhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir kaç gündür araştırıyorum ve alabileceğim fiyatlarda iki mikrofon arasında kaldım.

Trust 20378 ve Microcase SF-920

Trust da direkt olarak 3.5mm jack i usb ye çeviren ses kartı bulunuyor. diğeri için ekstra ses kartı almak durumundayım. Bilgisayarımda tek bir giriş var ve ben onu kulaklık girişi için kullanıyorumi mikrofon usb olmalı.

Bu iki mikrofon arasında kaldım dolayısıyla, han gisi en iyi seçim olur?

ArgaKhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
üzerinden zaman geçtiği için floota girmez herhalde. Tekrar sorayım bilen yok mu?

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Kullanan olmasığı için cevap olmamıştır youtube inceleme videoları varsa izleyip ona göre tercih edebilirsiniz trust laptop soğutucusunu kullanıyorum iyi iş çıkarıyor..

ArgaKhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kullanan olmasığı için cevap olmamıştır youtube inceleme videoları varsa izleyip ona göre tercih edebilirsiniz trust laptop soğutucusunu kullanıyorum iyi iş çıkarıyor..

trust'ın bol bol inceleme videosu var ama Microcase in olmadığı için kıyaslama yapamıyorum

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Fiyata göre aşağı yukarı aynı performansı verir aralarında çok bir fark olacağını sanmıyorum..

ArgaKhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
şimdi Xiaomi gibi bir gerçek te olunca emin olamıyorum ondan. Ama galiba gözü kapalı alacağım. 52 tl de kolay bulunmuyor ki :(